SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Spis bajek do lustracji:

- Tinky Winky - Wiadomo, za co...
- Kubuś Puchatek - myśli tylko o sobie i konsumpcji miodu. Za przyjaciół ma samych facetów, z których na pewno jeden jest gejem (Prosiaczek, bo cały różowy).
- Tygrysek - bryka wszystkich, nie bacząc na płeć!!!
- Krecik - Nie dość, że jest kryptohomoseksualistą (ukrywa się w podziemiu i podkopuje fundamenty zdrowego, heteroseksualnego społeczeństwa), to jest w dodatku czarny!
- Miś Uszatek - żaden heteroseksualny mężczyzna nie jeździ na wrotkach, no i dlaczego ma klapnięte uszko?
- Bolek i Lolek - wszędzie są razem, a na Tolę, którą wzięli dla przykrywki, nie zwracają uwagi.
- Smerfy - wioska smerfów to idealny przykład gejowsko-socjalistycznej komuny (tzw. homotopii). Prawie sami mężczyźni, gospodarka centralnie planowana.
- Żwirek i Muchomorek - śpią w jednym łóżku i kręcą między sobą!
- Wilk - ze znanego, radzieckiego serialu pt. "Wilk i Zając", to znany wszystkim ekhibicjonista. Pamiętacie przcież jego hasło: "Zając! Ja ci jeszcze pokażę!"
- Królik Bugs - Wszystkich całuje, jak leci. Zachowuje się niczym biseksualista. W dodatku mówi na wszystkich "Jak leci, doktorku?", co jest sygnałem, iż znał doktora G.
- Miś Colargol - ciągle płacze, boi się, unika odpowiedzialności - charakterystczne dla homoseksualistów zachowanie.
- Reksio - kury do budy zapraszał, zboczeniec jeden!
- Bob Budowniczy - używa narzędzi o fallicznym kształcie (np. śrubokręt).
- Gumisie - pędzą niekoncesjonowany bimber z gumijagód, a zarzekają się, iż jest to tylko soczek.
- Kot Filemon - wraz z kotem Bonifacym tworzą związek, w którym występuje duża różnica wieku. Wnioski narzucają się same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 16:10, Damian14BO napisał:

W jednym ze stanów można mieć legalnie broń od 12 (SIC!)
roku życia, aż w końcu jakiś dzieciak postrzelił drugiego... Ale to chyba temat nieadekwatny
do takiej rozmowy ;>


W Arizonie wogóle nie ma dolnej granicy wiekowej na wydanie broni. Wymagany jest podpis kandydata z czystym kontem- bez wykroczeń. Jeden z arizońskich dziennikarzy, dla żartu, wysłał podanie w imieniu swojego 1 rocznego syna. W miejscu na podpis widniał X postawiony przez małolata. Dziennikarz był zaskoczony, gdy po 2 tygodniach jego brzdąc otrzymał pozwolenie na posiadanie broni (strzelby myśliwskiej jego dziadka). Szkoda, że nie pamiętam strony gdzie znalazłemt ten artykuł. Był tam również umieszczony scan pozwolenia na broń tego dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 17:51, shinian napisał:

> Ple ple ple

Ja w to wierzę, sam kiedyś słyszałem... Dlatego nie będę mieszkał w stanach dłużej niż 5 dni...(jak w ogóle się wybiorę)

Lepsze jest to,tyle że z Australii :

Messiah Campbell dostał kartę kredytową z limitem ponad 4 tysięcy dolarów australijskich. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Messiah to... kot.

Katherine Campbell z Melbourne w Australii chciała przetestować system zabezpieczeń w wydawaniu kart kredytowych w banku. Dlatego dwa tygodnie temu poprosiła Bank of Queensland o drugą kartę do swojego konta dla Messiah - swojego kota. W formularzu wpisała swoje nazwisko, adres, wiek, płeć, dodała imię kota i wysłała do banku.

Była zaskoczona. Bo kartę jej przyznano. Z limitem 4200 dolarów australijskich. Tydzień po wyrobieniu karty bank wezwał ją, bo chciał zobaczyć jakieś dokumenty Messiah. Ale kot - rzecz jasna - nie ma dowodu osobistego, prawa jazdy, ani nawet świadectwa narodzin. Ale mimo to karty mu nie zabrano.


Katherine jest przerażona tym, jak prosto nabrać bank. Tym bardziej że nikt nie poinformował jej, że do jej konta wydano drugą kartę. Kiedy bank zrozumiał swoją wpadkę, przeprosił kobietę i anulował wydaną kartę.

Katherine wypróbowała ten sam scenariusz w innej instytucji - koncernie energetycznym. Tam też dali się nabrać. Jej kot stał się drugim właścicielem rachunku ze energię elektryczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wikipedia – oparta na idei wiki kłamliwa księga, kłamliwie zawierająca same kłamstwa. Jest środkiem manipulacji opinią społeczną w krajach niedorozwiniętych, które same siebie nazywają zachodem... Księga ta została zapoczątkowana przez komunistów, lumpenliberałów i chemików celem szerzenia zakłamania i zgody na wycinkę zielonych płuc Polski.
Wikipedia to satyryczne przedsięwzięcie „encyklopedyczne”, oparte na technice MediaWiki i parodiujące Nonsensopedię. Jest zbiorem absurdalnych haseł nie mających nic wspólnego z rzeczywistością, wymyślanych przez ich autorów; natomiast Nonsensopedia jest w niej żartobliwie określana mianem parodii (sic! – już przedszkolaki wiedzą, że jest odwrotnie) Wikipedii.
Czytając ją można się dowiedzieć, iż demokracja jest jedynym słusznym ustrojem, nasz kraj nazywa się Korea Północna, mieszkańcy naszego kraju mają skośne oczy, a nasza flaga jest szaro-czerwona. Interesujący wydaje się atak wikipedystów, którzy twierdzą, iż to nonsensopedyści znajdują się w błędzie...

Polecam także to: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/PiS
Enjoy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe połowe znalem :D

:D
Prze góry idzie kobieta z czarnymi włosami, widzi bacę pasącego owce.
-Baco! Jak wam powiem ile macie owiec, to mi dacie jedną?-pyta kobieta.
-A dom1
-To macie ich 132 sztuki1
Baca dotrzymał słowa i oddał kobiecie owcę. Po kilku chwilach baca krzyczy:
-A jak wam powiem, jaki kolor włosów miała pani przed zafarbowaniem, to mi pani odda owcę?
-No dobra,oddam!
-To byłyście blondynka!
-A skąd baca wie?
Bo mi pani owczarka zabrała!

Dyrektor do pracownika:
-Panie, pan wszystko robisz wolno: Myślisz pan wolno,powoli pan piszesz, powoli mówisz,powoli sie poruszasz!
Czy jest coś, co robi pan szybko?
-Tak, szybko się męczę.

- Dlaczego słoń ma pomarańczowe oczy.
- Nie wiem.
- Żeby się dobrze kryć w jarzębinie.
- Jak to? Nie widziałem nigdy słonia w jarzębinie!
- Widzisz, jak się dobrze schował!

Dwa wariaty uciekają z wariatkowa. Jeden mówi
- Ja ci poświece latarką a ty po promieniach wejdziesz na mur i zwiejesz.
- No gupi nie jestem ty zgasisz a ja spadnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 20:57, michas95 napisał:

- Dlaczego słoń ma pomarańczowe oczy.
- Nie wiem.
- Żeby się dobrze kryć w jarzębinie.
- Jak to? Nie widziałem nigdy słonia w jarzębinie!
- Widzisz, jak się dobrze schował!


Hehe, dobre, ale znam w trochę innej wersji

- Wiesz czemu słonie noszą różowe okulary?
-...?
- Żeby ich nie było widać. A widziałeś kiedyś słonia w różowych okularach?
- Nie..
- To znaczy że działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 21:02, Budo napisał:

> - Dlaczego słoń ma pomarańczowe oczy.
> - Nie wiem.
> - Żeby się dobrze kryć w jarzębinie.
> - Jak to? Nie widziałem nigdy słonia w jarzębinie!
> - Widzisz, jak się dobrze schował!

Hehe, dobre, ale znam w trochę innej wersji

- Wiesz czemu słonie noszą różowe okulary?
-...?
- Żeby ich nie było widać. A widziałeś kiedyś słonia w różowych okularach?
- Nie..
- To znaczy że działa!


też śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 21:22, Budo napisał:

/.../

O kutwa linki pomyliłem :O
Thx, idę poprawić :P

Ojjj pierwszy raz jestem świadkiem pomylki moderatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 21:22, Budo napisał:

/.../

O kutwa linki pomyliłem :O
Thx, idę poprawić :P

Neeee XD Tak jest fajniej, rozwalisz cały komizm sytuacji Nooo :-]
Nie ma sprawy, ale seryjnie myślałem że to było twoje mruganie oczkiem do forumowiczów :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 21:27, michas95 napisał:

Ojjj pierwszy raz jestem świadkiem pomylki moderatora


chwalić sie nie bede, ale moja to będzie druga albo trzecia, chyba niezły wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 21:30, pan m. napisał:

A można wiedzieć gdzie?Jeśli można,oczywiście:)


Za późno spojzales zamiast linku do poprawienia humory czy czegos tam to Budo podał link do tematu o GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 16:42, stiffyone napisał:


143. Kuba, ty byłeś bida, jesteś bida i będziesz bida.


Wypraszam sobie coś takiego :P Żeby pana najmroczniejszych czeluści piekieł, samego jądra Ziemi nazywać bidą. No człowieku, już szykuję dla ciebie specjalny kocioł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się