Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec wsparcia dla Windows 98 i Millennium

42 postów w tym temacie

Kórde mój kolega będzie zmartwiony bo ma milenium;( a pobrawki itp ściagał często chyba przejdzie na xp ale ma słabego kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, że to koniec wsparcia dla wina 98 I ME ja nadal będę używał win 98SE, póki nie kupię sobie nowego kompa, tylko szkoda, że nie będzię żadnych poprawek...:( Ale fakt, hakerzy atakują nowsze systemy, więc może jeszcze te dwa winy nie odejdą całkiem na cmentarz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu hackerom nie sprawia satysfakcję atakowanie WinMe i 98?
Żeby to był system darmowy, to byłoby zrozumiałe. Owszem mam sam Xp, ale 70 milionów juzerów to nie jest wcale mało.
A MS nie oferuje za to zniżek na nowy XP lub Vistę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie, jak to jest: osiem lat "apdejtów" i dalej nie załatali wszystkich bugów popełnionych na etapie tworzenia oprogramowania... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Windows 98 owszem zakupiłem legalny system za 185 PLN i jestem zadowolony i ja chce skoro taki szanowny Microsoft taki mondry zwrot pieniędzy podobnie jak inne firmy i inni ludzie...
Ja tego nie rozumiem co to ma znaczyć odesłać taki dobry system jak 98 do cmetarza?
Powinni sobie zrobić Sepuku! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego niby mieliby Ci zwracac pieniadze ? to tak jakbys chcial zwrotu pieniedzy za samochod ktory przestalbyc juz produkowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 22:16, S.V.P.A.M napisał:

Rany ja znowu widze coś albo mam deżawu:) kolejne info powtózona za kimś innym.
Ale tym razem Toście słonka przegieli.....miesiąc obsuwy.

a tu link.
http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=4116

Jak byk miesiąc......


Pisząc newsy informacje bierzemy zazwyczaj ze stron zagranicznych. Czasami zdarza się tak, że to tamtejsze strony mają opóźnienie, a my pisząc news możemy o tym nie wiedzieć. Tak czy siak nie było pisane o tym wcześniej, nie widzę więc problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wielu ludzi nadal "siedzi" na "9ósemce". Niestety taka jest brutalna rzeczywistosc;] XP rządzi a Vista już tuż tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie tak jak za samochód :P - samochód to po 10-ciu latach stary zerdzewiały rupieć ;)
Mi oto chodzi, że ich system nie spełnił moich oczekiwań, dalej są błędy, bugi, których nie powinno być, jeżeli się sprzedaje taki system na szeroką skalę, to powinno się zadbać między innymi o aktualizacje przynajmniej przez 20 -lat :D
No, ale trudno wielka korporacja szuka oszczędności na klijętach wymuszając od nich kupna nowego systemu Vista :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro się tak gorączkujecie to zacytuje kogoś od nas lepszego w te klocki
---------------------------------------------------------------
Eddie | IPHASH : xx-xx-xx-xx | 01.06.2006, 17:11
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.2; Maxthon; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
Policze za Was, specjalisci. Najnowsze Kubuntu 6.06 LTS ma "long term support" co oznacza, ze bedzie wspierane 3 lata na desktopach a 5 na serwerach. Ile minelo od premiery Win98? podpowiem: 2006 - 1998 = 8. Oczywiscie Waszym zdaniem Microsoft pojechal po bandzie, chce zarobic jak najwiecej, itp. Wspieranie tak starego systemu jest potwornie kosztowne, tworzenie laty na IE dla wielu systemow naraz kosztuje odpowiednio wiecej niz dla jednego. Ale oczywiscie wszystko byloby cacy, gdyby to Was, eksperci, Microsoft zatrudnial.

Dramat. Boli jak sie czyta takie oswiecone komentarze czasami...
-----------------------------------------------------------------------


I jakby niepatrzec ...ja się z tym zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować