moro100

Piractwo

10635 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2006 o 21:50, Pilnick2 napisał:

Daj se spokuj idzi do każdego to dopowie ci że NP:san andreas jest leprze od icy tower lub
super mario

Ale Icy tower kosztuje nic a Gta San Andres i to w cale nie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 21:50, Pilnick2 napisał:

Daj se spokuj idzi do każdego to dopowie ci że NP:san andreas jest leprze od icy tower lub
super mario


Właśnie z podejściem takim jak twoje występuje zjawisko piractwa czyli złodziejstwa. Gadanie do sklepu mam daleko, przesyłka jest droga, premierowe tytuły nie kosztują 10zł, gry darmowe to chłam itd. itp. Więc lepiej kupić u pirata lub ściągnąć co nie. Pytałe się gdzie mieszkasz bo chciałem ci pokazać że nawet do miejsc gdzie podobno nie ma dojścia do gier można je dostarczyć za małą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie se spokuj nie ma tanich dobrych gier koniec kropka to wszystko co wy proponujecie to starocie i szkoda kompa na takie gry dowidzenia i dobranoc!!![21:58 :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:01, morthi napisał:

skoro nie ma tanich i dobrych gier wg Ciebie to kupuj drogie i dobre :) nikt Ci nie broni


są też inne sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja bym nie powiedzial ze darmowe gry sa kiepskie...
Wnerwiaja mnie tacy ludzie ktorzy kupili se 3-4 gry orginalne i kozacza do inych i czepiaja sie ze ma pirata :S
Jestem 100% pewny ze kazdy z nich mial chociaz 1 pirata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 21:59, Pilnick2 napisał:

Dajcie se spokuj nie ma tanich dobrych gier koniec kropka to wszystko co wy proponujecie to
starocie i szkoda kompa na takie gry dowidzenia i dobranoc!!![21:58 :)]


Czyli uważasz że kolekcja klasyki z takimi tytułami jak Mafia, Far Cry, Syberia, Comanndos, czy też NXK z Gothikiem 1 i 2, Punisherem, Ridickiem to tanie i badziewne gry?? Wiesz co dobrze że idziesz spać moze jak się prześpisz to zrozumiesz co gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:02, diablolod napisał:

no ja bym nie powiedzial ze darmowe gry sa kiepskie...
Wnerwiaja mnie tacy ludzie ktorzy kupili se 3-4 gry orginalne i kozacza do inych i czepiaja
sie ze ma pirata :S
Jestem 100% pewny ze kazdy z nich mial chociaz 1 pirata


Zapraszam w takim razie do mnie nie uświadzczysz żadnego bo nie jestem złodziejem. polecam topik kolekcja gier zdjęcia zobaczysz że gier mam około 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bardzo lubie darmowe gierki zawsze mają wiele zalet i jedną największą, jak sie je ściągnie i sie nie spodobają to zawsze można powiedzieć szkoda tych 5 min na ściągniecie a nie szkoda tych 99 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2006 o 22:04, natanadler napisał:

Zapraszam w takim razie do mnie nie uświadzczysz żadnego bo nie jestem złodziejem. polecam
topik kolekcja gier zdjęcia zobaczysz że gier mam około 100.


Gratuluje kolekcji ja troche mniej coś koło 25-30 będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy pamiętam u mnie w domu nie ma żadnego pirata :D
Wyobrażcie sobie co by było gdyby Baldurs Gate 1 słabo się sprzedawała przez piractwo to nigdy nie wyszła by 2. Piraci powinni dziękować tym sprawiedliwym bo dzięki nim producenci gier jeszce nie zbankrutowali i mają z czego robić gry. Ale jest odwrotnie niestety, u mnie w klasie tylko ja i mój kumpel kupujemu orginały reszta zdziera z neta, i zawsze nas wyśmiewają że my tacy głupi jesteśmy że wydajemy kase na gre jak można sobie za free sciągnąć z neta. Pamiętam że kiedyś wkurzyłem się na takiego jednego "pirata" i była niezła zadyma :D
A więc przez piractwo czasami są nawet bujki więc mówmy piractwu stanowcze NIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach
Pamiętam że kiedyś wkurzyłem się na takiego jednego "pirata" i była niezła zadyma :D

Dnia 14.07.2006 o 22:56, PAPISHON napisał:

A więc przez piractwo czasami są nawet bujki więc mówmy piractwu stanowcze NIE !!


Czyli byłeś jak Chuck Norris:D popieram stanowcze nie dla piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem swoistym strażnikiem Texasau :D
Ale na serio, jak ktoś nie ma kasy na grę to może sobie sciągnąć jakąs darmową dobrą grę taką jak Enemy Territory albo S.W.I.N.E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:02, natanadler napisał:

> Dajcie se spokuj nie ma tanich dobrych gier koniec kropka to wszystko co wy proponujecie
to
> starocie i szkoda kompa na takie gry dowidzenia i dobranoc!!![21:58 :)]

Czyli uważasz że kolekcja klasyki z takimi tytułami jak Mafia, Far Cry, Syberia, Comanndos,
czy też NXK z Gothikiem 1 i 2, Punisherem, Ridickiem to tanie i badziewne gry?? Wiesz co dobrze
że idziesz spać moze jak się prześpisz to zrozumiesz co gadasz.


Nie wszystkie gry co je wymieniłeś to badziewia bo sam gram w fallout 2 i Jak słysze że jakaś gra kosztuje 200 zł
to mnie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:04, natanadler napisał:

> no ja bym nie powiedzial ze darmowe gry sa kiepskie...
> Wnerwiaja mnie tacy ludzie ktorzy kupili se 3-4 gry orginalne i kozacza do inych i czepiaja

> sie ze ma pirata :S
> Jestem 100% pewny ze kazdy z nich mial chociaz 1 pirata

Zapraszam w takim razie do mnie nie uświadzczysz żadnego bo nie jestem złodziejem. polecam
topik kolekcja gier zdjęcia zobaczysz że gier mam około 100.


Nie ten kto ma piraty nie jest złodziejem tylko desperatem bo jak nie ma dostępu kupna gry albo cena go powala
to co ma grać w mario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:05, morthi napisał:

jakie sa inne sposoby bo ja nie znam innych sposobow jak udac sie do sklepu ew sciagnac gre
z netu w systemie D2D


POŻyCZYĆ od kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:11, Pilnick2 napisał:

Nie ten kto ma piraty nie jest złodziejem tylko desperatem bo jak nie ma dostępu kupna gry
albo cena go powala
to co ma grać w mario


Dokładnie. Jak nie może kupić, to ma grać w tego mario!
Czy to, że kradnę najnowszą beemwicę nie czyni ze mnie złodzieja tylko dlatego, że nie stać mnie było na nią?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się