SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 12:13, glizda101 napisał:

Oj, walgierz zamknął...
A właśnie miałem coś napisać. XD
Zniszczył mnie tekst: "Reszta wypowiadała się na temat." :D

Moze to i dobrze ze sie wypowiadales... ;P Bys tylko dostal degrada/ostrzezenie :D

Ale temat boski... ;) Skad ludzie pomysly biora...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod pierwszym linkiem jest trochę słów uważanych za niestosowne, więc jeżeli moderatorzy uznają, że link się nie nadaje to proszę o usunięcie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>moja matka dostala to od kolezanki meilem jakis tydzien

Dnia 26.11.2006 o 23:12, syriusz.b napisał:

temu :p

Szczerze powiedziwaszy moja mama tez to dostala mailem ok. tygodnia temu :D Tyle ze dopiero wczoraj mi pokazala ;)
I zeby nie bylo offtopa:
http://www.ezprezzo.com/crazypics/whisky_mod.html
Moze bylo moze nie... Mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 00:33, Hubi Koshi napisał:

A tu proszę kilka ScreenSavniętych EmotiSchizonek wykonanych przez postacie z anime "One Piece"


Weź ... nawet tego nie pokazuj, bo na sam widok takich rzeczy instynktownie przełączam na inny kanał :-| Jeszcze zasnąc nie będę mógł przez to ;-P
BTW rozumiem, ze to miało być śmieszne :-? ... to raczej taki kwas nie dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem. Cóż o gustach się nie rozmawia. Jestem w pełni świadom że niektórzy ludzie zwyczajnie na widok M&A dostają odruchów wymiotnych (ot taki Eld z CDA) Cóż przepraszać nie mam zamiaru. Dla mnie i pewnie części innych osób to Jest zabawne, a ze dla ciebie i części innych osób nie jest. Cóż, jak już mówiłem o gustach się nie rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 00:59, Hubi Koshi napisał:

Tak jak myślałem. Cóż o gustach się nie rozmawia. Jestem w pełni świadom że niektórzy ludzie
zwyczajnie na widok M&A dostają odruchów wymiotnych (ot taki Eld z CDA) Cóż przepraszać nie
mam zamiaru. Dla mnie i pewnie części innych osób to Jest zabawne, a ze dla ciebie i części
innych osób nie jest. Cóż, jak już mówiłem o gustach się nie rozmawia.


ja akurat lubię anime, ale te obrazki jakoś mnie nie śmieszą (no może poza 3. :) ), ogólnie takie obrazki w anime zdarzają się notorycznie i nikogo zaznanego z tematem nie powinno to smieszyć ni dziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się