Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Słonie Kyratu - nowy zwiastun Far Cry 4

14 postów w tym temacie

> Zwiastun o słoniach. I ostrzeżenie na początku: "Nudity. Sexual themes. Use of drugs".
> Już się boję :D
Nagie słonie xD, małe słoniątka nie powinny tego oglądać. No co słoń też człowiek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słonie, serio w tej grze nie ma już nic innego do promowania ? Mogliby pokazać budowę otwartego świata, i ile swobody będzie w poruszaniu się po górach. Czy będę to totalna swoboda (w co wątpię) czy raptem 2-3 przejścia (tunele) a my tylko wybierzemy którym udamy się na górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej "Nieśmiertelne Słonie Kyratu" ;) W końcu w grze słoni zabijac nie można co pokazano na wcześniejszych gameplay/trailerach.. taki mamy świat, odcinać głowy w grze można, wypruwać flaki można, kończyna po kończynie odcinać można,słonia upolowac nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze pokażą jak słonie niszczą totalnie zabudowania z kamienia itp. nawet broni nie potrzeba ;) jakoś to do mnie nie przemawia " transport słoniem TAK " ale jako broń jak tu przedstawiony NIE, ale co tam w kolejnych częściach będziemy mogli spiknąć się z tygrysami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 12:56, Tarasada napisał:

Nagie słonie xD, małe słoniątka nie powinny tego oglądać. No co słoń też człowiek xD


Małe słoniątka też są nagie. :D

Tak sobie obejrzałem ten trailer i jakoś te słonie tylko ubijały tych "złych", czyż nie? Nasz człowiek może na nich jeździć, a "źli" będą automatycznie atakowani? ;P

Na tygrysa, krokodyla można zapolować i oskórować, a spróbuj to zrobić ze słoniem. ;) Byłoby by embargo na FC4. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Na tygrysa, krokodyla można zapolować i oskórować, a spróbuj to zrobić ze słoniem. ;)
> Byłoby by embargo na FC4. :P

Prędzej czy później będzie zrobiony addon by i na nie polować znając życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Słonie, serio w tej grze nie ma już nic innego do promowania ? Mogliby pokazać budowę
> otwartego świata, i ile swobody będzie w poruszaniu się po górach. Czy będę to totalna
> swoboda (w co wątpię) czy raptem 2-3 przejścia (tunele) a my tylko wybierzemy którym
> udamy się na górę.
czytałem że będzie tam jakaś swoboda ale na czubki gór nie można wchodzić, zresztą szkoda myślałem że będzie to jak w Just Cause 2 z tą linką do wspinania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować