Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age: Inquisition

932 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2014 o 23:50, In_The_End napisał:

Czy chodzenie z konkretnymi towarzyszami ma duże znaczenie? Solas średnio mi się podoba,
a prawdopodobnie dużo będzie komentował bo dużo wie...

Niektórzy w pewnych momentach mają trochę więcej do powiedzenia niż inni, jeśli mają z danym miejscem/zadaniem coś więcej wspólnego. Oczywiście z reguły każdy ma coś do powiedzenia w kluczowych momentach. Najważniejsze aby w drużynie było przynajmniej po 1 z danej klasy, ostatnie miejsce już obojętnie. Co kto ma do powiedzenia, można sprawdzić na Wiki, ale trzeba się liczyć z dużymi spoilerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem.. W co teraz przeznaczyć punkt Inkwizycji (perki).. Schematy Magów (Wojsko) czy Dobre ręce, szybkie narzędzie (jakoś tak).

Pierwszy daje jakieś unikalne schematy dla magów - kostury i ciuchy.. a drugi pozwala łotrzykom otwierać drzwi w tych zamkach antymistrzowskich.. \\

Co lepiej wybrać? ;/ Gram 2 magami i kusi mnie schematy magów.. Tylko gdzie je wtedy znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wypada spolszczenie w grze? Czytalem posty, ze na konsolach sa male litery, kazdy tak ma czy od czegoś innego to zalezy? I czy problem wystepuje na PC?


Ea/origin zrobilo uzytek z wysokiej ceny gry i cena edycji specjalnej wynosi teraz ile podstawowej wersji pudelkowej na czas promocji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 17:46, Sarinew napisał:

Jak wypada spolszczenie w grze?

Spolszczenie jest delikatnie mówiąc... słabe. Literki są strasznie małe, ale to akurat najmniejszy problem, bo spolszczenie jest po prostu marne jako całokształt. Mnóstwo niekonsekwencji w tłumaczeniu, raz coś się nazywa tak, raz inaczej; problemy z rozróżnianiem rodzajów (męskiego i żeńskiego); sporo opisów questów i zdolności jest przetłumaczona tak niezrozumiale, że bez patrzenia na oryginał nie sposób dojść o co chodzi itd. Dno i metr mułu.

@Azazell
Schematy dostaniesz od razu do ekwipunku, ale ja polecam "dobre ręce", to jeden z tych perków, które warto wykupić jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kwestii czcionki, to jest to sprawa subiektywna. Mi ona nie przeszkadzała tak, jak przeszkadza jakość tłumaczenia. Potwierdzam, że nie stoi ono na wysokim poziomie. Sporo błędów merytorycznych, literówek, jest też nawet kilka nieprzetłumaczonych słów. Nie wiedzieć czemu specjalizacja Iron Bulla to u mnie "Wojowniczka" (sic). Moim ulubionym jest opis ograniczeń na przedmiotach: "ograniczenia: wojownik lub łotrzyk only".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 23:53, vonArnold napisał:

Na trudnym, bez friendly fire. Zdecydowanie za łatwo.

Zmieniłem też na trudny i za łatwo, nic nie muszę praktycznie robić, a zdobyłem dopiero 13 lvl :/ Kurde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, czy smok który nas atakuje w misji twierdzy szarych straznikow liczy sie do trofeum ? Jesli nie to nie moge znalezc jednego smoka, ma ktos rozpisane gdzie sa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam problem w misji gdzie jesteśmy na balu u cesarzowej..

Kogo oskarżyliście??

Spoiler

Briale czy Gaspara?

Ja szczerze sam nie wiem kogo hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za pierwszym przejściem

Spoiler

Briale i Gasparda

, ale jest inne rozwiązanie, według mnie najlepsze. Można (spory spojler, czytaj tylko jeśli chcesz najlepszy wybór lub ukończyłeś raz grę)
Spoiler

oskarżyć osobę odpowiedzialną za spisek przed konforntacją z nią, pojednać Briale i Gasparda z cesarzową. Ale mi się to nie udało, więc nie powiem jak to zrobić. W internecie są poradniki

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2014 o 18:42, Azazell napisał:

Sam cholera nie wiem jak to rozwiązać.. A co zrobiliście z Cesarzową??

Spoiler

Zabić ją czy
nie?



Spoiler

Ja pozwoliłem zabójcy na zabicie jej i dopiero zainterweniowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2014 o 18:42, Azazell napisał:

Sam cholera nie wiem jak to rozwiązać.. A co zrobiliście z Cesarzową??

Spoiler

Zabić ją czy
nie?


To zależy od tego, kogo zamierzasz wybrać na władcę Orlais. Jest trochę opcji, jeśli nie przeszkadzają ci spoilery: http://dragonage.wikia.com/wiki/Wicked_Eyes_and_Wicked_Hearts#Endings

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2014 o 21:00, Jagged napisał:

zabile smoki, zadanie zaliczone, ale trofeum nie wpadlo, bug ?

Wczytaj stary save i zabij dowolnego smoka jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele jest obszarów równie dużych jak Hinterlands? W sumie spędziłem tam wiele godzin, a jeszcze wiele do zrobienia, kiedy szereg innych obszarów to prawdę mówiąc w godzinę potrafię spenetrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2014 o 16:04, vonArnold napisał:

Wiele jest obszarów równie dużych jak Hinterlands?

Jest kilka obszarów sporo większych. Generalnie powiedziałbym, że Zaziemie stoi tak mniej więcej w połowie stawki pod względem wielkości.

>kiedy szereg innych obszarów to prawdę mówiąc w godzinę potrafię spenetrować.
Niektóre obszary mają questy i regiony, które otwierają się wraz z postępem fabuły, choćby takie

Spoiler

Wybrzeże Sztormów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować