Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 08/06 info

288 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2006 o 11:29, szerszeń45 napisał:

Mam nadzieję, że w tym miesiącu okładka będzie mniej wkurzać niż w poprzednim :P

Spojrz na strony wcześnij tam sa skany okładke ewentulanie an strobe cda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ukaże się w najbliżym czasie w CD-A spolszczenie do Commandos 2: Men of Courage?? Wiem że czasami ukazywały się nieoficjalne spolszczenia do gier zamieszczonych w CD-A...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 16:34, PsychoMan napisał:

> Hmm strasznie "dodupna" okładka w wersj DVD IMHO...

Chyba żartujesz, jedna z lepszych okładek CDA jakie widziałem.

Nie żartuję, IMO ta okładka jest najgorszą z "nowych" cdactionowych. Ja rozumiem styl grafik "otaczających" grę Spore (mastrią jest blog Total Spore - http://www.totalspore.com/ ) ale uważam, że ten styl nie pasuje na okładkę.
Jednolite czarne tło - przecież można tam chyba było walnąć jakiegoś artworka z którejś z gier, a następnie ludziki ze Spore nałożyć na tamtego artworka (z - na przykład - czarną obwódką). Wtedy wszystko byłoby jakieś bardziej żywe, teraz wygląda jak jakaś żałoba... I jeszcze ciemnoszary napis SPORE na czarnym tle...

Ale to jest moje zdanie i ja nie negują waszego - pochwalnego, to wy nie negujcie mojego - negatywnego!

Dnia 06.07.2006 o 16:34, PsychoMan napisał:

mistrzgry:
okładka jest ok nawiązuje do gry "Spore" czytałem o niej w necie oraz widziałem filmik już mi się podoba :-)

Ochhh ale odkrycie, nie zauważyłem tego wielkiego napisu SPORE ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 12:18, PsychoMan napisał:

Ale o gustach się nie dyskutuje :)

No właśnie dlatego się dziwuję tekstom w stylu "Chyba żartujesz" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba najbradziej się czaje na ten temacik o grze SPORE. Naprawdę czuję, że to jest mega projekt, a gra odniesie ogromny sukces. Jest drugim oczekiwanym przeze mnie tytułem zaraz po Gothic 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 11:49, Markus89 napisał:

A czy ukaże się w najbliżym czasie w CD-A spolszczenie do Commandos 2: Men of Courage?? Wiem
że czasami ukazywały się nieoficjalne spolszczenia do gier zamieszczonych w CD-A...


człowieku jest nieoficjalne spolszczenie do komandosów na płytce z grą tylko ze cda mówi zeby instalowac na własną odpowiedzialność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 17:14, Darkstar181 napisał:

Swoją drogą to nie rozumiem tej wrzawy
wokół spore. Możemy bawić się w boga opiekując się bakteriami które później rozrastają się
w Cywilizacje, i z gry robi się RTS. I co więcej?


I co kłamiesz? Tu nie jest się bogiem!

Topic:
No nareszcie cos o spore :P
A z gier to tylko commandos moze mnie zainteresowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2006 o 14:38, Sashion napisał:

I co kłamiesz? Tu nie jest się bogiem!

Nie miałem na myśli że sterujemy bogiem. Napisałem przecież że bawimy się w Boga, czyli go udajemy. Sterujemy życiemy. Więc nie gadaj bzdur że jestem kłamcą, tylko czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 18:55, Sashion napisał:

Ale w tej grze się nie bawi w boga -.- To nie jest black & white xD

Nie rozumiesz?? W tej grze bawi się w boga. Jak przecież np.nazywane jest grzebanie w gatunkach a tu o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnym zbiegiem okoliczności ostatnio dają pełne angielskie wersje gier, które Cenega puszcza obecnie we wznowieniach w wersji PL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 22:00, holo napisał:

Coś dziwnym zbiegiem okoliczności ostatnio dają pełne angielskie wersje gier, które Cenega
puszcza obecnie we wznowieniach w wersji PL...


Taaaaak. Ale nie wiem czy zauważyłeś lecz dawniej pełniaki (przynajmniej większość) w CDA to gry z serii XPlosive, niedawno pojawili się Settlersi oraz Etherlodes CD Projektu a teraz gry od Cenegi. To mnie bardzo cieszy bo to zapowiada dobre pełniaki na przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już dziś wtorek ;] Zaraz jadę do zaprzyjaźninego kiosku. Tam zawsze mi odłożą jeden egzemplarz DVD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam swój numer CD-A. Szybciutko go przeglądnąłem, teraz nadeszła pora na wnikliwe przejrzenie interesujących mnie artykułów a potem zainstalowanie i gra w Commandos 2: Men of Courage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 08:35, Markus89 napisał:

/.../ nadeszła pora na wnikliwe przejrzenie
interesujących mnie artykułów /.../

A czytałeś juz temat numeru o SPORE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować