SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

We Wiadomościach dzisiaj zauważyłem dwa kwasiki:
- źródło zdjęć "podobno uprowadzonego" Ważnego Człowieka (nie pamiętam nazwiska ani zawodu :P) to... nasza-klasa.pl
- a w napisach końcowych wychwyciłem, że za muzykę odpowiada znany nam skądinąd Piotr Rubik :>

Takie tam, z życia wzięte :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 22:17, Piciambeer napisał:

We Wiadomościach dzisiaj zauważyłem dwa kwasiki:
- źródło zdjęć "podobno uprowadzonego" Ważnego Człowieka (nie pamiętam nazwiska ani zawodu
:P) to... nasza-klasa.pl


Ten człowiek to oficer ABW - podobno zdezerterował. Miał przekazywać informacje jakiejś kobiecie z Białorusi. Teraz tej babki szukają, a gazeta Wyborcza znalazła jej profil na jakimś zagranicznym portalu matrymonialnym.

ps. Ten oficer był szyfrantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 22:17, Piciambeer napisał:

- a w napisach końcowych wychwyciłem, że za muzykę odpowiada znany nam skądinąd Piotr Rubik :>


Który to regularnie pobiera mamonę za (z tego co pamiętam) każde wydanie. Ile to jest - nie pamiętam, ale interes dobry. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 22:17, Piciambeer napisał:

We Wiadomościach dzisiaj zauważyłem dwa kwasiki:
- źródło zdjęć "podobno uprowadzonego" Ważnego Człowieka (nie pamiętam nazwiska ani zawodu
:P) to... nasza-klasa.pl


To akurat nie pierwszy raz, przy sprawie porwanego w Pakistanie polskiego inżyniera również posiłkowano się naszą klasą

Dnia 10.03.2010 o 22:17, Piciambeer napisał:

- a w napisach końcowych wychwyciłem, że za muzykę odpowiada znany nam skądinąd Piotr Rubik :>


Tak, ten motyw znalazł się nawet na którejś jego płycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie pojawiło się miliard razy, jak tak to przepraszam.
http://www.youtube.com/watch?v=gNYZH9kuaYM
A jako że na forum nie ma tematu "fajne filmiki które pokazywał gość z Gruzji na dzisiejszym AISECU" to pozwolę sobie wrzucić też coś takiego
http://www.youtube.com/watch?v=VuR6exXlRtQ
Nie jest toto śmieszne (dobra, jeden moment przemilczmy ;P) ale po prostu takie... ładne, no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 22:07, Bezi_113 napisał:

Prawie się zsiusiałem :[
http://www.youtube.com/watch?v=kosEkr2HZGw


Już to kiedyś widziałem. Jak to pierwszy raz oglądałem to przybliżyłem się do monitora wypatrując "ducha", a co gorsza miałem słuchawki na uszach. Tak podskoczyłem że o mało się nie zabiłem. Szkoda że wtedy nikt nie nagrał mojej reakcji, to był by dopiero kwas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się