SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Głuchoniemy wchodzi do apteki kupić prezerwatywy. Nie może się porozumieć z aptekarzem, a nie widzi kondomów na wierzchu. Sfrustrowany rozpina portki, kładzie swojego penisa na ladzie i obok kładzie 20 zł.
Aptekarz rozpina portki i robi to samo. Potem chowa wszystkie pieniądze. Doprowadzony do rozpaczy głuchoniemy zaczyna wymyślać aptekarza w języku migowym.
- Słuchaj - mówi aptekarz - Jeśli nie możesz sobie pozwolić, to się nie zakładaj!

Rano w biurze:
- Stary, skąd masz takie limo pod okiem?!
- A, bo jak się wczoraj wieczorem modliliśmy przy stole i właśnie mówiliśmy "ale zbaw nas ode złego", to niechcący spojrzałem na teściową...

Kowalski jak zwykle przyszedł spóźniony do pracy i zbiera standardowy ochrzan od szefa:
- Był pan w wojsku, Kowalski?
- Byłem.
- I co tam panu mówił sierżant jak się pan spóźniał?!
- Nic szczególnego... "Dzień dobry, panie majorze"...

Szef zebrał pracowników i mówi:
- Mam złą wiadomość. Ze względów oszczędnościowych musze kogoś z was
zwolnić.
- Mnie nie, jestem mniejszością i mogę oskarżyć cię o rasizm - szybko
reaguje czarnoskóry pracownik.
- Jestem kobieta, od razu wniosę do sadu sprawę o seksistowskie traktowanie - ostrzega sekretarka.
- Spróbuj mnie zwolnić, to pozwę cię i oskarżę o dyskryminacje ze względu na wiek - wycedził liczący 70 lat kierownik działu.
Wtedy wszyscy spojrzeli na bezbronnego, młodego, białego, zdrowego pracownika. Ten zastanowił się chwilę i wyszeptał:
- Ostatnio wydaje mi się, że jestem gejem...

Do baru wchodzi facet i siada na stołku. Barman patrzy na niego i pyta:
- Co będzie?
- Poproszę siedem kieliszków whisky, podwójnej.
Barman podaje mu trunki i patrzy, a facet wychyla jeden kieliszek, drugi, trzeci... wszystkie znikają równie szybko, jak się pojawiły. Barman gapi się niedowierzając i pyta go, dlaczego tak szybko wypił wódkę.
- Też byś wypił tak szybko, gdybyś miał to, co ja.
- A co masz, stary?
- Jednego dolara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wiedziałem, że na świecie są jeszcze tak dobre kawały ;)
1 i 4 są szczególnie fajne ;) Dzięki za uprzyjemnienie wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 21:10, SadraX napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=6lcI7q599r4
Nie wiem jak Wy, ale ja leżę i kwiczę... "Paj or dija" xD



hahahaha ;D wytępić wszystkich tibijczyków!!! nie no żart. sam grałem w tibie i żałuję tego bardzo, na szczęście przestałem i moja mam jest bezpieczna(nikt jej nie zatłucze krzesłem). nie rozumiem jak można grać w taką grę. a jak się już opłaca PACC to nie lepiej by było pograć w WoW''a :/

a tak żeby nie było off-topa

W świetle wzrastającej częstotliwości konfliktów człowiek/grizzly, amerykański Departament Leśnictwa doradza turystom, myśliwym oraz wędkarzom przedsięwzięcie dodatkowych środków ostrożności i zachowanie wzmożonej czujności podczas przebywania na terenie.

Radzimy, aby osoby znajdujące się na terenie nosiły małe, głośne dzwonki po to aby nie zaskakiwać niedźwiedzi które się ich nie spodziewają. Doradzamy również noszenie ze sobą aerozolu o zapachu pieprzu na wypadek spotkania z niedźwiedziem.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest uważne rozglądanie się za śladami aktywności niedźwiedzi. Będąc w terenie, należy umieć rozróżnić odchody czarnego niedźwiedzia od niedźwiedzia grizzly. Odchody czarnego niedźwiedzia są mniejsze i zawierają sporo jagód oraz futra wiewiórek. Odchody niedźwiedzia grizzly - małe dzwoneczki, no i pachną pieprzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


''''Jak ja kiedyś płakałem,z tatą bo padaliśmy,i płakaliśmy''''.ten tekst mnie powalił na glebę i obezwładnił.Cały filmik jest wyrąbany.Jakiejś EQ i Nooby.Wymiata filmik.Tibia wiąże i nie puszcza..''''I to nas ocuca,i dalej możemy grać'''' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 21:10, SadraX napisał:

"Panie... Gej masterze... Proszę Cię o levele... I skille!..." - czyli troszkę ironiczny obraz
gracza Tibii... ;)
http://www.youtube.com/watch?v=6lcI7q599r4
Nie wiem jak Wy, ale ja leżę i kwiczę... "Paj or dija" xD
Ide siku... :P


Czy on nie mówił kille? Ale i tak dobijające. Ja na szczęście nie grałem w Tibię i nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W klasie pierwszej, prowadzonej przez bardzo seksowną i młodziutką nauczycielkę, w ostatniej ławce, tuż za Jasiem, zasiadł jaśnie pan dyrektor szkoły. Postanowił przeprowadzić wizytację na lekcji "najświeższej" w szkole nauczycielki. Pani, bardzo przejęta, odwróciła do klasy swe apetyczne, opięte krótką spódniczką pośladki, pisząc na tablicy:
- "Ala ma kota." Nawrót i pytanie do klasy: - co ja napisałam? Martwota i przerażenie... Jedynie Jaś wyrywa się jak szalony. No...., no..., Jasiu? Pani, z ogromnym wahaniem, dobrze już znając wyskoki tego łobuziaka, wezwała go do odpowiedzi.
- Ale ma dupę! - mówi Jaś.
- Pała! - wybuchła pani, czerwona na twarzy z oburzenia.
Jasio też wściekły, siadając zwrócił się do tyłu, do dyrektora:
- Jak nie umiesz czytać, to nie podpowiadaj.

************************************

http://www.joemonster.org/i/ac/chemia_d.jpg

************************************

Listy do "Bravo": :D

[M - w]
Pewnych treści po prostu nie wypada na forum zamieszczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG! :D super! te listy genialne :) już mogę iść do szkoły z dobrym humorem :]


Toaletowe teksty:

Uwaga: przed kąpielą prosimy zamknąć drzwi i włączyć wentylator nie upadając.
Zakaz mycia włosów i ubrań w toalecie!
Prosimy kapać się wewnątrz wanny.
Wychodzić tylko w ostateczności.
Umieszczanie klucza w innej osobie zabronione.
Napis nad przyciskiem awaryjnym w hotelowej windzie w Osace: Nacisnąć przycisk w razie czegokolwiek.
Uwaga: proszę nie parkować bez mojego gościa.
Napis przy basenie hotelowym na Francuskiej Riwierze: Zakaz pływania pod nieobecność Zbawcy.
Na jednym z ogłoszeń hotelu: Nie wolno przetrzymywać zarządu hotelu.
Napis na japońskim dworcu kolejowym: Do toalet - proszę wrócić w kierunku swojego tyłu.
Tamże na przycisku spłuczki w toalecie: Naciśniesz, kobieto, ten przycisk przed wyjściem.
W toalecie publicznej w Hong Kongu: Aby zachować toaletę w czystości, prosimy załatwiać się do kosza.
W windzie w Tajlandii: NIE UŻYWAĆ WINDY W CZASIE WZNIECENIA POŻARU.
Z toalety w chińskiej restauracji: Pracownik jest zobowiązany umyć państwa ręce po każdym użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 10:45, Unreal11 napisał:

Dziś na rozpocęcia dnia daje kilka fotek ;)

Pierwszy najlepszy :)
Tylko trochę naciągany, bo kto suszy włosy nawet nie wytarłszy ich przedtem ręcznikiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się