SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

I sorry za dubla, ale dowiedziałem się, że Emo Martynka, "chluba" naszego internetu. Nie istnieje :( ;(
Nie płaczcie, łączmy się w bólu. Przypomnijmy sobie te piękne chwile, które jej zawdzięczamy!

Raczej nie primaprilis bo dodane dzisiaj.
I jeszcze raz sorry za dubla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Głównie tych, którzy dzięki Emo Martynce czuli się lepsi i mniej głupsi, wiedząc, iż istnieje żałośniejsza osoba od nich. Pewnie pozdrawiają wszystkie lamy, które dały się nabrać na Emo Martynkę. Rany, przecież to z daleka leciało fejkiem, dlatego w ogóle w to nabijanie się z Martynki nie angażowałem. Czy tylko ze mnie taki bystrzak? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 00:36, MaccCry napisał:


Głównie tych, którzy dzięki Emo Martynce czuli się lepsi i mniej głupsi, wiedząc, iż
istnieje żałośniejsza osoba od nich. Pewnie pozdrawiają wszystkie lamy, które dały się
nabrać na Emo Martynkę. Rany, przecież to z daleka leciało fejkiem, dlatego w ogóle w
to nabijanie się z Martynki nie angażowałem. Czy tylko ze mnie taki bystrzak? ^^


Nie, nie tylko, niektórzy po prostu to olali jak np. Ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 16:10, Gumisiek2 napisał:

Nie mów, iż uwierzyłeś w to, że Emo Martynka była prawdziwa, bo stracę wiarę w ludzi...


ekhm, chyba nie wyczules zartu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 16:41, Hellmut napisał:

Normalnie nie zamieszczam screenów ze "swoich" wyników, ale ostatnia linijka zniszczyła
mnie swoją oczywistością ;]

Jeżeli takie to trafne, to czemu na początku masz "Ultra girl".

hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 17:32, Baluk25 napisał:

A to nie chodzi o to, by wybrać czasami? Ultra girl lub Unstoppable king?

Nie, to pierwsze to jest kim jesteś, a to drugie to jak powinieneś być tytułowany, nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć. Np. takie Baluk the bullshit talker (nie bierz tego do siebie, tak mi wpadło do głowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się