SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2009 o 21:25, Ardreth napisał:

Doznałem chwilowego natchnienia. ;D

Genialne sa te obrazki. wie ktos co bylo pierwowzorem? Mam na mysli jak oryginalnie sie "to" nazywało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 08:41, Hubi_Koshi napisał:

Nooo to Gimnazjaliści będą mięli wesoło XD Hip-Hip HURRA dla Polskiego Szkolnictwa
http://fakty.interia.pl/polska/news/szokujacy-slownik-dla-uczniow-gimnazjum,1318569,2943


Będą patche, będą. Pewnie pwn na forum napisze, że słownik wzywa i żeby uczniowie zgłaszali poprawki, a oni kiedyś paczyka wydadzą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak? Myślałem że pierwszy wpadłem na ten pomysł... :/ No cóż,trudno ;P Pewnie myślisz,że skopiowałem to i wrzuciłem na YT jako swoje... Otóż nie,zauważ,że słowa "Jestem Hardkorem" są w trochę innych momentach w obu filmach ;P Czyli nikomu tego nie ukradłem xd

Budo:
Przynajmniej Ty mnie doceniłeś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasłyszany dowcip:

Idzie sobie Robaczek przez las i patrzy: jabłuszko.
Myśli: poczekam, aż jabłuszko dojrzeje, jak go zjem, będę bardziej najedzony. I czeka.
Podlatuje Ptaszek, patrzy: robaczek. Już się szykuje do ataku, ale patrzy, że Robaczek czeka aż jabłko dojrzeje, więc myśli:
Robaczek zje dojrzałe jabłuszko, będzie sytszy i wtedy ja bardziej pojem. I czeka.
Idzie Kotek, analogiczna sytuacja. Myśli: jabłko dojrzeje, zje go Robaczek, Robaczka zje Ptaszek, ja wtedy zjem Ptaszka i będę najbardziej pojedzony z nich wszystkich. Więc czekają kilka godzin.
Nagle jabłuszko zostaje zjedzone przez Robaczka, Ptaszek podlatuje, zjada Robaczka i gdy Kotek rzuca się na Ptaszka, nie trafia i wpada do kałuży.
Jaki z tego morał?

Spoiler

"Im dłuższa gra wstępna, tym bardziej mokre futerko"

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 08:41, Hubi_Koshi napisał:

Nooo to Gimnazjaliści będą mięli wesoło XD Hip-Hip HURRA dla Polskiego Szkolnictwa
http://fakty.interia.pl/polska/news/szokujacy-slownik-dla-uczniow-gimnazjum,1318569,2943


Jakby dzieciątka w gimnazjum nie znały mocniejszych słów.
Zryje im to czerepy, ani chybi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się