SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Bardzo bogaty prawnik jest zaproszony na bankiet przez Czerwony Krzyż. Człowiek z Czerwonego Krzyża robi wyrzuty, że prawnik zarobił ponad milion w ostatnim roku, a nie ofiarował nawet grosza na cel społeczny.
- Przede wszystkim – mówi prawnik – moja matka jest chora i umierająca w szpitalu, a nie pokrywa tego ubezpieczenie.
Po drugie, mam 5 dzieci z trzech małżeństw.
Po trzecie, mąż mojej siostry nagle zmarł i ona nie ma na jedzenie dla swoich 4 dzieci…
- Bardzo mi przykro – powiedział facet z Czerwonego Krzyża – Głupio mi, że prosiłem pana o pieniądze. Prawnik na to: – Taa, nie daję im żadnej kasy, więc dlaczego miałbym dawać wam?
****************************************************************************** ***************************
Ojciec piątki dzieci wygrał zabawkę w loterii. Zawołał swoje dzieciaki i spytał, które z nich powinno otrzymać prezent:
- Kto jest najbardziej posłuszny? – spytał – Kto nigdy nie pyskuje mamie? Kto robi wszystko, co każe?
Pięć głosików odpowiedziało jednocześnie: – Dobra już dobra, możesz zatrzymać zabawkę tato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się