Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Jak w fabryce statków kosmicznych ustawić silniki równolegle względem statku, przyczepione np. do wysięgników lub innych elementów? Bo caly czas ustawiają mi się inaczej, a w statkach, które są przygotowane juz widziałem że da sie tak zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 00:11, Vandaeriel napisał:

Jak w fabryce statków kosmicznych ustawić silniki równolegle względem statku, przyczepione
np. do wysięgników lub innych elementów? Bo caly czas ustawiają mi się inaczej, a w statkach,
które są przygotowane juz widziałem że da sie tak zrobić

Naciśnij tabulator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Włączam Nową Grę na laptopie. Wszystko jest dobrze, ale jak meteoryt pęka, to widac dookoła ocean plazmy, ale nie ma żadnych komórek, mięsa i roślinek. Co jest?
Procesor: Intel Core 2 Duo T6400 2.0 GHz
RAM: 2GB
Grafika: Mobile Intel 4 Series Express Chipset Family 2GB
Proszę o pomoc, czy to sterowniki, czy muszę zainstalować Dx 9.0c (mam Vistę 32 bit)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff szlag mnie trafi. Odpaliłem sobie dzisiai Spore, tak coby dokończyć grę. Wszystko miałem na max wykupione, wziąłem sobie ieszcze po 30 baterii i zestawów naprawczych i lecę. Lecę, lecę i tu zonk, nie mogę dolecieć dalei czerwona strzałka, a innei drogi nie ma. Dobra, wnerwiony trochę odpalam sejva i lecę z drugiei strony. Znowu to samo ofc >.< Mam okrążyć całą galaktykę i od dołu lecieć czy co?... Czy ewentualnie bug i muszę od nowa zaczynać żeby dolecieć do środka wszechświata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedają ją chyba tylko pokojowe imperia, ale możesz też kupić ją na swej macierzystej planecie. Ale pamiętaj, że w ten sposób możesz sporo przepłacić.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 18:08, Jammin69 napisał:

Dzięki za pomoc ;]

Mogę liczyć na uruchomienie i jako takie pogranie sobie w Spore na kompie : 1,5 Ghz, 768 RAM, Radeon 9600 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozsądne wymagania sprzętowe dla Spore:

Windows XP:

* Procesor 2.0 GHz (nieważna marka)
* 512 MB RAM
* grafika ze 128 MB pamięci i wsparciem Pixel Shadera 2.0
* 6 GB wolnego miejsca na dysku

w razie wątpliwości ---> www.google.pl / Spore wymagania etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 18:22, Jammin69 napisał:

Rozsądne wymagania sprzętowe dla Spore:

Windows XP:

* Procesor 2.0 GHz (nieważna marka)
* 512 MB RAM
* grafika ze 128 MB pamięci i wsparciem Pixel Shadera 2.0
* 6 GB wolnego miejsca na dysku

w razie wątpliwości ---> www.google.pl / Spore wymagania etc.

Moim zdaniem można grać, w każdym razie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 18:29, meryphillia napisał:

Swobodnie.
Wodotrysków graficznych nie ma się co spodziewać, ale na AMD 1Ghz, 1GB RAM i GF5900 gra
się całkiem przyjemnie.


W żadnej grze nie mogę się spodziewać wodotrysków graficznych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spore da się ukończyć przy 1,6 ghz, 512 ram, 128 mb zintegrowana karta, ale się tnie nieco na niskich detalach i wyłącza dłuuuuuugo. Żeby się bawić więcei to raczei trzeba dobrą kartę graficzną i 1 gb ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 18:27, Infinitas napisał:

Spore da się ukończyć przy 1,6 ghz, 512 ram, 128 mb zintegrowana karta, ale się tnie
nieco na niskich detalach i wyłącza dłuuuuuugo. Żeby się bawić więcei to raczei trzeba
dobrą kartę graficzną i 1 gb ramu.


Ja na takim kompie: AMD Sempron 1.60 GHz, 512 RAM, GF 6600 256 VRAM nie miałem żadnych problemów z wydajnością w grze...nawet nie wiem na jakich detalach wtedy grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 18:51, Piterixos napisał:

> Spore da się ukończyć przy 1,6 ghz, 512 ram, 128 mb zintegrowana karta, ale się
tnie
> nieco na niskich detalach i wyłącza dłuuuuuugo. Żeby się bawić więcei to raczei
trzeba
> dobrą kartę graficzną i 1 gb ramu.

Ja na takim kompie: AMD Sempron 1.60 GHz, 512 RAM, GF 6600 256 VRAM nie miałem żadnych
problemów z wydajnością w grze...nawet nie wiem na jakich detalach wtedy grałem.

Sorry man, karta nie zintegrowana (tzn. shadery i T&L są) i podwoina pamięć ;> Dziwne iakby tak nie było O.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2010 o 18:59, Infinitas napisał:

Sorry man, karta nie zintegrowana (tzn. shadery i T&L są) i podwoina pamięć ;> Dziwne
iakby tak nie było O.O


No ale jakby ktoś miał takiego starego kompa jak ja to będzie miał pewność że mu gra zadziała jak to przeczyta. Bo na takiej karcie co tam wyżej było mówiono to mogą się dziać różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , od dłuższego czasu nie grałem w Spore, mam pytanie czy ta gra jeszcze żyje, od czasu wydania S:GA nic o tej grze nie słychać , a mówiono że ma ona być zasypywana dodatkami podobnie jak Simsy, czy są cały czas aktualizacje, i jak wygląda stan społeczności tej gry .

Dziękuje z góry za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować