Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

E tam, wystarczy że kupisz tą osłonę (taka ufa ikonka) i masz god mode takie że niszczysz w parę sek planetę macierzystą :P Z tym to ja nawet u groksów kozaczyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 10:02, Draxvoxdor napisał:

E tam, wystarczy że kupisz tą osłonę (taka ufa ikonka) i masz god mode takie że niszczysz
w parę sek planetę macierzystą :P Z tym to ja nawet u groksów kozaczyłem :D


Kupię jak będzie dostępne... :P

Na razie muszę walczyc o przetrwanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak dolecieć do środka planety? To koło się zawęża, a do planety która jest bardzo blisko mnie nie mogę dolecieć z nie wiadomo jakiej przyczyny. Zawsze się pojawi jakieś miejsce gdzie nie dolecę. A już wszystkie baterie, zestawy naprawcze skończone, a ja nie mogę bez przerwy latać przy groksach bo mnie ubiją po drodze >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 13:42, Draxvoxdor napisał:

Kurcze, jak dolecieć do środka planety?

Chyba do środka galaktyki?

Wiem że w spore jest coś do przemieszania się w czarnych dziurach i z tego trzeba korzystać jeśli nie chcesz używać "strategi żabich skoków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam problem jestem w fazie plemiennej i nie iwem jak sprzymierzyć się z inyym plemieniem ??? Trzeba coś zagrać a nie wiem jak? A nie chcę podbijać/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 18:40, Pawelec3 napisał:

Hejka mam problem jestem w fazie plemiennej i nie iwem jak sprzymierzyć się z inyym plemieniem
??? Trzeba coś zagrać a nie wiem jak? A nie chcę podbijać/


Musisz stworzyć instrumenty w warsztacie i uzbroić przynajmniej 2 podstacje w nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 11:51, Draxvoxdor napisał:

Ino ten klucz mam, tylko nie widzę nigdzie czarnych dziur Oo.


Tutaj ci nie pomogę bo chodź się trochę interesuję grą, szkoda mi na niej kasy. Grałem w nią chwilę u kolegi ale obeznany w niej nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić, żeby moje jednostki były silne? Jako mała komórka dostawałem wpier... ale gdy urosłem było OK. Potem po wyjściu na ląd też jakoś dawałem radę, aczkolwiek było dużo silniejszych ode mnie stworów. W fazie plemiennej kopałem tyłki. W fazie cywilizacyjnej dostawałem baty :( Jak stworzyć silną jednostkę? Wróg zawsze zdaje się mieć mocniejsze. Tak samo jest w komosie- mój statek ma 450HP a przeciwnika po 1000 czasami :/ Musze zdobyć doświadczenie czy po prostu przebudować swój złom.
Pytanko na temat sejvów: chciałem zabrać ze sobą sejvy ze Spore, więc skopiowałem folder My SPORE Creations. Nie wiedziałem nic o plikach w Danych Aplikacji :/ W tej chwili mam więc tylko swoje twory. Czy jeśli wrzucę je do innego kompa to będę mógł wybrać np. swój statek i od razu przejść do fazy galaktycznej czy czeka mnie jazda od początku? Czy robi to grze różnicę, że ww. folder jest utworzony w Win XP i ma być przeniesiony do Win Vista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wywołać konsoli cheatów w Spore :( Wciskam Ctrl+Shift+C i nic się nie pokazuje. Gra w wersji 1.03. Gram na laptopie. Jakieś rady? Ewentualnie czy mogę zacząć od fazy kosmosu, jeżeli do innego kompa przeniosłem folder My SPORE Creations? Nie chce mi się od nowa grać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:43, Jarzy napisał:

Nie mogę wywołać konsoli cheatów w Spore :( Wciskam Ctrl+Shift+C i nic się nie pokazuje.
Gra w wersji 1.03. Gram na laptopie. Jakieś rady? Ewentualnie czy mogę zacząć od fazy
kosmosu, jeżeli do innego kompa przeniosłem folder My SPORE Creations? Nie chce mi się
od nowa grać :(

Sprawdź czy nie masz UniSpikera bądź innego programu reagującego na Ctrl+Shift+C. Ja tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od budowania, patrz na staty i daj na max wszystko :o A jak nie możesz micrować w kosmosie (tnie sie albo co) to normalny poziom trudności daj :P Lepsze to niż cheaty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wiem,że o staty chodzi. Problem w tym, że komp ma zawsze silniejsze jednostki :/ Co do mikrowania w kosmosie to wszystko jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę jakoś do tarczy dojść (daje ci god mode przez tyle czasu ile zajmuje zniszczenie jednej planetki z megabomb). Ja tam na hardzie nie gram(komp mi sie tnie cholernie i nie wyrabiam z hp, nawet na początku gry jak mam 1500, to zatnie sie na pare sek i bb statek), tak to pod koniec gry sie ma 7500 hp (stajesz i kosisz wszystko, bez poruszania się :D). Możesz jeszcze postarać się o ally z paroma rasami i mieć kilka statków co ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 19:52, Jarzy napisał:

/.../
A mogę zapytać jakiego masz kompa?

1,6 Ghz
512 ram
128 mb karta zintegrowana bez T&L, SM
W dodatku muli bo nie było formata przez 3 lata :o
Tylko nie wiem po co pytasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Pytam, bo gram na trudnym i byłby lekki przypał dostać przymuła w środku fazy kosmicznej :D Jednakże wydaje mi się, że na Athlonie 3,2 64 bit, 1GB RAM i grafice 128/128 powinno być ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Spore jest jakiś folder w którym są zapisywane sawey (planety) aby przy ponownej instalacji można było kontynuować grę zamiast zaczynać od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować