Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Mitologiczna Grecja - Forumowa gra RPG

414 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2006 o 15:40, barteg napisał:

> Mówi się trudno, zaczynamy grę od nowa!
W ten sam sposób jaki był


Nie. W taki sposób że tworzycie dróżynę, ja daje wam questy etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 15:42, Crazy frogus napisał:

Nie widziałeś najnowszej zasady?;> A chyba mnie oczy nie mylą ani pamięć, a Przodownik jest
PRZED brygadzistą czyli niżej!;>

Czyli mam nie grac tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz Robek, że podam swoją propozycję uporządkowania.

Post MG (weż sobie kogoś do pomocy, bo nie ogarniesz wszystkiego).
[Gracz 1] ->>>>
Dotarłeś tu, bo... Widzisz.... Możesz się udać... Co robisz?
[Gracz 2]
Patrz wyżej itp.
[Gracz 3] jak wyżej.
I tak dalej.
Potem każdy gracz pisze jeden post z opisem tego co robi, swych odczuć i innych takich.
Znowu MG.
I tak w kółko. Postować powinieneś, gdy już wszyscy gracze się wypowiedzą, co do tego, co robią.
Z tego wynika, że trzeba uporządkować wszystko (kto gra, jaką ma postać, kiedy będzie mógł grać i kiedy na niego nie czekać, bo, na przykład, gdzieś wyjedzie).
Trzeba sporządzić listę graczy, bo inaczej, to można się naprawdę zagubić.
Może być? Pasuje wszystkim taki, bardziej uporządkowany, model gry, czy może jakieś inne pomysły macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 15:43, barteg napisał:

> Nie widziałeś najnowszej zasady?;> A chyba mnie oczy nie mylą ani pamięć, a Przodownik
jest
> PRZED brygadzistą czyli niżej!;>
Czyli mam nie grac tak ?


Możesz grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 15:45, Crazy frogus napisał:

Jest dobrze i tyle! Ja mogę już zaczynać!

Ja też. Nie kłóćcie sie, bo nigdy tej gry nie zaczniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dołączyć do gry...:P Czy jest taka możliwość?

Imię: Despero
Rasa: Człowiek
Klasa: Kapłan Bogów Wojny/ Wojownik (Dwuklasowiec)
Wygląd: Ciemne włosy. Niebieskie oczy. Mały nos. Umięśniony. Gdy o czymś myśli ręką trzyma brody(broda opiera się o rękę). Na klatce piersiowej wytatuowany miecz, topóri maczuga skrzyżowane na tle wielkiego płomienia ognia.
Umiejęności: Dobrze opanował walkę miecza z tarczą. Posługuje się również procą i w ostateczności zwykłym kijem.
Inne czary: Zna czar na światło, lekkie leczenie. Potrafi pozytywnie wpłynąć na drużynę dając im błogosławieństwo w walce.
Historia: Despero od najmłodszych lat nie był rozpieszczany. W drugim roku życia stracił ojca, który zginął w obronie Sparty. Trzy lata później traci matkę przez samych Spartan podczas walki Aten ze Spartą. Pojmany za młodu jako niewolnik nie miał wiele szans na dobre życie. Jednak przypadkiem w wieku dziesięciu lat uratował ważnego wojownika, który był jednym z najważniejszych ludzi w ustroju oligarchicznym Sparty. Staje się członkiem rodziny Spartańskiej. Despero od tamtej pory sumiennie trenuje różne rodzaje walk jednak najbardziej przypasował mu krótki miecz z tarczą. W wieku 20 lat Despero staje się dobrze zbudowanym i silnym wojownikiem wtedy zauważa go sługa Bogów Wojny- Herates. Proponuje mu dołączenie do kasty kapłanów- niedostępnej dla byle kogo. Despero początkowo opiera się, ale ostatecznie przybrana rodzina Despera nakłania go do dołączenia do kapłanów. Po okresie próbnym i inicjacji Despero nauczył się kilku czarów i dostaje rozkaz wyruszenia do Rzymu by tam odnaleźć kałanów Boga Marsa. I tak zaczyna się przygoda...


A teraz proponuje wszystko, co nie związane z grą pisać w takich nawiasach [ ] . Po drugie nie powinniście się tak wykłócać. Wasze posty powinny myć w miare długie. Nie mówie o 5 stronach A4 tylko, żeby nie było tak, że ktoś pisze jedno zdanie... To tyle proponuję poczekać na decyzję MG i się uspokoić;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny pomysłowi Istvnana. Jak ty to sobie wyobrażasz ? Będziemy sobie robić kartczeki z brońmi, mi=ksturami, może jeszcze będziemy rzucać kostkami ? Na forum nie ma takich możliwości, więc trzeba ułatwić trochę grę. Miałem nadzieję, że gra się będzie opierała na naszej wyobraźni... MG wyznacza nam drogę, ale ni może mówić co mamy dokładnie robić i jak, bo wtedy wszystko z góry będzie wiadomo. Chcecie grać jak Istvan mówi - grajcie, ale
beze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 15:48, Robek 009 napisał:

> Zaczynamy

Czekamy na paweusza i na minimysz.

A moze oni zaraz dołacza bo sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 15:51, Robek 009 napisał:

PLZ daj mi swój numer GG. To jest ważne!

A po co Ci mój numer gg? Wpisz ShadowG do wyszukiwarki gg i znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 15:51, paweusz napisał:

> Czyli możemy zaczynać.
Gram, jeżeli gramy po staremu..


Gramy na nowy sposób... Szkoda że nie grasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować