Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramsajtowe wpisy miesiąca - wybór redakcji gram.pl

11 postów w tym temacie

gram.pl

W ciągu ubiegłych dwóch miesięcy mieliśmy małą przerwę w wybieraniu najciekawszych wpisów miesiąca na gramsajtach. Czas nadrobić zaległości! Zapraszamy na pierwsze, redakcyjne podsumowanie najciekawszych wpisów miesiąca!

Przeczytaj cały tekst "Gramsajtowe wpisy miesiąca - wybór redakcji gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, dziękuję za wyróżnienie... Nie spodziewałbym się, że komuś te moje wypociny się spodobają!

A tak na marginesie, Mielu, pisałeś kiedyś w miesięczniku "Play"? Bo ksywka brzmi bardzo znajomo, a kiedyś uwielbiałem ich czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wow, dziękuję za wyróżnienie... Nie spodziewałbym się, że komuś te moje wypociny się
> spodobają!
>
> A tak na marginesie, Mielu, pisałeś kiedyś w miesięczniku "Play"? Bo ksywka brzmi bardzo
> znajomo, a kiedyś uwielbiałem ich czytać...

Gościnnie, tak. Głównie pisałem w Neo Plusie, ale mieliśmy dobre stosunki z Playem i KŚ Gry - ich autorzy pisali u nas, my u nich. Jak ktoś miał wcześniej dostęp do jakiejś gry albo był na jakimś fajnym pokazie, to się wymienialiśmy. Oni byli głównie pecetowi, my konsolowi, więc nie było konfliktu interesów :) Ja też lubiłem czytać Playa. Było tam sporo osób, które potrafiły świetnie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki: stare wybory wpisu miesiąca zostają wyparte, tak? Społeczność nie będzie już głosować? Zostają tylko wybory redakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale tak. Już wcześniej o tym wspominałem w jednym z wpisów na Gramiku - z głosowania na głosowanie frekwencja spadała, w trzecim głosowaniu na wpis tygodnia byłoby łącznie o dziwo 9 wpisów tygodnia. Frekwencja to jedno, ale też chyba sama forma była po prostu nietrafiona. Ciężko jest bowiem przejrzeć wszystkie wpisy, które są podane w postaci listy i wybrać trzy najciekawsze. Dodatkowo miałem małą nadzieję na to, że gdy pojawią się wybory wpisów tygodnia na głównej coś ruszy, ale niestety nie ruszyło.

Dlatego też przez dwa kolejne tygodnie czerwca wyborów wpisów tygodnia nie było i zastanawialiśmy co zrobić, aby zmienić formułę wyborów, a przy okazji atrakcyjność. I tak właśnie powstały wybory redakcyjne.

@skyline20: z tego co wiem grono wybierających w następnym podsumowaniu miesiąca będzie nieco większe. Nie wiem czy będzie się ono zmieniać czy też nie, ale na pewno wpisy będą wybierane. Poza tym - gdyby każdy miał wybrać wpis lub też kilka wpisów to byśmy mieli kolejną, długą listę, a to znowu wpłynęłoby na to, że wyróżnienia jako takie byłyby nieco mniej warte :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli miałbym do czegoś zachęcić, to do próby opowiadania historii poprzez gify. "
No ja też o tym pomyślałem, ale uznałem, że to zbędny przystanek przed wielkim finałem i poszedłem od razu w filmiki -nie wiem jakim wzięciem cieszyły by się GIF-y ale moich filmików praktycznie nikt nie ogląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyróżnienie.

Sam przyznam, że nie jestem wielbicielem fabularyzowanych recenzji, ale taka forma tekstu wydała mi się odpowiednia do tej gry. No i doszła do tego niepohamowana chęć wybicia się z własnych schematów i spróbowania czegoś innego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni miesiąc przez studia byłem odcięty od świata i szczerze dziękuję za krytykę. To jest rzecz, którą trzeba - i sam zamierzam - zacząć promować od dnia pierwszego GSów 2.0. Komentarze nie są tylko po to by komuś się zrobiło miło, ale by skrytykować (nie w pejoratywnym tego słowa znaczeniu jakie jest powszechniejsze) to co się podobało a co nie.
Po takim komentarzu jak ten Miela czy ten który zostawił mi ret-szus ( http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=62336&n=255) wyciągam wnioski i próbuję dalej. Chociaż brzmi to tefałenowsko to mogę tylko podziękować za wyróżnienie i wskazówkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować