SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2010 o 17:07, Abomek napisał:

Coz, w sumie moge dac odpowiedzi - uzyje tylko spoilertagow. :)
#1 -

Spoiler

Metal Gear Solid


#2 -
Spoiler

Kingdom Hearts (muzyczka z menu)


#3 -
Spoiler

Final Fantasy (prelude)



Ojtam. Nie każdy grał w te gry, bo np. nie korzysta z konsoli. ;-) A to są tytuły wręcz wybitnie konsolowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 23:59, Oleksander napisał:

Ojtam. Nie każdy grał w te gry, bo np. nie korzysta z konsoli. ;-) A to są tytuły wręcz wybitnie konsolowe.

No przeciez nam nie powiesz, ze nigdy nie slyszales o tych seriach i nie slyszales ich muzyczki z menu. :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 16:54, Abomek napisał:

> Ojtam. Nie każdy grał w te gry, bo np. nie korzysta z konsoli. ;-) A to są tytuły
wręcz wybitnie konsolowe.
No przeciez nam nie powiesz, ze nigdy nie slyszales o tych seriach i nie slyszales ich
muzyczki z menu. :X

Słyszeć to na pewno, ale skąd można znać muzykę z menu, jak się nie ma konsoli i w życiu w daną serię nie grało ?
Ja np. sporo wiem na temat Metal Gear, ale akurat wersja wypuszczona na PC (Solid Snake chyba podtytuł, chociaż kto tam wie...) miała na bank inną muzykę niż ta na fortepianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 16:57, Darkstar181 napisał:

Słyszeć to na pewno, ale skąd można znać muzykę z menu, jak się nie ma konsoli i w życiu w daną serię nie grało ?

Z internetu? Coz wydawalo mi sie, ze skoro ja kojarzylem muzyczke na dlugo zanim zagralem w te gry to kazdy mialby podobnie. Najwyrazniej sie pomylilem. :)

Dnia 07.09.2010 o 16:57, Darkstar181 napisał:

Ja np. sporo wiem na temat Metal Gear, ale akurat wersja wypuszczona na PC (Solid Snake
chyba podtytuł, chociaż kto tam wie...) miała na bank inną muzykę niż ta na fortepianie.

Wiki mowi ze pierwsze dwie czesci byly wydane takze na PC. Zerknalem na Youtube i wg mnie nuty sie pokrywaja z piosenka:
http://www.youtube.com/watch?v=yd3zMu707XU - oryginal, podkladana czesc zaczyna sie od okolo 15 sekundy.
http://www.youtube.com/watch?v=0vLqgER4KCk - kiepskawo zagrany podklad z podlinkowanej strony, na szczescie podobnienstwo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 15:43, zyje_z_zasilku napisał:

wroclaw sie za nie wstydzi


http://img16.imageshack.us/img16/5161/0e6a39704b.jpg
opis do tego zdejcia na nk: Nasza Gangsterka...


Hmm, na patole mi nie wyglądają, za dobre ciuchy mają, może po prostu bawią się w ASG a zdjęcie było dla beki, w przeciwnym wypadku to facepalm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 23:11, DemoBytom napisał:

> Cóż, wracam do Godspeed You! Black Emperor...

A myślałem, że tylko ja tu słucham dobrej muzyki O_O Ktoś jeszcze zna Godspeedów? :>


Kocham określenie "dobra muzyka", szczególnie kiedy ludzie mają wtedy na myśli to, czego sami słuchają <3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam animacji Windows VS Linux, albo Mac, nie pamiętam. Dwie panienki robiły kombosy rodem z Mugena ze spadającym walcem i WRYYYYY na końcu. Ktoś wie gdzie to znajdę? Bo Google nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 18:52, Grodhar napisał:

Kocham określenie "dobra muzyka", szczególnie kiedy ludzie mają wtedy na myśli to, czego sami słuchają <3.


A co złego w określeniu muzyki której sie słucha jako dobrej muzyki? Wg mnie akurat Godspeedzi to naprawdę kawał dobrej muzy, wartej polecenia, choć dla wielu trudnej w odbiorze.
Co więcej nigdzie nie uznałem innej muzyki za złą - a to mogłoby kogoś obrazić, czy urazić. Określenie jednego ze swoich ulubionych zespołów jako "dobrej muzyki" chyba złe nie jest i raczej nikogo nie obraża czy uraża? o_O''
Więc nie bardzo rozumiem sens Twojego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 23:11, DemoBytom napisał:

A myślałem, że tylko ja tu słucham dobrej muzyki O_O Ktoś jeszcze zna Godspeedów? :>
A myślałem, że tylko ja tu słucham dobrej muzyki
A myślałem, że tylko ja
że tylko ja
ja


To tak jakbyś uznał że muzyka innych nie jest dobra. Sorry, tak to odebrałem. Lepiej by zabrzmiało, że jesteś ich fanem, lub fanem gatunku. ;]
:D Luzuj brachu, po prostu jestem uczulony na tle jakiegokolwiek dyskryminowania czegokolwiek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 00:01, Rodzyn napisał:


Pierwsze to fake ale bardzo fajny :D
Co do drugiego to ja się pytam ile zarobiła by striptizerka gdyby takie coś w klubie odwaliła?
Macie coś na rozluźnienie ;)
http://www.youtube.com/watch?v=C0sOb0Xvzy0

A to jest boskie nawet po 100 razie :D
http://www.youtube.com/watch?v=5blbv4WFriM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się