Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś o 19 Activision pokaże światu tryb wieloosobowy Call of Duty: Advanced Warfare - relacja w tym miejscu

19 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Dość wcześnie, bo już w poniedziałkowy wieczór Activision otworzy tegoroczny Gamescom. I zrobi to z hukiem, bo za pomocą pierwszego pokazu trybów multiplayer tegorocznego Call of Duty.

Przeczytaj cały tekst "Dziś o 19 Activision pokaże światu tryb wieloosobowy Call of Duty: Advanced Warfare - relacja w tym miejscu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekaw.Ostatnio ograłem MW3 i jak dla mnie to porażka.Nie umywa się do świetnego BO2, a sam AW zapowiada się naprawdę dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pokazali i tak naprawdę żadnej nowości tam nie zobaczyłem. Fakt - nowość w serii jak najbardziej, ale reszta to jest połączenie Titanfalla z CoDem i Crysisem. Jednak w sumie wygląda to o wiele bardziej deathmatchowo jak w starszych FPSach, dlatego nie wiem co o tym sądzić. Pewnie chętnie obejrzę jakieś e-sportowe zawody na MLG czy Dreamhacku, ale nie jestem pewny czy w tę część CoDa zainwestuję po dłuższej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Titanfall + CoD. Jak jeszcze w Ghosts dało się grać jako tako tak to co pokazali to już totalny chaos i kupa, typowa casualowa strzelanina dla posiadaczy Xboków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutnie to wyglada i słabo :/ Nie jestem fan boy-em żadnego tytułu ale to jest moje zdanie. I te oklaski gratulacje... Przecież to jakiś odgrzany kotlet wszystko i naciąganie. Słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to źle ale szału też nie ma. Podobieństwo do Titanfall jest ale trzeb pamiętać ze wyszedł on pór roku temu a AW jest tworzony od 3 lat. Brak oryginalności i wtórność < co jak co ale wymyślić w 100% oryginalnego FPS w tych czasach jest nie możliwe ponieważ wszystko już gdzieś było. Prezentacja potwierdza tez że CoD zaczyna coraz bardziej RPG > dowolność i liczna modyfikacji. Te wszystkie skoki za to przypomniały mi stare gry typu Unreal lub Quake. Ciężko mi ocenić po filmie tego CoDa jak kupie i zagram to okaże się na ile gameplay jest dobry. Pozostaje czekać do 5.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym CoDa w czasach zbliżonych do współczesności, jednak ten, nie prezentuje się źle. Jest dynamicznie, są wybuchy, jest akcja. Czego więcej chcieć od multi w CoDzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem co o tym sądzić. Mam wrażenie, że większość będzie w multi skakała po mapie
> jak opętana i będą strzelać gdzie popadnie.

Przecież tak wyglądają wszystkie dzisiejsze fpsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie wiem co o tym sądzić. Mam wrażenie, że większość będzie w multi skakała po mapie
>
> > jak opętana i będą strzelać gdzie popadnie.
>
> Przecież tak wyglądają wszystkie dzisiejsze fpsy...
Nie jest tak źle z dzisiejszymi grami to stare FPSy takie jak Quake czy Unreal polegały głównie na skakaniu jak debil po mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czy mi się zdaje, czy coś takiego dawał już wieki temu Doom z rocket jump''em ?
Mam wrażenie, że kręcenie hypa przełamało już granicę rozsądku i sięgnęło obszarów absurdu skrzyżowanych z parodią i farsą. Nie wiem jak inni, ale mi się chciało śmiać, przypomnieli mi się C&C Generals, zobaczyłem Crysisa i jakoś tak i śmiesznie i straszno się zrobiło.. Te wielgachne rozkładające się działa... normalnie... może to jara 9-latków.. ale ja za stary na to już chyba jestem.. Acti - ogarnij się bo śmieszne zaczynasz być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 02:38, saborcat-14 napisał:

> > Nie wiem co o tym sądzić. Mam wrażenie, że większość będzie w multi skakała
po mapie
>
> > jak opętana i będą strzelać gdzie popadnie.
>
> Przecież tak wyglądają wszystkie dzisiejsze fpsy...
Nie jest tak źle z dzisiejszymi grami to stare FPSy takie jak Quake czy Unreal polegały
głównie na skakaniu jak debil po mapie.



Mam nadzieję, że to jest jakaś wyrafina forma ironii, której nie załapałem...

Przecież to jest standardowy CoD tylko z jetpackiem. Do tego wydaje się wolniejszy niż kiedykolwiek wcześniej, aż mnie mdli jak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka: Quake czy Unreal opierały się na bunny hopie, czyli skakaniu w celu uzyskania większej mobliności. I wbrew pozorom nie było to takie proste, bo nawet teraz grając w UTIII jestem w stanie może tak poskakać z 20 sekund góra po czym się zatrzymuję. Tutaj mamy to, co było w Crysisie - potężne wybicie w powietrze z dodatkami w stylu "spadnę ci na głowę".

Ale nie krytykuję, bo to może się podobać. Nie zmienia to jednak faktu, że inspirację innymi tytułami widać, a to, że CoD powstaje 3 lata... cóż, PR żądzi się własnymi prawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu to samo, kolejny crap który kupi większość dzieci po 14 lat. Zdali sobie sprawę że jako tako Titanfallowi się powodzi więc ukradli pomysł z jet packami i unikami w powietrzu (tylko czekać aż dodadzą tytanów), gra zaczyna przypominać trochę UNREALA, jakieś lasery, dziwne bronie, skakanie na duże wysokości itp... nie pasują te rzeczy w ogóle do CoD''a, no ale przecież kasa się musi zgadzać. Jedyny dobry CoD to MW, wydany dla graczy a nie dla pieniędzy. Nawet nie śledzę tematów z codem ale z ciekawości zajrzałem, nawet nie wiem który to CoD już. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 08:38, e4sYy666 napisał:

nie pasują te rzeczy w ogóle do CoD''a,

To samo mówili przy zapowiedzi Call of Duty 4...

Dnia 12.08.2014 o 08:38, e4sYy666 napisał:

Jedyny dobry CoD to MW, wydany dla graczy a nie dla pieniędzy.

Hahaha. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. CoD 4, podobnie jak każdy CoD po nim i przed nim nie był zrobiony dla graczy. Każda jedna część powstała po to, by zarobić pieniądze. W jakim świecie ty żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od interpretacji ostatni CoD warty wydanych pieniędzy to właśnie pierwsze Modern Warfare. Od tego czasu w zasadzie odcinają kupony. Co oczywiście idzie im świetnie.

Polecam zainteresować się http://toxikk.com/ - zapowiada się klawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować