Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III obchodzi urodziny. Blizzard przygotował niespodziankę dla graczy

24 postów w tym temacie

Osobiście wolałbym 2x Blood Shards zamiast "pączków", bo aktualnie grając wyłącznie na HC mam ich ~300, ale faktycznie drop trochę podkręcili: w ciągu 2 godzin grania 4 recki dropnęły, a i legend kilka się pojawiło - szkoda, że każda nadawała się jedynie na rozbiórkę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czyli no life w D3 przez cały weekedn ;p. Choć ta zwiększona sznasa mnie nie pokoi bo to może szybko znudzić ludzi w Diablo 3 gdy wyfarmią itemy które ich interesują ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmmm czyli no life w D3 przez cały weekedn ;p. Choć ta zwiększona sznasa mnie nie pokoi
> bo to może szybko znudzić ludzi w Diablo 3 gdy wyfarmią itemy które ich interesują ;/.
100% nie znaczy, że z każdego mobka leci legenda, po prostu dwa razy większa szansa niż jest obecnie, a obecnie i tak jest dość niska. O to się nie bój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 12:44, DeithWX napisał:

100% nie znaczy, że z każdego mobka leci legenda, po prostu dwa razy większa szansa niż
jest obecnie, a obecnie i tak jest dość niska. O to się nie bój.

No ja wiem że nie będzie leciało z każdego (bo to absurd by był). Ale ok skoro uważasz że będzie niska zobaczę jak sam wejde na Diablosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Hmmm czyli no life w D3 przez cały weekedn ;p. Choć ta zwiększona sznasa mnie nie
> pokoi
> > bo to może szybko znudzić ludzi w Diablo 3 gdy wyfarmią itemy które ich interesują
> ;/.
> 100% nie znaczy, że z każdego mobka leci legenda, po prostu dwa razy większa szansa niż
> jest obecnie, a obecnie i tak jest dość niska. O to się nie bój.


kompletnie sie nie zgadzam, drop legendarow jest bardzo wysoki, bez tego bonusa srednio na 2 godziny gry leci kilka legend, dzisiaj z tym bonusem w pol godziny 8 legend trafilem:)

Krol jest tylko jeden!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No to rifty dziś po pracy będę robił jak szalony ;-)

Ja tak samo.Gram na Udręce IV i tutaj już ładnie lecą legendy, a co to będzie z podwojoną szansą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czego są te klucze i jak je zdobywać? Trzeba grać na odpowiednim poziomie trudności? Jak to ejst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować