Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2014: pierwsze screeny z Syberii 3! W drodze wersje na PS4 i XOne

18 postów w tym temacie

Pierwsza fajna jak dla mnie wiadomość z targów :)
Dobrze wiedzieć że jakieś prace nad trójką idą naprzód. Pierwsze dwie części ukończyłem dwa razy. Dwójka była o wiele trudniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość. Kate wraca do gry !! Mam nadzieję, że tym razem Cenega stanie na wysokości zadania i będzie pełna polonizacja jak w poprzednich częściach. Usłyszeć Brygide Turowską to zaszczyt :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Myślałem że już się nie doczekam tej części gry, od kiedy oni ją już robią w ogóle? Od
> chwili wydania S2 chyba, sam już nie wiem.

Syberię 3 studio Microids zapowiedziało pod koniec 2012 roku. Jednakże pierwsze wzmianki o pracach nad kontynuacją miały miejsce już w 2009 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2014 o 20:09, Wigen_52 napisał:

Syberię 3 studio Microids zapowiedziało pod koniec 2012 roku. Jednakże pierwsze wzmianki
o pracach nad kontynuacją miały miejsce już w 2009 roku.

No coż mi się tak kojarzyło że robią tą grę co najmniej kilka lat tzn wzmianki są od kilku lat ale robić to mogą od wydania Syberii 2, tak czy siak cieszę sie zę gra wychodzi w końcu, tylko jeszcze czekać do przyszłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie podobają mi sie te screeny za bardzo odbiegają od poprzednich części(maszyny)

Najbardziej "zmechanizowana" była jedynka. Dwójka już też od tego odbiegała, lecz moim zdaniem miała o wiele lepsze widoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i super. Syberia jest jedną z moich ulubionych serii przygodowych.
Czekam więc na 3 z wypiekami i toną super wspomnień z poprzednich części : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Będzie Android i iOS, ale zabraknie pastgenów? Really?
To samo można powiedzieć o komputerach. Windows i Mac, ale Linuxa chyba zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z nie licznych przygodówek w ktore grałem, Syberia 1 i 2 ukończyłem z wielką przyjemnością, pamiętam na końcu było zawsze wielkie wow! także mam nadzieje, że poziom utrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam z niecierpliwością! Poprzednie części bardzo mi zapadły w pamięć i trzymam kciuki, żeby tak stało się i w tym przypadku :) Oj, mocny jak dla mnie pod względem gier rok 2015 się zapowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować