SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2006 o 20:13, Jarys napisał:

A co powiecie na taki kibelek - moim zdaniem rewelacja chociaż ja miałbym lekki dylemat czy
z niego skorzystać.
Przecież bym chyba lekko był zirytowany gdyby ktoś podszedł do kabiny i zerkał (przyczepił
twarz do tego lustra) a ja bym coś tam akurat robił.
KOSMOS


chyba troche niewygodny bylby ten kibel, nogi trzeba miec wyprostowane :D o sikaniu na stojaco nie wspominam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa "dżołki" i oba genialne :D
Gratuluję!

Chyba było, ale...

Przedszkole. Po zajęciach przedszkolanka pomaga założyć botki jednej z dziewczynek. Męczy się, bo botki są ciasne ale w końu - weszły. Spocona siada na ławce obok a dziewczynka mówi:
- A butki są na złych nóżkach!
Rzeczywiście, lewy na prawy. Ściąga je więc, zakłada znowu, morduje się sapie... wreszcie!
- A to nie są moje buciki... - mówi nagle dziewczynka.
Przedszkolanka zaciska zęby, sciaga botki, ociera pot z czoła...
- ... to są buciki mojego brata, ale mama kazała mi je nosić.
Pani zaciska pięści, liczy do dziesięciu... Wciąga botki znowu na nogi dziewczynki. Uspokaja oddech. Zakłada jej płaszczyk, czapeczkę...
- Masz rękawiczki? - pyta dziewczynkę.
- Mam, schowane w butkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 00:03, Furrbacca napisał:

Dentysta do pacjenta podczas “prac głębinowych”:
- O przepraszam, zdaje się, że naruszyłem panu nerw.
- Nie szkodzi, nawet nie bardzo bolało – uspokaja pacjent – tylko niepotrzebnie
pan z tego powodu wyłączył światło...

Dobr choć drastyczne , dodatkowo na czasie bo właśnie ostatnio zastanawiam się nad wizytą u specjalisty od zębów a to nie zachęca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj nie myję samochodu. Ciekawe czy sam sobie to zrobił czy jakiś zirytowany jego brudnym samochodem sąsiad się popisał. W każdym razie gdybym ja miał takiego sąsiada mój samochód nigdy by nie był czysty ;)
Po prostu GENIUSZ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na takie miejsce pracy!! Siedzicie sobie elegancko i myślicie, że robota to nic innego jak pogrzebanie człowieka żywcem !! HEHE - dopiero czad jak pracujecie na cmentarzu i pracodawca "zafundował" wam taki wystrój wnętrza.
KOSMOS

@maciekujek
A którą Larę chcesz - tą starą (Angelina) czy tą nową (nie pamiętam ale jakoś Abubabi ;)). Osobiście ta nowa podoba mi się bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 10:38, Jarys napisał:

A co powiecie na takie miejsce pracy!!

Pracodawca zrobił to w miejscu do palenia żeby uzmysłowić palaczom, że rak nie śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 08:45, Monastor napisał:

http://gry.onet.pl/0,1377155,16,read_item.html
Ciekawa rzecz... Figury w kształcie postaci z gier... chyba nawet naturalnej wielkości


Ciekawe czy ten King Kong tez jest naturalnej wielkości (takiej jak na filmie :p )
I ciekawe co by moi rodzice powiedzieli jakby zobaczyli w moim pokoju taka Larę :) Nie wiecie, czy można gdzies taka kupić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:17, dyrdup napisał:

Żeby poprawić sobie humor tego przykrego dnia (koniec wakacji) poszukałem smiesznych zdjęć
:)

Nawet nawet. Lord of the rings:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@dyrdup
Proszę bardzo - mam nadzieję, że to Ci poprawi humor.

Moja żona kiedy pisała prace magisterską, której tytuł mniej więcej brzmiał tak "kreowanie marki produktu, utożsamianie się z produktem". Szkoda, że dziewczyna nie miała takich przypadków kreowania swojej marki bo praca na pewno nabrałaby więcej smaczku - Ciekawe czy promotor pozwoliłby na zamieszczenie tego zdjęcia. Ja gdybym nim był to nie miał bym żadnych zahamowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:41, Jarys napisał:

@dyrdup
Proszę bardzo - mam nadzieję, że to Ci poprawi humor.


Hehe! A na tym zdjeciu to rzeczywiscie "U Kudłatego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to też jest niezłe - gościowi pozostanie chyba tylko ogolić się na łyso. Swoją drogą - nieźle musiał się "skuć" żeby nie poczuć, że ktoś koło niego biega z maszynką do golenia, Chyba, że świadomie brał udział w tym przedstawieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się