Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Mysłałem, że ta gra to będzie kiszka, a tym czasem wczoraj ściągnąłem demko i jest cudownie... ciekawe jest to tworzenia bestii, a to tylko okrojona wersja... ledwo trzy bestyje stworzyłem, ale nadrobie zaległości :P

http://www.spore.com/sporepedia#qry=usr-makumbaolelele moje bestie, nazwy bardzo wymyślne... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam wam moją żałosną próbę złożenia "szerszenia" z elementów wersji próbnej. xD
Kiedy wyjdzie już właściwa wersja postaram się bardziej, bo widziałem możliwość zbudowania modliszki, więc i szerszenia da się radę zrobić.
Martwi mnie inna rzecz, mianowicie doczepienie jakichkolwiek nóg (po modyfikacji - odnóży) powoduje, że stwór zostaje uziemiony. W dodatku skrzydła nie pozwalają latać. Ciekawe jak to będzie w wersji pełnej...
A może zamiast nóg dać ramiona? Mhm...

20080623110929

20080623111053

20080623111153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 11:16, szerszeń45 napisał:

Przedstawiam wam moją żałosną próbę złożenia "szerszenia" z elementów wersji próbnej.
xD
Kiedy wyjdzie już właściwa wersja postaram się bardziej, bo widziałem możliwość zbudowania
modliszki, więc i szerszenia da się radę zrobić.
Martwi mnie inna rzecz, mianowicie doczepienie jakichkolwiek nóg (po modyfikacji - odnóży)
powoduje, że stwór zostaje uziemiony. W dodatku skrzydła nie pozwalają latać. Ciekawe
jak to będzie w wersji pełnej...
A może zamiast nóg dać ramiona? Mhm...

Prawie podobne, ale prawie robi wielką różnicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 21:09, Szympek napisał:

Wchodzę na swój profil na stronie głównej, ale nie mogę znaleźć opcji kasowania stworka
;/


Spróbuj wejść przez angielską/amerykańską stronę. Na polskiej też nie mogłem się tego doszukać -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś nauczyłem się (w S: FS) łączyć kończyny ze sobą. ,,Pomoc" jednak czasem się przydaje;] To otwiera zupełnie nowe możliwości;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 22:30, gogiell napisał:

Tak, o ile pamiętam shift się wciskało ?


Nie- ctrl. Fajnie to wygląda, jak ręce wyrastają z kolan, nie ma co;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 23:12, Maciek2194 napisał:

W sklepach jest pełna wersja czy tylko demo za 19,90zł??


mieszasz 2 sprawy

na dzien dzisiejszy wyszla ''gra'' o nazwie "SPORE: Fabryka Stworów". kosztuje ona 19,00zl,
dostepne jest tez jej demo ktore jest darmowe i zawiera 25% elementow z wersji platnej

gra o nazwie SPORE wyjdzie na poczatku wrzesnia (jej cena bedzie pomniejszona o cene SPORE: FS; ale to zalezy od tego gdzie gre zamawiales)
w grze SPORE jedną z opcji bedzie edytor (dokladnie taki jaki jest w SPORE: FS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie buty. Powiedz mi jedną rzecz, czy ta zniżka będzie dla wszystkich na pełną wersję SPORE (planowaną na wrzesień) czy tylko dla tych, którzy ówcześnie kupili Spore: CC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak usunąć sporka ze swojego profilu na eu.spore.com? Mam już 2 duble, bo "poprawiałem" stworki, a nie wiem, jak je pousuwać :/. Na stronie nie widzę takiej możliwości, a w grze już ich nie ma
PS. Stworzyłem Człowieka Gumę i zostałem ostrzeżony za "extreme nudity" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 11:00, szerszeń45 napisał:

Takie buty. Powiedz mi jedną rzecz, czy ta zniżka będzie dla wszystkich na pełną wersję
SPORE (planowaną na wrzesień) czy tylko dla tych, którzy ówcześnie kupili Spore: CC?


oczywiscie tylko dla tych co kupili "Spore: CC"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedziano "unikatową", galaktyczną edycję Spore. W jej skład dodatkowo wejdą następujące komponenty:

"UNIQUE GALACTIC EDITION CONTENT:
* ''Making of Spore'' DVD video
* ''How to Build a Better Being'' DVD video, by National Geographic Channel
* ''The Art of Spore'' hardback mini-book
* Fold-out Spore poster
* Premium 100-page Galactic Handbook"
Cena $79.99 (zwykła wersja $49.99).

20080624233008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:58, Graszczur napisał:

Jak usunąć sporka ze swojego profilu na eu.spore.com? Mam już 2 duble, bo "poprawiałem"
stworki, a nie wiem, jak je pousuwać :/. Na stronie nie widzę takiej możliwości, a w
grze już ich nie ma

logujesz sie, klikasz po lewej "My Creations", klikasz na stworka, klikasz "remove creation"

20080624233415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować