Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dying Light - trailer na E3 2014 pokazuje dynamiczną rozgrywkę

10 postów w tym temacie

Nie wytrzymali paru dni, tak? Czy może zakładają, że na e3 ich gra by zniknęła a tak to ludzie czytają teraz wszystkie przecieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, widać naprawdę spory postęp graficzny (i nie tylko) od ostatnich filmików. I tu pojawia się pytanie: czy to czysty marketing przed E3 i znacznie upiększony trailer, czy naprawdę się chłopaki postarały. Boję się trochę, że to pierwsze niestety jest bardziej prawdopodobne. No nic, pożyjemy - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mrok rzeczywiście powala, w końcu taki jaki powinien być.
Tak wgl wydaje mi się, że Techland nieźle wycwanił się z marką Dead Island. O ile mnie pamięć nie myli, sprzedali oni prawa do marki Deep Silver(który swoją drogą wykorzystać jej chyba nie potrafi). Zarobili więc pewnie niemałą sumkę, w końcu gra dobrze się sprzedała i było o niej dosyć głośno.
Natomiast teraz tworzą(zapewne też z tych pieniędzy) na podstawach Dead Island grę nieporównywalnie lepszą. To co dobre było w ich starej grze+masa rzeczy wzbogacających rozgrywkę i robiących ją bardziej dynamiczną. Wszystko pod nową nazwą, a ducha DI czuć nadal. To jest przepis na sukces :P. Oczywiście ciężko oceniać grę po trailerach, ale mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Techland & CD Projekt RED, brawo za myślenie niekonwencjonalne! :) Naprawdę stajecie się symbolem polskiego przemysłu gier komputerowych i to w jaki sposób! ;) Świetnie, świetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować