Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Muszę przeinstalować Spore''a i mam takie pytanie: czy można przenieść swoje stwory jak pliki, przeistalować grę a potem zrzucić je do jakiegoś folderu tak, aby były dostępne w grze? Coś mi się psuje w Sporze i dlatego muszę przeinstalować grę, a mam sporo fajnych dzieł więc trochę mi ich szkoda. Proszę o szybką odpowiedź i z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w SPORE nadal obowiązuje limit instalacji ?
Gdzieś czytałem ze EA wydało jakiś program który znosi DRM ale nie wiem czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem dziś SPORE jednak mam kłopoty z zalogowanie się na moje konto w grze ( konto stworzyłem jeszcze na fabryce stworów ) .Pokazuje się komunikat " kod instalacyjny jest nieprawidłowy i nie może posłużyć do powiązania produktu z twoim kontem " Czy ktoś wie jak to rozwiązać ? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 21:52, peter000 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Spore. Mógłbym Was prosić o ocenę w skali od 0 do 10? Z góry
dzięki.


A co ta ocena niby da?

Spore jest dosyć ciekawą grą z rodzaju "jeszcze pięć minut", szczególnie gdy dotrzemy do ostatniego etapu podboju kosmosu i gdzie mamy najwięcej rzeczy możliwych do zrobienia. Mimo wszystko gra potrafi przynudzić na jakiś czas ciagłym wykonywaniem podobnych akcji.
Tak czy inaczej tytuł ten należy kupować tylko wtedy gdy nie wiemy co z gotówką zrobić, bowiem na rynku jest sporo ciekawszych gier nad którymi można marnować czas. ;]

Chociaż w zakupie Spore jest jedna dobra rzecz, bowiem to gra z rodzaju tych do których co jakiś czas się wraca by miło spędzić przy niej czas (sam instalowałem ją już chyba z cztery razy). :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaczyna zastanawiać jedno. Już 26 czerwca premiera Spore "Kosmiczne przygody", który jest jako tako, pierwszym większym dodatkiem do wspomnianego tytułu (bo to to co wyszło za 40zł nawet nie biorę pod uwagę). A pomimo, że gra zostanie już niedługo wydana, to w internecie nie widzę żadnych nowinek, żadnych zapowiedzi, które zazwyczaj budują napięcie na oczekiwany produkt. Czyżby EA dało całą kasę na reklamy dla The Sims3? Przecie rozszerzenie zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. W końcu będziemy mogli wysiąść z statku i pospacerować po planetach jak w fazie stwora (wiem, mieliśmy dostęp w podstawce do hologramu, ale był on naprawdę nędzny). Oczywiście nie kończy się tylko na łażeniu po kulach ziemskich, ale także na robieniu ciekawych misji, czy też ich projektowaniu. Dokładnie nie wiem na czym to wszystko ma polegać, ale widziałem trailer gdzie pokazano walki na arenie lub zwyczajne wyścigi z torami przeszkód czy też pole bitwy. Zaprawdę "Kosmicznych przygód" bardzo nie mogę się doczekać i wiem, że na pewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe SPORE mam zarejestrowany na emaila nr. 1 Czy jak zainstaluje dodatek "Kosmiczne Przygody" to muszę zajerestrować kod produktu na ten sam email (nr. 1) czy mogę na inny?

A tu macie niektóre Gameplaye z dodatku do Spore zrobione przez użytkowników:
http://www.youtube.com/watch?v=3tsHJXOlNsY
http://www.youtube.com/watch?v=0Ygd9PGSXZw
http://www.youtube.com/watch?v=YaatpYNAOyM
http://www.youtube.com/watch?v=WN13cYOpkqI
http://www.youtube.com/watch?v=NTjU3yTgCNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 11:42, Adshi napisał:

Podstawowe SPORE mam zarejestrowany na emaila nr. 1 Czy jak zainstaluje dodatek "Kosmiczne
Przygody" to muszę zajerestrować kod produktu na ten sam email (nr. 1) czy mogę na inny?



Wszystkie dane odnośnie gier (tu mam na myśli Spore i dodatki) idą na te konto, którym się logujesz do gry. Czyli jak masz ten email nr.1 i nim się posługiwałeś przez cały czas, to dodatek i na ten się zarejestruje.


A jakby co, dodatek sam posiadam i cóż...inaczej sobie go wyobrażałem, ale nie jest źle. Szczególnie jak się trafi na ciekawe zadania zrobione przez ciekawych twórców. Bo na razie to często na nieprzemyślane badziewia trafiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że SPORE czeka nas 20 (czy tam 30) misji. Jest ich tylko tyle!?
Duża jest planeta na której wylądujesz?
Można wylądować na każdej PLANECIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 10:04, Adshi napisał:

Czytałem że SPORE czeka nas 20 (czy tam 30) misji. Jest ich tylko tyle!?
Duża jest planeta na której wylądujesz?
Można wylądować na każdej PLANECIE?


1. Cóż...Maxis ileś tam misji przygotował, ale strasznie jest ich mało...co nie znaczy, że nie są fajne.
2. Zależy od gracza, który projektował przygodę, może to być cała planeta, albo mała wysepka.
3. Nie, nie można. Tylko na wybranych przez komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Czy misje są długie?
2.Dużo jest tych planet na których możemy wylądować?
3.Kiedy będziemy mieć te misje to będą jakieś Bossy?
4.Jest jakiś nowy interfejs gry? (nie mogę znaleźć w internecie bo mało kto napisał o tym dodatku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 11:45, Adshi napisał:

1.Czy misje są długie?
2.Dużo jest tych planet na których możemy wylądować?
3.Kiedy będziemy mieć te misje to będą jakieś Bossy?
4.Jest jakiś nowy interfejs gry? (nie mogę znaleźć w internecie bo mało kto napisał o
tym dodatku)


1. Zależy od stwórcy, jedne mogą trwać 10 sekund, inne nawet 15 minut jak okażą się za duże mapy.
2. Komputer losowo co jakiś czas generuje układ, na którym misja się pojawia. A takową dostajesz jedynie po przez inne imperium
3. Też zależy od stwórcy czy takowego stworzył, bo zadania są różne, od zagadek, po przez obronę, atak czy coś tam.
4. Wszystko jest takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie dodatku:

1) Czy dużo jest misji po polsku?
2) Czy w grze występuje edytor roślin? Jeśli tak, to czy działa na takich samych zasadach jak edytor stworów i budynków?
3) Słyszałem jakieś pogłoski o edytorze planet. Czy istnieje, a jeśli tak to na czym polega?
4) Jakie jeszcze nowości wprowadza oprócz tych związanych z misjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 14:40, witkab napisał:

Mam kilka pytań odnośnie dodatku:

1) Czy dużo jest misji po polsku?
2) Czy w grze występuje edytor roślin? Jeśli tak, to czy działa na takich samych zasadach
jak edytor stworów i budynków?
3) Słyszałem jakieś pogłoski o edytorze planet. Czy istnieje, a jeśli tak to na czym
polega?
4) Jakie jeszcze nowości wprowadza oprócz tych związanych z misjami?

1)Gra jest spolszczona,ale stworki nie mówią żadnym językiem rozumnym dla człowieka(We wszystkich wersjch tak jest).
2Niestety ,nie ma edytora roślin,ale jest wybór z tych które zrobili twórcy.
3.Edytor planet?Wybierasz planetę z całego katalogu planet o różnych nawierzchniach,a potem możesz je deformować jak chcesz.
4.Cóż...Właściwie to chyba nie oprócz poprawionej grafiki (która i tak się dalej jak w podstawce przenika przez tekstury).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 16:08, witkab napisał:

A ile misji umieszczono w grze?

Około trzydziestu,ale niestety niezbyt się je normalnie odblokwywyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 20:59, Bithda napisał:

Hahaha za nazwe tematu 5/5:D Rewolucja, raczej rekord świata na najgłupiej wydane pieniądze:D

EA to najlepsza firma to wyłudzania pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 20:59, Bithda napisał:

Hahaha za nazwe tematu 5/5:D Rewolucja, raczej rekord świata na najgłupiej wydane pieniądze:D


Ja jakoś nie żałuję i nie uważam, bym "głupio wydał pieniądze" z racji iż przy grze spędziłem sporo miłych chwil i lubię sobie czasem do gry powrócić nawet...

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować