SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2007 o 17:00, szopmajster napisał:

dosyc ciekawy rower...^^

Ciekawy rower rodzi ciekawe pytania:
- czy często w rowerze rozwiązują się sznurówki,
- ile par butów zużywa się w ciągu roku,
- z jaką prędkością można biec na takim rowerze ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wright: Jakiego bohatera kołyszącego się na lianach i ubranego tylko w przepaskę biodrową grał Johnny Weissmuller?

Słuchacz: Jezusa?

to najlepsze :P
Dziś byłem po rozpoczęciu w McDonaldzie, wchodzę i klnę, kolejka była szeroka na 3-4m a długa aż do drzwi (dość sporo). Poszedłem się rozejrzeć czy nie da się gdzieś wcisnąć i co widzę : 3 aktywne kasy i 3 ''kasjerów'' przy nich, a to co mnie zdziwiło to to że ludzie ustawiali się tylko i wyłącznie do pierwszego stanowiska... Dwa były całkowicie wolne. Se podchodzę zamawiam, dostaję, zjadam. Przez cały czas nikt nie podszedł do dwóch wolnych stanowisk a kolejka jaka długa była taka została! I to nie była żadna wycieczka :/ To byli dorośli ludzie którzy się kompletnie nie znali! Ja dostałem tortillę w minutę a te półgłówki stały tam po 30 min każdy! To społeczeństwo głupieje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 19:48, Unser Fuhrer napisał:

Dziś byłem po rozpoczęciu w McDonaldzie, wchodzę i klnę, kolejka była szeroka na 3-4m a długa
aż do drzwi (dość sporo). Poszedłem się rozejrzeć czy nie da się gdzieś wcisnąć i co widzę
: 3 aktywne kasy i 3 ''kasjerów'' przy nich, a to co mnie zdziwiło to to że ludzie ustawiali
się tylko i wyłącznie do pierwszego stanowiska... Dwa były całkowicie wolne. Se podchodzę zamawiam,
dostaję, zjadam. Przez cały czas nikt nie podszedł do dwóch wolnych stanowisk a kolejka
jaka długa była taka została! I to nie była żadna wycieczka :/ To byli dorośli ludzie którzy
się kompletnie nie znali! Ja dostałem tortillę w minutę a te półgłówki stały tam po 30 min
każdy! To społeczeństwo głupieje!!


Hmm, może te dwa stanowiska były tylko Twoim wyobrażeniem? Może reszta społeczeństwa nie mogła do niech podejść, ponieważ one nigdy nie istniały w fizycznym świecie? Posiedźmy przez chwilę w ciszy i zastanówmy się głębiej nad tą sytuacją... Lubię sobie czasem pofilozofować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 19:33, Jarys napisał:

> dosyc ciekawy rower...^^
Ciekawy rower rodzi ciekawe pytania:
- czy często w rowerze rozwiązują się sznurówki,
- ile par butów zużywa się w ciągu roku,
- z jaką prędkością można biec na takim rowerze ;)))


no i ciekawe co jaki czas trzeba zmieniac podeszchwy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się, to było kręcone dla Rzeszowa, a Mocny Full jest dostępny tylko w Katowicach, więc Walduś straci trochę na formie, pewnie go wybiorą co najwyżej na premiera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 20:27, Ostrowiak napisał:

Przyjrzyj się, to było kręcone dla Rzeszowa, a Mocny Full jest dostępny tylko w Katowicach,
więc Walduś straci trochę na formie, pewnie go wybiorą co najwyżej na premiera;)


No wiesz prezdent na razie zajęty. Ale na premiera by się nadawał wraz ze swoja bandą Kiepscy team ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niee, spadłem z krzesła :) Genialnie wyszedł ten fotomontaż - widać, że Walduś jest, hmmm nieco podniecony wystąpieniem w Sejmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wraca Jasio ze szkoły. Ojciec, dresiarz, postanowił zagaić intelektualnie do syna:
-no i co tam Jasiu w szkole?
-nie dobrze tato, 5 pałek dostałem.
-no Jasiu, będzie wpie...l.
-wiem tato, mam już adresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 20:23, Mixon1988 napisał:

W najbliższych wyborach wszyscy głosujemy na WALDKA. Ehhh to by było życie ;)

Loll, padam xD Hym, lubie takih ludzi ;] W jakimś serialu był gość w teleturnieju jakimś tam - gdy to oglądałem to się zwijałem ze śmiechu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 09:30, Jarys napisał:

3. a to nie wiem dla kogo - ale buty na ostatnim zdjęciu wymiatają ;)))


Dla mnie! Ja chcę te szczurze kapcie!! Bomba! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się