SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Wklejam z skipper.pl

PATENTY ŻEGLARSKIE - STERNIK JACHTOWY

Patent żeglarski sternika jachtowego potwierdza posiadanie kwalifikacji do:

* prowadzenia jachtów żaglowych po wodach śródlądowych,
* prowadzenia jachtów żaglowych o długości kadłuba do 12 m po wodach Morza Bałtyckiego, Morza Śródziemnego i innych mórz zamkniętych, a także po pozostałych wodach morskich w odległości 50 mil morskich od miejsca schronienia. Miejsce schronienia oznacza naturalnie lub sztucznie chroniony akwen lub miejsce, w którym jacht żaglowy może znaleźć bezpieczny postój w przypadku powstania warunków zagrażających bezpieczeństwu żeglugi.


Tak gwoli wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co by nie było, że dziś z pustymi rękoma ogólnie przyłażę :P
takie foto:

P.S. żeby nie było, że przekleństwo czy jakiś inny wrażliwek się czepiał będzie - zamazałem

20080312205236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 20:52, pizmak666 napisał:

P.S. żeby nie było, że przekleństwo czy jakiś inny wrażliwek się czepiał będzie - zamazałem


To raczej nie powinno być odebrane jako przekleństwo ale kto ich tam wie, nie ??? :)
Ogólnie to fota klimatyczna i poczułem ten klimat gangsterskiego półświatka. Świetne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie ostatnio na wszystko znajdzie się jakiś wrażliwek i już burda, że "brzydkie słowo tam jest, mamo!"
i imho ta fota rocksi owni i co tam jeszcze można, po prostu pad z fotela jak zobaczyłem to. tym bardziej po moich feriach, wyjeździe, gdzie jak wpadał jeden typ ze swoją muzą to właśnie takie klimaty były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 21:33, Rusty Mike napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=ZrDM0F3DFn4 - nie ma to jak lata... bardzo wczesne. Aż
żal patrzeć... to znaczy, słuchać. Jak było to sorry.


Było na pewno ale ja osobiście nie widziałem...
Co do tego filmiku to powiem, że aż trudno mi na to patrzeć a słuchać to juz w ogóle się nie da. Z którego to jest roku bo nie wiem czy pytać dziadka czy tatę czy zna ten "zespół" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 22:05, Yanek12 napisał:

http://youtube.com/watch?v=BKbf34XZFIk&feature=related << Szczupak chce spalić,
Matkę Boską ... Trzeba mu odciąć światło... czyli co Radio Maryja robi z mózgu, moherowym
babcią.


Znane i szczerze mówiąc aż żałosne. Temat jest dość drażliwy więc nie będę się może rowodził za bardzo nad nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 21:38, YahooPL napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=ZrDM0F3DFn4 - nie ma to jak lata... bardzo wczesne.

> żal patrzeć... to znaczy, słuchać. Jak było to sorry.
Było na pewno ale ja osobiście nie widziałem...
Co do tego filmiku to powiem, że aż trudno mi na to patrzeć a słuchać to juz w ogóle
się nie da. Z którego to jest roku bo nie wiem czy pytać dziadka czy tatę czy zna ten
"zespół" ???


To nie jest wcale stare :D Zlad to komik australijski poszukajcie sobie innych jego numerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 23:25, Mr. Cin napisał:


to jest chyba jeden z najbardziej znanych flimików w niecie, ale jest wyjątkowy bo świetne pokazuje typową rzeczywistość jaka jest widoczna ze strony zwolenników i Radia Maryja jak i LPR, a babcia wymiata!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu miałem liczyć średnie kilku liczb. Siedzę sobie z kalkulatorem w łapie, a rodzicielka dyktuje mi liczby do policzenia. Jeden przykład wyglądał tak "Czternaście i czy, czternaście i czy, czternaście i czy. Policz mi z tego średnią"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 23:50, Mr. Cin napisał:

było nei tak dawno ;p sam dawałem :p

a zeby nie byl ze spamer i offtoper jestem to łapcie takie cuś:
http://www.joemonster.org/art/8867/40-plakatow-filmow-o-potworach-(wszystkie-k lasy-B)

Ha ha! xD Najlepsza jest ta z kosmitami xD Ale z drugiej strony bardziej da się odczuć politowanie niż śmiech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 01:34, Mr. Cin napisał:

o, i jeszcze kilka japońskich potworów. (szczególnei dwa ostatnei rozwalają ;)
http://www.joemonster.org/art/8715/Dlaczego-Japonczycy-sa-tacy-dziwni


Sepomiś koala, Kaktusowy killer z wysp Pacyfiku i Gigantyczna zmutowana stonoga morska z głową niedorozwiniętego szkieletorka są najlepsze. Rzeczywiście japończycy to mają wyobraźnię. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się