SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Wiesz, nie zdziwię się jeśli efekt jest zamierzony... słynne "mój kolega jest knajtem*, a ja wale z aksa* ". Nie pamiętam jak to dokładnie było :D.

*Celowo tak to napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 21:28, pizmak666 napisał:

> Mojego autorstwa ^^

wybacz... zakładam, że wiesz jak się pisze różdżka :P ale muszę spytać - to zamierzone
jest ? bo wcale nie daje lepszego efektu ;p


ten obrazek jest częściowo związany z moim nickiem, tak ortografia jest celowa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 21:28, pizmak666 napisał:

> Mojego autorstwa ^^

wybacz... zakładam, że wiesz jak się pisze różdżka :P ale muszę spytać - to zamierzone
jest ? bo wcale nie daje lepszego efektu ;p


Mi to od razu skojarzyło się z tym "Mój kolega jest knajtem.. yh.. i... yh... wali z axa, a ja ... yh... jestem druidem... i wale z rószczki"
http://pl.youtube.com/watch?v=a6fjkVO82uw&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 21:43, Arti 101 napisał:

> > Mojego autorstwa ^^
>
> wybacz... zakładam, że wiesz jak się pisze różdżka :P ale muszę spytać - to zamierzone

> jest ? bo wcale nie daje lepszego efektu ;p

Mi to od razu skojarzyło się z tym "Mój kolega jest knajtem.. yh.. i... yh... wali z
axa, a ja ... yh... jestem druidem... i wale z rószczki"
http://pl.youtube.com/watch?v=a6fjkVO82uw&feature=related

Chyba zacznę grać w tibię. Ale z tym że ta gra zwiększa u człowieka agresję to się nie zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 21:55, xD ominik napisał:

Chyba zacznę grać w tibię. Ale z tym że ta gra zwiększa u człowieka agresję to się nie
zgodzę.


A jak inaczej mamy nazwać przypadek okładania matki taboretem, jak nie wzrostem agresji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 22:04, Zauri napisał:

http://www.joemonster.org/filmy/13015/Prawie_jak_kibice

kiedys balismy sie takich dresow, dzisiaj mozemy sie z nich tylko smiac! :D

"Wtedy spotykamy się bez sprzętu i lecimy na siebie na gołe ręce na gołe wszystko" - piękne :D Tylko polska ma takie atrakcje, jak ustawki nago :D Chciałbym to widzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 22:02, Harvenar napisał:

> Chyba zacznę grać w tibię. Ale z tym że ta gra zwiększa u człowieka agresję to się
nie
> zgodzę.

A jak inaczej mamy nazwać przypadek okładania matki taboretem, jak nie wzrostem agresji?
:D


To nie jest spowodowane bezpośrednio i tylko przez grę. To takiego zachowania prowadzi dłuuugi łańcuch. Zresztą tak samo jest z wieloma innymi dziedzinami, to tak samo działa - powiedzmy, że pracujesz już 5 lat nad witrażem i nagle ktoś przychodzi, niszczy go i wywala na śmietnik. Co robisz ?? Nie masz ochoty go rzucić krzesłem albo walnąć z axa ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 22:02, Harvenar napisał:

> Chyba zacznę grać w tibię. Ale z tym że ta gra zwiększa u człowieka agresję to się
nie
> zgodzę.

A jak inaczej mamy nazwać przypadek okładania matki taboretem, jak nie wzrostem agresji?
:D

No , ale to jest jeden gracz z całej Polski, gdyby u wszystkich to występowało to można by stwierdzić że granie w tibę zwiększa agresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 22:34, mtobi napisał:

Tak jest to zamirzone ijak to napisał Kolega Wale z Axa, vel. Vesania, w niektórych kręgach
kultowe :P


gdyby było "rószczki" to bym prędzej skminił :P sor za pytanie, u mnie to jeszcze nie kultowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się