SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dobra tu się zgadzam bo moje trollowanie na tym wątku można nazwać tylko trollowaniem :-)
Wrzucajcie coś dobrego bo jak drugi raz spojrzałem na to co wwaliłem to się jóż nie śmiełem tylko żałowałem :-(

Apeluję o FAQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 20:55, nordownTNT napisał:

Dobra tu się zgadzam bo moje trollowanie na tym wątku można nazwać tylko trollowaniem
:-)
Wrzucajcie coś dobrego bo jak drugi raz spojrzałem na to co wwaliłem to się jóż nie śmiełem
tylko żałowałem :-(

Apeluję o FAQ


Apeluję, abyś przestał się tutaj udzielać. Wrzucasz coś, co sam uznajesz za żałosne. Ma to jakikolwiek sens? "Już", nie "jóż".

@Topic: Nie każdy czytuje CDA, więc wrzucam: http://www.cdaction.pl/news-10565/co-za-szuje-ubisoft-przyznaje-ze-dlc-do-assassins-creed-ii-to-celowo-wyciete-fragmenty-z-podstawki.html Szanuję ich, ale to jest czyste chamstwo. Czekać na fanowski bojkot w tej sprawie, bo zapewne ktoś się za to zabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego, to Ubisoft. Przecież bardzo podobnie wyglądała sprawa z DLC do nowego PoP-a. Niestety, ale coraz częściej producenci gier posuwają się do tego typu zabiegów, tylko po to, żeby wyłudzić kasę od graczy, którzy i tak kupią te dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 22:52, LESZ3u napisał:

http://hatak.pl/news/7508/A_tak_kreci_sie_seriale_Zdziwiony/

Świetny filmik pokazujący efekty specjalne w dzisiejszym kinie. Przed jego obejrzeniem
nigdy bym się nie spodziewał, że skala tego wszystkiego jest taka wielka. Jestem pod
wielkim wrażeniem.


omgwtf, nigdy bym nie myślał że nawet głupie budynki czy ludzie w tle to nie statyści tylko komputerowe animacje. Jak ktoś napisał w komentarzach pod filmikiem - niedługo aktorzy będą zbędni, bo po co wydawać kasę na płace jak można będzie ich ładnie wymodelować w komputerze. Na szczęście nie wszystkie filmy są tak kręcone, np. Amelia była kręcona w prawdziwych lokacjach, w kilku scenach przechodnie uśmiechają się lub nawet kiwają do kamery. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się