moro100

Piractwo

10635 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2006 o 12:51, morthi napisał:

w takim razie jesli namalujesz obraz i ktos Ci ukradnie pomysl zroib kopie tego obrazu i bedzie
sprzedawac to okradl cie czy nie ?

jesli napiszesz ksiazke a ktos ja skopiiuje z twojego dysku twardego i wyda przed toba to okradnie
cie czy nie

z tego co piszesz to nie :D

uzywanie pirackiego oprogramowania jest kradzieza i kazde zdanie ktore jest sprzeczne
z nim lamie regulamin forum ktore wyraznie mowi ze:

Piractwo

* propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich
plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie
takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie
piractwa
* wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie
tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać
tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych
plików

To jest oszustwo i podszywanie się pod twórcę a to nie to samo!A nie widziałem w tym cytacie o kradzieży nic.A nawet jakby napisali że piractwo to kradzież to by znaczyło że nie wiedzą co piszą.W regulaminie mogliby też napisać że Polska ma granicę w Indiami tylko nie wiem po co to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ano po to by regulaminu przestrzegac i kazda osoba ktora wypowiada sie za piractwem lamie regiulamin tego forum

prez z piractwem i zlodziejami

pirat = zlodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 13:06, Piter Fersin napisał:


> > piractwo jest takim samym zlodziejstwem jak kradziez samochodu
> Bredzisz.Kradzież jest WYŁĄCZNIE wtedy gdy ktoś straci dany przedmiot a inny zyska!!!!!!!I

> nie próbójcie tu urabiać definicji kradzieży!!!A w ustawie mogą słonia nazwać słońcem
i wcale
> się słoń mnie stanie słońcem przez to!!!Gdyby rządzący dyktator łbyś mógł zostać sam zdefiniowany

> jako złodziej i może wtedy byś takich bzdur nie pisał.


Sam bredzisz :D
Napsiz jakis program nawet prosty włóż w niego mnóstwo czasu i energii o kasie nie mowie i
teraz chcesz go sprzedac inwestujesz w dystrybucje albo sprzedajesz na allegro i nagle widzisz
za na stronie z pirackim softem jest twoj program do sciagniecia i szlag cie trafia bo ty sie
napracowałes chcesz za to zapłate a ktos cie okrada z twoich pieniedzy bo zamiast zapłacic
tobie sciagnie z netu i co nie tracisz ??? przeciez gdyby tego pirata nie bylo ludzie by twoj
program kupili zapłacili ci a ty bys mógł napisac kolejny i zarobic jeszce wiecej a tak masz
gówno
(sory za słowo )

Kiedyś kupowałem piraty teraz Gdy Pracuje zarabiam sam na siebie kupuje Gry Orginalne rzadko
bo rzadko ale kupuje i Gram długo :D Dlatego kupuje głownie gry do grania w MP ( UT2004 CS:S
BF2 bo one mi sie nie znudza tak szybko :d)

To że programista nie zarabia to nie znaczy że był okradziony!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos wykorzystuje czyjas prace a osoba ktora wykonala prace nie dostaje za nia gratyfikacji to jest okradana

widze ze popierasz piractwo...i nie widzisz w tym niczego zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 13:10, morthi napisał:

ano po to by regulaminu przestrzegac i kazda osoba ktora wypowiada sie za piractwem lamie regiulamin
tego forum

prez z piractwem i zlodziejami

pirat = zlodziej

Przecież to NIC nie ma do mojego tekstu.A pirat to nie znaczy złodziej.A ja nie pisałem że popieram piractwo ale że nie można każdego złoczyńcy nazywać złodziejem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 13:06, xRaphaelx napisał:

Może z photoshopem masz racje nie wiem nie stać mnie na taką burżuazje.


nie ma - photoshop to nie zabawka tylko narzedzie do zarabiania kasy, wydaje sie drogie ale w firmie potrafi sie zwrocic po paru tygodniach

Dnia 11.07.2006 o 13:06, xRaphaelx napisał:

Podajecie przykłady o kradziezy aut i kradniecia patentow. To nie jest to samo. Mi ukradna
auto jestem 20 tys zł w plecy,a producent poprostu nie jest do przodu o pare dolców. Nie być
do przodu a być w plecy to wielka rożnica.


a producent nie jest w plecy? ty wydajesz kase na auto a producent wydaje na oprogramowanie i pensje pracownikow. jak nie sprzeda programu tez jest w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 13:12, Piter Fersin napisał:

Amant ledwo awansowałeś na robotnika a ja juz czuje ze zaraz zarobisz degrada :D


Przepraszam, ale jest wolnośc słowa i chyba ma prawo wypowiedzieć się co o tym myśli. On nikogo nie namawia do piractwa, ani nie mówi, że ich używa.

To jest poprostu dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2006 o 13:11, Amant Wszech Czasów napisał:

To że programista nie zarabia to nie znaczy że był okradziony!!!!


Wybacz Ale ile ty masz Lat ze rzucasz takie texty nie wie kurcze ale na moje oko to gora 10
zcłowieku jeśli twórca nie zarabia bo ktoś sprzedajae jego własnośc intelektulna po niższej cenie niz on albo udpostepnia za darmo to jest to okradanie go z pieniedzy które mu sie naleza to tak jakby mam dała ci bułke a ja bym ci ja zabrał i dał wszytkim w szkoleto ze ty nie zjadłes nie znaczy ze zostałes okradziony zcyz nie twoj tok rozumowania mnie zabija ide sie uspokoic bo mnie znowu szlag trafai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 13:12, morthi napisał:

jesli ktos wykorzystuje czyjas prace a osoba ktora wykonala prace nie dostaje za nia gratyfikacji
to jest okradana

widze ze popierasz piractwo...i nie widzisz w tym niczego zlego

Bzdury piszesz!
Protestuje przeciw bezsensownej nazwie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale bardziej mnie tymi bzdurami denerwujecie niż inni piraci.A wy staracie się żebym miał o was gorszą opinię niż o piratach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2006 o 13:14, gmx napisał:

a producent nie jest w plecy? ty wydajesz kase na auto a producent wydaje na oprogramowanie
i pensje pracownikow. jak nie sprzeda programu tez jest w plecy


Nie potraficie zrozumieć jednej prostej rzeczy, ktoś kto może sobie pozwolić na to by kupić oryginała to to zrobi, a ten który nie może, to albo nie kupi wcale, albo kupi pirata tak czy owak tych pieniedzy producent by nie ujrzał.

Wezmy np dwie rodziny. Jedna bogata, jedna jakoś trzyma od 1wszyego do 1wszego. Bogaty chodzacy z biednym do klasy sie chwali jakie ma wypasiste gry. Biedny tez by chciał troche się rozerwać, bo też człwiek.
rozmiem że jak byście mogli to temu biednemu wje***cie wysoki mandat tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 13:15, Piter Fersin napisał:


> To że programista nie zarabia to nie znaczy że był okradziony!!!!

Wybacz Ale ile ty masz Lat ze rzucasz takie texty nie wie kurcze ale na moje oko to gora 10

zcłowieku jeśli twórca nie zarabia bo ktoś sprzedajae jego własnośc intelektulna po niższej
cenie niz on albo udpostepnia za darmo to jest to okradanie go z pieniedzy które mu sie naleza
to tak jakby mam dała ci bułke a ja bym ci ja zabrał i dał wszytkim w szkoleto ze ty nie zjadłes
nie znaczy ze zostałes okradziony zcyz nie twoj tok rozumowania mnie zabija ide sie uspokoic
bo mnie znowu szlag trafai

Jeżeli udostępnia za darmo to nawet by na tym nie zyskał-tym, udowodniłeś swoją niewiarygodność(na szczęście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, ale ty nie widziesz tego, ze ta osoba daje zarabiac tym, ktorzy okrada producentow. znam wile osob które na pieniądze nie narzekają, a gry sciagaja lub kupuja piraty(raczej to drugie), gdyby ludzie ich nie kupowali, to by ich nie bylo. Przeciez na tym stoi swiat, jeden ciezko pracuje, zarabia i kupuje to co zrobil inny, i tak zarabia ten drugi, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki jest taki biedny to skad am kase an komputer jak am za malo kasy niech sprzeda prosta filozofia ja jak sie wprowdziałem do nowego mieszkania to nei mialem ani tv ani lodówki ani tym bardzije kompa daletgo text o biednych i bogatcych mnie eni rusza komputer i gry komputerowe to nie jest tania zabawa idź ukradnij kije gofowe bo twoj kumple sie chwali jakw ymiata z ojcem w golfa a i jeszce podrob karty członkowsie do klubu bo to duzo kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 13:24, L OSTROWSKI napisał:

No pewnie, ale ty nie widziesz tego, ze ta osoba daje zarabiac tym, ktorzy okrada producentow.
znam wile osob które na pieniądze nie narzekają, a gry sciagaja lub kupuja piraty(raczej to
drugie), gdyby ludzie ich nie kupowali, to by ich nie bylo. Przeciez na tym stoi swiat, jeden
ciezko pracuje, zarabia i kupuje to co zrobil inny, i tak zarabia ten drugi, nie?

Bzdury piszesz!!!TO ŻE NIE PISZĘ O CZYMŚ TO NIE ZNACZY ŻE O TYM NIE WIEM!!!!A nawet jakby tak było to już inna sprawa-no i nie próbój innych bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 13:21, xRaphaelx napisał:

Nie potraficie zrozumieć jednej prostej rzeczy, ktoś kto może sobie pozwolić na to by kupić
oryginała to to zrobi, a ten który nie może, to albo nie kupi wcale, albo kupi pirata tak czy
owak tych pieniedzy producent by nie ujrzał.

skoro robimy wyjatki to moze zrobmy dla wszystkich? poco ktokolwiek ma placic? problem w tym ze nie wszyscy sa tacy szlachetni, wiecej niz polowa woli zachowac kase na cos innego a gre zpiracic. "bo przeciez nikt na tym nie straci".

Dnia 11.07.2006 o 13:21, xRaphaelx napisał:

Wezmy np dwie rodziny. Jedna bogata, jedna jakoś trzyma od 1wszyego do 1wszego. Bogaty chodzacy
z biednym do klasy sie chwali jakie ma wypasiste gry. Biedny tez by chciał troche się rozerwać,
bo też człwiek.

wiec stac kogos na wypasionego kompa ktory pociagnie nowe gry a szkoda kasy na gry? a nawet jezeli zeczywiscie nie stac to co? mnie niestac na samochod i co? biegne i kradne? sorry ale gry to nie jest cos co jest potrzebne do przezycia dlatego nie widze usprawiedliwienia kradziezy. ok, zycie nie jest sprqawiedliwe, ale to nie powod zeby upasc jeszcze nizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 13:11, Amant Wszech Czasów napisał:

To że programista nie zarabia to nie znaczy że był okradziony!!!!


Jak mechanikowi nie zapłacisz za naprawę samochodu to też uważasz ,ze jesteś w porządku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się