SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2007 o 17:19, spam to ja napisał:

A ja zamieszczę kilka fotek:


Ten list zwalił mnie z nóg :D Ludzie to mają pomysły.

I coś ode mnie:

Fąfarowa skarży się swojej przyjaciółce:
- Nasza pokojówka zrobiła mi z męża debila.
- Co masz na myśli?
- On raz ja zapytał, po co ona pluje na żelazko. Ta odpowiedziała: "Żeby dowiedzieć się czy jest gorące".
- Nie widzę w tym nic złego.
- Tak, tylko że teraz przy obiedzie on zawsze pluje w zupę.

Kibic Legii pyta kibiców Widzewa:
- Dlaczego wy tak nienawidzicie Legii?
- Tak jest na całym świecie, że nienawidzi się drużyn ze stolicy. Spójrz na Niemcy. Tam wszyscy nienawidzą Bayernu Monachium.

Do drukarni przychodzi brudny, niechlujnie ubrany klient i pyta:
- Czy można wydrukować zdjęcia Giertycha?
- No, można. Klient nasz pan.
- A zdjęcia Leppera?
- Można.
- To poproszę po 10 sztuk.
Po paru dniac klient wraca do drukarni. Jest nieco schludniej ubrany.
- Proszę mi wydrukować 200 zdjęć Leppera i 200 Gierytcha.
Minęło kilka dni i sytuacja się powtarza, ale tym razem facet jest już ubrany w elegancki garnitur i zamawia po 1.000 zdjęć Giertycha i 1.000 Leppera.
Gdy następnym razem ten sam facet podjechał pod sklep eleganckim samochodem i poprosił o wydrukowanie po 10.000 zdjęć Leppera i Giertycha, sprzedawca nie wytrzymał i pyta:
- Panie, o co tu chodzi z tymi zdjęciami? Co pan robi z tymi zdjęciami, że dorobił się pan takiego auta?
Facet:
- Otworzyłem strzelnicę za miastem.

Facet miał trzy przyjaciółki i w którymś momencie musiał się zdecydować którą z nich poślubić. Dlatego postanowił zrobić test. Każdej dał po 4 tysiące złotych i czekał co będzie.
Pierwsza przyjaciółka poszła do sklepu, kupiła sobie suknie, buty, piękny kapelusz. Poszła do fryzjera, solarium i kosmetyczki. Wraca i mówi:
- Chce być najpiękniejsza, ponieważ cię kocham! Druga przyjaciółka poszła do sklepu. Kupiła strój piłkarski, telewizor, wideo i tysiąc puszek piwa. Wraca i mówi:
- To moje prezenty dla ciebie, ponieważ cię kocham!
Trzecia przyjaciółka wzięła pieniądze, zainwestowała. W krótkim czasie zarobiła 250 procent. Pieniądze znów zainwestowała i tak je pomnożyła, że dorobiła się wielkiego majątku. Wraca i mówi:
- Je te pieniądze zainwestowałam i zarobiłam tyle, aby wystarczyło na naszą wspólną, szczęśliwą przyszłość, ponieważ cię kocham!
Facet był zachwycony wszystkimi przyjaciółkami. Przemyślał wszystkie za i przeciw i... ożenił się z tą, która miała największe cycki.
Morał: mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, nie lecą na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakąś godzinę temu grając w "hirołsa" otrzymałem interesującego SMS-a z nieznanego mi numeru. Brzmiał on tak:

"Cześć. Od dawna mi się podobasz. Czy spełniłabyś moje najskrytsze i spotkała się ze mną raz? Ten jeden jedyny raz?"

Wówczas zrozumiałem, że z tej sytuacji są trzy wyjścia:
1. Piszę gościowi, że pomyłka i koniec zabawy.
2. Nic nie odpisuję.
3. Robię sobie jaja i podaję się za tą laskę.
Już miałem piękny, gotowy tekst, jednak niestety po chwili dostał wiadomość o treści:

"Żeby nie było... To Wiśnia napisał tego smsa z mojego telefonu."

I tyle z moich dobrych intencji. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2007 o 22:51, Kukowsky napisał:

"Żeby nie było... To Wiśnia napisał tego smsa z mojego telefonu."

Ta o wiśni coś dzisiaj już słyszałem...Niezły rozrabiaka z niego :D:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto jakim kwasem zostałem uraczony na zakończenie tego pięknego dnia ;) :

ktoś 23:10:17
czesc
Ja 23:10:36
Kto to?
Ja 23:10:42
Znamy się
?
ktoś 23:10:56
jestem bartek
ktoś 23:10:58
a ty
Ja 23:11:04
Patryczek :)
ktoś 23:11:17
znasz kogos kto chcialby miec niewolnika?
Ja 23:11:27
??
ktoś 23:11:39
znasz kogos kto chcialby miec niewolnika?
Ja 23:11:50
nie zrozumiałem
ktoś 23:12:18
czy znasz kogos kto chcialby miec niewolnika?
Ja 23:12:36
Ale o co chodzi?
ktoś 23:12:58
niewolnika do sluzzenia
Ja 23:13:14
nie przyko mi.
Ja 23:13:26
A oferujesz swoje usługi? ;)

cała rozmowa- N/C :/
[chwilę potem zablokowałem kolegę, z dobrego serca :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2007 o 22:06, rob006 napisał:

Kibic Legii pyta kibiców Widzewa:
- Dlaczego wy tak nienawidzicie Legii?
- Tak jest na całym świecie, że nienawidzi się drużyn ze stolicy. Spójrz na Niemcy. Tam wszyscy
nienawidzą Bayernu Monachium.


Taak. A ja też jestem jakoś za Widzewem i też jako drużyny Legii nie lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze za dużo się ów "ktoś" naczytał książek pokroju "Uczniowie Spartakusa" - z tego co pamiętam (choć zastrzegam ze było to już dawno) w tej książce jest obszerny wątek o niewolnikach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 23:33, Normandy1944 napisał:

kurcze za dużo się ów "ktoś" naczytał książek pokroju "Uczniowie Spartakusa" - z tego co pamiętam
(choć zastrzegam ze było to już dawno) w tej książce jest obszerny wątek o niewolnikach...
:)

Raczej nie przypuszczam, aby on czytał jakąkolwiek książkę sięgającą czasy starożytnego Rzymu. Wydaje mi się po tej rozmowie, że jedyne co on zna to ajaxa, ale jako płyn do mycia naczyń. Nie wiem skąd się tacy ludzie bior, ale jestem katolikiem i nie zamierzam mieć niewolnika :? to okrutne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2007 o 22:06, rob006 napisał:

Kibic Legii pyta kibiców Widzewa:
- Dlaczego wy tak nienawidzicie Legii?
- Tak jest na całym świecie, że nienawidzi się drużyn ze stolicy. Spójrz na Niemcy. Tam wszyscy
nienawidzą Bayernu Monachium.


Hmm... jakoś mało to śmieszne, a tak na marginesie to Legii nie lubi się za to, że przez długi czas była klubem "wojskowym" i załatwiała sobie najlepszych piłkarzy poprzez pobór do wojska, taki piłkarz dostawał bilet i miał do wyboru służbę, albo grę w Legii. I taka nienawiść pozostała już do dziś. Poza tym mieszkańcy Łodzi i Warszawy też za sobą szczególnie nie przepadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze dla was kawał:

przychodzi Jasiu do parku, a tam Małgosia siedzi na ławce. A więc Jasiu przysiada się do niej i pewnie wsuwa jej ręke
do gaci ,i czuje że mokre.Pyta się Małgosii
-Mhm, Małgosiu, co to, mięsiączka?
-Nie, biegunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 09:53, Baal Namib napisał:

Sazany na śmierć xD

Ja się temu dziwię, bo wiele razy już widziałem w tym temacie screeny z forum, gdzie w danym temacie napisano 666 postów. Czy to takie śmieszne !? Nie sądzę, poza tym w PŚ liczba 666 jest przypisana człowiekowi, a nie diabłu - więc jakaż to niby nikczemna tam siła się czai :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/1500685,11,item.html wiadomość na onecie o śmiertelnym pobiciu 38latka w szczecinie, komentarze an onecie do tej wiad:
"Ej co się dzieje z BRAVO w Gliwicach? 10.03.2007 14:12
Czemu je zamknęli?"

"Mężczyzna zmarł w wyniku doznanych obrażeń. Niech wezmą to pod uwagę ci, 10.03.2007 14:10
co obrażają Pana Prezydenta!"

I zastanawia mnie co ci ludize maja w glowach, ze pisza do takiej wiad takie omenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się