SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2006 o 20:01, Sth`Devilish napisał:


Reportaż ten poprostu mnie zmasakrował:P Zastanawiam się, gdzie w tych czasach podziała się etyka dziennikarska. Tak jednostronnego przedstawienia sprawy (na przykładzie skrajnego rodzaju przypadków) to już naprawde dawno nie widziałem. Już chyba TVN jest bardziej obiektywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BEZ KITU! Zmasakrowlao mnie to! :| Moim zdaniem, to to czy człowiek postepuje w ten czy inny sposob zalezy od jego psychiki ;/ i RPG ma tu sredni wplyw. Ja sam jakofan tego typu zabaw moge z cala swiadomoscia powiedziec, iz pomimo wyglupow zawsze ktos potrafi sie opanowa i powiedziec "stop". Jelsi ktos w realnym zyciu nie zabil by sie to tez nie zrobil b tego pod zadnym innym wplywem... taka jest moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 23:03, Giercomaniack napisał:

Wg mnie typowe szukanie taniej sensacji i tyle...


I to w tygodniku, któremu wg. zapewnień autorów nie zależy na popularności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 20:01, Sth`Devilish napisał:


po tym jednym artykule szybko ustaliłem sobie pogląd na jakość dziennikarską autorki i tej gazety.
jak można patrzeć na medal tylko z jednej strony i mówić, że cały jest nieładny ?

ciekawe kiedy ukaże się artykuł ostrzegający rodziców przed kupnem dzieci rowerów ?.
przecież mnóstwo osób zostało kalekami lub straciło życie kierując tym niebezpiecznym pojazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 20:01, Sth`Devilish napisał:


ożesz O_o skąd się tacy ludzie biorą? dlaczego wogóle wypowiadają się na tematy których nie rozumieją? nie dość że ośmiszają siebie i swoją wiedzę, to jeszcze niepotrzebnie demonizują sesje RPG...

nienormalne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 00:13, TYHE napisał:

to było 7 lat temu........ ;P


szczęśliwi czasu nie liczą (np. wiesz ile my się już znamy? ;) ) :)
... a pozatym nie zwróciłem na datę uwagi ;] po prostu pozwoliłem sobie artukuł skomentować... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 00:03, KHRoN napisał:

nienormalne to...


Cóż, ale niestety jak to powiedział Tom Lee Jones w Men in Black "inteligentne bywają jednostki, ludzie to zgraja dzikich i niewychowanych zwierząt, które nienawidzą, potępiają bądź boją się rzeczy, których nie znają." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 20:01, Sth`Devilish napisał:

Co to za moherowy beret pisał. Niech lepiej zajmie się spędzaniem czasu ze swoim dzieckiem, bo od tego powinien zacząć. Z samotności dzieci bierze się ich ucieczka w inne nierealne światy, a nie z gier RPG. Młoda nieukształtowana psychika łatwo ulega wpływom "mistrza gry" lub dilera. Obecnie dzieci uciekają w przemoc, seks i narkotyki bez wpływu gier a autor tego reportażu jakoś nie widzi.
Dlaczego nie chce zakazania emisji wiadomości lub innych programów publicystycznych o zbrodniach od których obecnie roi się w telewizji. W wiadomościach krew leje się na litry, nieszczęśćie ludzi można mierzyć na tony.
W programach typu 997 dzieciaki otrzymują już gotowe przepisy na zbrodnie morderstw, porwania i gwałty.
Ale to wszystko zaczęło się w 1974 od gier RPG ... Głupoty moherowego bereta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wy się śmiejecie, a na sesji Warhammera, którą prowadził mój kuzyn, koles wyskoczył z okna... z 3 piętra. Jego postać zginęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 11:18, Budo napisał:


Wy się śmiejecie, a na sesji Warhammera, którą prowadził mój kuzyn, koles wyskoczył z okna...
z 3 piętra. Jego postać zginęła.

Wedle tamtego artykułu to twój kuzyn go zmusił do tego skoku intonacją głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 11:18, Budo napisał:

Wy się śmiejecie, a na sesji Warhammera, którą prowadził mój kuzyn, koles wyskoczył z okna...
z 3 piętra. Jego postać zginęła.


Ludzie skakali także po Batmanie, Supermenie, Pokemonach i różnych reklamach. Takie przypadki to jest w większej części wina psychiki danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 11:36, Darkstar181 napisał:

Tak jak w jednym z komentarzy-czy te meduzy są jadalne? Przecierz 200kg to kupe żarcia.


podejrzewam, że niewiele z tej meduzy nadaje się do zjedzenia, częściowo jest trująca ;)

a teraz coś na temat efektywności pracy, czyżby tak było w Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się