SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2010 o 11:29, Phelela napisał:

Zajarałem się :D Dzisiaj skleje sobie Mario :) Powiedz mi tylko , podklejałeś to czymś, czy zwykły papier od drukarki ?

Kleju używałem jedynie przy płaskich dodatkach, takich jak ogon Garfielda, uszy Mózga, pistolety, etc. Wszystko drukowałem na zwykłym papierze, wycinałem nożem do tapet. Możesz spróbować na czymś sztywniejszym, np. bloku technicznym. Ja w swoich widzę już parę odgięć, ale nie chce mi się wycinać ich na nowo. Zresztą, one tylko stoją - nie bawię się nimi przecież jak lalkami :D

Spoiler

Od zabawy mam zwykłe lalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodobały mi się takie figurki chociaż na początku trochę szkoda mi tuszu było, ale jak zobaczyłem Homera to od razu musiałem go wydrukować i złożyć. Ciężko było to mi składać i nieraz musiał rozkładać tułowie bo źle przyczepiłem ręce albo nogi nie wchodziły...
Niestety trochę już tuszu brakowało i Homer wyszedł niedorobiony :( Ale ogólnie to jestem zadowolony.

20100512173317

20100512173342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 17:37, MaccCry napisał:


Zwykły papier do drukarki styknął? Czy lepiej miec jakiś sztwyniejszy?


Ja zwykłym papierem zrobiłem, ale myślę że może lepiej się trzymać na sztywniejszym i pewnie będzie się trudniej składać. Najlepiej żeby Lfdracon ci doradził bo już ich trochę zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 17:37, MaccCry napisał:

Zwykły papier do drukarki styknął? Czy lepiej miec jakiś sztwyniejszy?

Nie wiem, jak zachowuje się blok techniczny, ale zwykły papier przy użyciu drukarki atramentowej ma niestety tendencję do wyginania się. Wiadomo, że modele nie wyjdą idealne, ale ja ze swoich robionych ze zwykłego papieru jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 17:37, MaccCry napisał:

Zwykły papier do drukarki styknął? Czy lepiej miec jakiś sztwyniejszy?


Mój mario został zrobiony takim trochę sztywniejszym papierem, niż ten zwykły do drukarki i trzyma się świetnie. Nie rozkłada się po upadku z wysokości itp., a ze składaniem nie było najmniejszych problemów. Do pełnej kolekcji brakuje mi Luigiego i tego małego potworka. ;) Mały podgląd jak to się prezentuje:

20100512190350

20100512190439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam link do swietnego filmiku z jednej z audycji radiowych w radiu TOK FM. Niestety pełno tam wulgaryzmów więc nie bardzo wiem czy można tu rzucić tym linkiem z jakimś hasłem ostrzegającym, że filmik posiada tresci wulgarne np? Dajcie znać to umieszczę jeżeli można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow właśnie zauważyłem jakie tutaj sobie zajęcie znaleźliście (cubecraft) naprawdę to chyba jest lepsze od kupowania gotowej plastikowej figurki :D na przykład taki vault-boy...

Prawda że sporej różnicy nie ma :D?

20100513154827

20100513154856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego, że prawdziwa figurka vault-boya jest awesome, a ta z papieru to po prostu papierowe pudełko mające nadruk ala vault-boy? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 16:05, RamiroPL napisał:

Oprócz tego, że prawdziwa figurka vault-boya jest awesome

To przecież tylko kawałek plastiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwazam, ze nie ma z tym absolutnie zadnego problemu, ale ten temat staje sie z czasem coraz bardziej pruderyjny, wiec radzilbym nie ryzykowac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 16:34, Adeq napisał:

Ta policja na chatę ci wbije o.0..


Przeczytaj chłopcze regulamin tego tematu to podzielisz moje rozterki.

W takim razie linka nie podam żeby specjalnego zamieszania nie wprowadzać bo i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 16:04, Bezi_113 napisał:

Waoh, niezłe :>
Zaraz sobie wyrdukuję i posklejam ^^.


Tam się nic nie skleja a tak przy okazji to znalazłem jeszcze parę naprawdę dobrych :D

*ps gdyby ktoś zrobił master chiefa dajcie zdjęcie :)

20100513173706

20100513173721

20100513173730

20100513173740

20100513173753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się