SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2010 o 19:45, zajacisko napisał:

Wypatrzyliście na jakichś dużych serwisach jakieś ciekawe żarty prima-aprillisowe?


Zobacz sobie JoeMonster. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 19:57, Kardithron napisał:

A mógłby mi ktoś wyjaśnić czym są te "kwasy"?

Wrzucasz to, co jest w miare ciekawe/zabawne/trolluje ludzi albo doluje.
Czasem komus sie wydaje, ze to mialo sluzyc tylko rzeczom zabawnym - blednie. Kwasy nie sa od tylko tego od wlasciwie samego poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 19:45, zajacisko napisał:

Wypatrzyliście na jakichś dużych serwisach jakieś ciekawe żarty prima-aprillisowe?


Najlepszym żartem wg. mnie jest przegląd tygodnia, który dziś ujrzał światło dzienne: http://tvgry.pl/?ID=932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 20:48, Divii napisał:

> Wypatrzyliście na jakichś dużych serwisach jakieś ciekawe żarty prima-aprillisowe?


Najlepszym żartem wg. mnie jest przegląd tygodnia, który dziś ujrzał światło dzienne:
http://tvgry.pl/?ID=932

Zgadzam się, ten przegląd jest rewelacyjny :P Jeżeli chodzi o żarty GOL''a to warto podać http://www.gry-online.pl/S009_ap.asp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 23:40, MaccCry napisał:


Jak dla mnie 1 kwietnia, to najżałośniejszy dzień w roku. Na szczęście tegoroczne "żarty"
nie były tak upierdliwe jak ostatnio.

ja dodałbym jeszcze Walentynki (a raczej tę plastikowo-świecącą otoczkę wokół nich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ale prima aprilis najbardziej wkurzający jest dla mnie w necie. Nawet GOL się nie popisał, choć bardzo ich lubię, a zwłaszcza tvgry.pl. W sumie każde takie święto/dzień jest na swój sposób żałosne i głupie., tylko ignoranci mają radochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 00:32, MaccCry napisał:

tylko ignoranci mają radochę.


Tylko kto?
Ależ oczywiście masz rację. Na swój sposób żałosne i głupie jest dawanie ludziskom okazji oderwania się od monotonii w jednym dniu na trzysta sześćdziesiąt, zwłaszcza że w tym wypadku jest to niesamowicie nachalne i chwilami nawet koń na owsa mniej się cieszy niż zwykle... ;]
Walentynki już swoją drogą, ale wszystko idzie przeżyć.

Inna sprawa, ale też swoją drogą - dzisiejszym żartem Gramu była stabilność w działaniu forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 23:31, Smooqu napisał:

> Najlepszym żartem wg. mnie jest przegląd tygodnia, który dziś ujrzał światło dzienne:

> http://tvgry.pl/?ID=932

A ten konkurs na końcu programu jest prawdziwy?


Nie mam zielonego pojęcia, ale chyba tak, bo gry do wygrania nie najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Do mnie nie trafiają primaaprilisowe żarciki, zwłaszcza, że polegają one, zwłaszcza na w necie, na robieniu innych w ch*a. Fałszywe informacje, to szczyt wykwintności żartów, więc dlatego one tak żałosne. I jeśli kogoś taki dzień odrywa od monotonii, to musi mieć naprawdę niesamowicie nudne i męczące życie. Czyżby święto emo? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 09:04, Damianuss1 napisał:

Dobre, 11 tysięcy za grę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 11:22, MaccCry napisał:


Do mnie nie trafiają primaaprilisowe żarciki, zwłaszcza, że polegają one, zwłaszcza na
w necie, na robieniu innych w ch*a. Fałszywe informacje, to szczyt wykwintności żartów,
więc dlatego one tak żałosne. I jeśli kogoś taki dzień odrywa od monotonii, to musi mieć
naprawdę niesamowicie nudne i męczące życie. Czyżby święto emo? ;]

dokładnie to samo myślę o tym "wyjątkowym -,-''" dniu. szczególnie denerwujący jak ma się wtedy urodziny. czekasz cały rok a najbliżsi zwalą ci cały dzień durnymi żarcikami, nie wspominając o tym co inni wyrabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się