Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Nabór na Moderatorów forum gram.pl

92 postów w tym temacie

To jeszcze ja coś wtrącę od siebie.

Czy przy okazji tej rekrutacji będziecie może starać się uporządkować obecny skład kadry moderatorskiej, by bardziej przypominał stan rzeczywisty? Chodzi mi głównie o to, co widać na podstronie "moderatorzy" - zredukować rangi osobom, które już nie moderują, zaktualizować aktywnych modków, itd. Rozumiem, że to już od dawna jest w takiej formie i nikomu się nie chce w tym babrać, ale to chyba całkiem dobry moment, by przykleić się do odpowiedniego kogoś z góry i do skutku marudzić o poprawienie tego i owego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by to zostało naprawione do czasu prac nad nowym forum. Mogę zapytać co z tą podstroną zamierzają robić, czy uaktualnią czy zostanie zdjęta. Bo z tego co widać to nawet oceniać się nie da, bo system twierdzi, że już głosowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że szansa na zaktualizowanie tego jest całkiem spora. Nie trzeba przecież wdrażać niczego nowego, wystarczy, by info i rangi były aktualne i pokrywały się z ekipą, która faktycznie moderuje. Przy odpowiedniej ilości zawracania gitary komu trzeba, pewnie da się coś z tym zrobić. Jak nie zapomnę, to też coś może się na ten temat dowiem - zawsze lepiej, gdy zaatakuje się z dwóch stron. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 16:39, Kakarotto napisał:

Gdy za pierwszym razem zostałeś wybrany Moderatorem, też napisałeś długiego maila w tej
sprawie? I dlatego obecnie też trzeba napisać długiego maila, i przez to także, ma być
wysyłany do ciebie? :D


Wybrałem taką metodę, bo nie tylko jest wygodna, ale także dlatego, że jestem w stanie ocenić kilka rzeczy.

Rick
W wyniku naboru przybędzie 0, 1, 2, lub 3 Moderatorów. Zależy ile będzie zgłoszeń, jakie to będą zgłoszenia oraz od tego czy kandytaci przejdą kolejny etap.

theZoSo
Nie wiem jak to będzie z tą stroną. Niemniej jednak przy okazji tego naboru na Moderatorów planuje zamknąć kwestię tego ile jest Moderatorów i ich statusów. Czyli mówiąc dwoma słowami - zrobić porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja bym był bliższy temu, co napisał Isildur, chociaż nie wiem czy wprowadzenie nowych podstron podobnych do tych, które już są w sklepie czy na stronie głównej byłoby aż tak problematyczne. No ale jak we wszystkich przypadkach trzeba czekać, bo każdy ruch może skończyć się małą katastrofą budowlaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince, im bardziej widzę twoje wszelkie mocno nachalne teksty ocierające się o proszenie na modłę ''weźcie MNIE, będę dobrym modkiem'' i łaszenie się do tych czy innych osób to nie wiem jak inni ale ja na pewno patrzyłbym na taką kandydaturę dosyć ostrożnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości, cierpliwości... przecież nabór trwa dopiero trzy dni, a zakończenie będzie w następny poniedziałek ;)

Poza tym co do pomysłów związanych z rozbudową gramu to zawsze możesz się nimi podzielić w wątku z obradami. Wszystkie się pomysły przydadzą, gdy dostaniemi zielone światło, że mamy zbierać informacje na dany temat :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie fakt iż dostałem dzisiaj prace jako kierowca autobusu(startuję w poniedziałek na 1 zmianę) to napisałbym podanie, ale nie chce mi się bo nie będę miał zbytnio czasu w moje dni pracujące.
Mam nadzieje że wybrane osoby będą dobrymi moderatorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a jak to jest z dostępnością takiego potencjalnego moderatora? Milej widziana jest regularność kosztem mniejszej częstotliwości czy raczej na odwrót? Bo jeżeli szukacie na to stanowisko kogoś dojrzałego, co w sumie wydaje się być logiczne, to trzeba się liczyć z tym, że takie osoby albo pracują, albo łączą studia z jakimiś zajęciami dorywczymi i nie będą raczej dostępni na każde zawołanie. Bo taki moderator może albo przesiedzieć na stanowisku cały dzień i nie dawać potem znaku życia przez kolejne 3 doby, albo zaglądać tu codziennie, ale np. tylko wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 22:35, Wojman napisał:

Niemniej jednak przy okazji tego naboru na Moderatorów
planuje zamknąć kwestię tego ile jest Moderatorów i ich statusów. Czyli mówiąc dwoma
słowami - zrobić porządek.


+1
Nieaktywne badz malo aktywne konta z uprawnieniami admina lub moda powinny byc zamykane badz pozbawiane uprawnien chocby ze wzgledow bezpieczenstwa.

Tez jestem ciekaw wynikow. 5-6 lat temu pewnie sam bym byl zainteresowany, ale teraz ani nie gram prawie w ogole, ani nie mam ochoty i czasu duzo sie udzielac. Fajnie jakby rob sie zglosil - akurat by pasowal jako "opozycjonista" ;)

@Sandro

Generalnie jest/powinno byc tak, zeby moderatorow bylo tyle, zeby nie bylo koniecznosci, aby wszyscy byli aktywni kilka razy dziennie, zeby dalo sie utrzymac porzadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by uchylić rąbka tajemnicy i szepnąć po cichu, ile dotychczas wpłynęło zgłoszeń? ;)

Mogę się założyć, że wiele osób chętnie by się tego dowiedziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, ze misją specjalną dla kandydatów będzie znalezienie spamera naszego kochanego i własnonożne skopanie mu czterech liter? : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 20:11, Kadaj napisał:

Czy to prawda, ze misją specjalną dla kandydatów będzie znalezienie spamera naszego kochanego
i własnonożne skopanie mu czterech liter? : >


Czyżbyś się obawiał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 20:20, theZoSo napisał:

Pytanie tylko - po co tak naprawdę im ta wiedza?


Wiedza to paliwo dla umysłu. W tym konkretnym przypadku to dotyczy naszego forum, więc powinnyśmy by informowani na bieżąco o wszystkim. ;)

Dnia 30.08.2014 o 20:20, theZoSo napisał:

Jeżeli nic się w tej kwestii nie zmieniło, to trzymamy się mniej więcej tego: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=95824&pid=18


To stare dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 20:32, Kakarotto napisał:

To stare dane.


Ale wciąż aktualne :P
Nie podamy do opinii publicznej ilości zgłoszeń, jest to nikomu niepotrzebne, bo w sumie po co Wam ta wiedza? Przykładowo powiem, że wpłynęło powiedzmy 20 zgłoszeń* i co z tą wiedzą zrobisz? ;]

*Liczba zgłoszeń jest wzięta z głowy i nie jest stanem faktycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować