Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 08/06 info

288 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2006 o 17:09, Woko11 napisał:

A czy taki tam umięśniony? ;)


Bardziej ode mnie ;) Choć trzeba zauważyć że większosć patyczakow ma biceps większy od mojego, a poza tym dobrze skrojony garniak dużo ukrywa, sylwetka robi się wtedy taka smukła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 17:14, Darkstar181 napisał:

Hmm... okładka DVD. Pomysł niezły,ale mi się niepodoba. Swoją drogą to nie rozumiem tej wrzawy
wokół spore. Możemy bawić się w boga opiekując się bakteriami które później rozrastają się
w Cywilizacje, i z gry robi się RTS. I co więcej?

Zmieniam zdanie co do gry:) Ogładam sobie filmik i już wiem czym ludzi się tak podniecają. Sorki za offtopa.

A co do numeru... zawartość interesująca,szczególnie recenzje,ale sam numer cyba sobie daruje tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 17:16, Woko11 napisał:

I biodra takie sexy! ;)


Jak pisałem wyżej to kwestia gustu, może to fetysz ale wolę okładkę DVD. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 17:19, Woko11 napisał:

DVD czy CD co za różnica?! ;)Chociaż DVD cieplejsza i milsza.


Lol! Co za rożnica?! Właśnie o tym piszemy od paru postow! :D
Ale widzę ze jednak zgadzasz się że okładka DVD lepsza jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 17:24, Woko11 napisał:

Nie no spoko są obydwie okładki, ale jednak ta DVD troszkę lepsza. ;)

I tak wszystko zerżnięte ze strony gry:) Myślałem że ktoś z ekipy CDA narysował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

B.dobry numerek. Kupie go (jak zwykle) dla tematu numeru (Spore) i dla kilku recek. Demka sie przydadza (sciagac mi sie nie chce) i pelne nie sa zle (C2 - zobaczy sie, a z reszty to moze tylko CL). Ach i zapowiedz Chrome 2 - CUDO!! Czekam z niecierpliwoscia! Jestem tez ciekaw jak wypadlo Bad Day L.A. Kiedys robilem sobie nadzieje ze dadza go w CD-A (no jezeli dali Scrapland''a to moze i BD''a dadza). :) Ogolnie numerek super.
P.S. Okladka DVD zdecydowanie lepsza (od kilku miesiecy nie bylo takiej fajnej i ... czarnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie nieco dziwne pytanie :) .
Dlaczego w tym miesiącu temat ma w nazwie "...info"? Wiadomo, to nic ważnego, ale mnie to ciekawi. Przez tyle miesięcy-bez zmian, zgodnie z Regułą. Teraz zaś nadeszła Zmiana. Nie wiem, czy spowoduje zaćmienie słońca nad Timbuktu albo coś w tym rodzaju. Czy to jakiś omen?! Czy "Kod Smugglera"? Czy poznamy tajemnicę Wiecznego Szczęścia? A może datę końca świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:01, smuggler napisał:

> Smuggler jak zwykle zapomniał o okładkach...
No, nie do konca, po prostu mam problemy z ich wrzuceniem ale moze teraz



:O:O:O.ALe bajerancka(:D)Okładka.Najlepsza w histori pisma pogratulowac pomysłu:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 15:34, Krzaczek 1 napisał:

Okładaka DVD i zawartość pisma wymiata ale... wyjątkowo roczarowały mnie gry dodane do nowego
numeru.No nic trudno nie samymi grami człowiek żyje, czasopismo ważniejsze :D:D:D:D:D. Może
w następnym numerze dostaniemy Bad Day LA:D:D:D ( no Scrapland był to może i BD będzie :)



No peeeewnie, do tego tez w wersji PL, a jakze, co sie bedziemy szczypac... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 16:25, eXtreme napisał:

Hmm strasznie "dodupna" okładka w wersj DVD IMHO...


okładka jest ok nawiązuje do gry "Spore" czytałem o niej w necie oraz widziałem filmik już mi się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler osobiście mi to nie przeszkadza jednak zawsze lepiej jest jak się gra w grę w wersji PL jeżeli oczywiście polonizacja jest dobra ... dlatego chciałbym wiedzieć co stanęło na przeszkodzie aby dać polską wersję
Commandos 2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 10:57, mistrzgry napisał:

Smuggler osobiście mi to nie przeszkadza jednak zawsze lepiej jest jak się gra w grę w wersji
PL jeżeli oczywiście polonizacja jest dobra ... dlatego chciałbym wiedzieć co stanęło na przeszkodzie
aby dać polską wersję
Commandos 2 :-)


Zapewne Wydawaca/producent nie zgodzili sie na wydanie gry w wersji PL ewentulanei koszt licencji na gre byl na tyle duzy ze robienie jeszce spolszczenia by sie nieopłacało a moze poprostu chłopaki uzanli ze jesli comandos to tylko po angielsku bo jak PL to musiałoby byc Komandos 2 Dzielni Ludzie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować