Zaloguj się, aby obserwować  
Prince_Miki

Windows 10 - temat ogólny

833 postów w tym temacie

Oby tak było jak piszesz .(ludzie zadają to pytanie na oficjalnym forum MS na tak zw help desku i tam milczą na ten temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2015 o 08:29, Carter napisał:

> > ps ponoć instalka 8(.1) jest udostępniania, więc tu pewnie będzie podobnie.

> Jest. http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=510815
>
Ale tu jest instalka 8.1 a mi chodziło o 10

Windowsa 10 jeszcze niema, więc instalki z założenia też tylko te dla testerów. Jak się pojawi wersja finalna, dadzą i instalkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie dyszkę. Od ostatniego mojego podeścia. Dodali Spartana...
Przelazłem z opery... i tak sobie stwierdzam... Jezus, jakie to szybkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w momencie kiedy Windows 10 stanie się dostępny oficjalnie (29 lipca), będę miał wybór uprzedniego sformatowania dysku czy nowy system zainstaluje się na dysku, a wraz z nim przekopiowane zostanę wszystkie pliki, które dotychczas zainstalowałem na Windows 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2015 o 15:36, Zabujca_Smokuf napisał:

Czy w momencie kiedy Windows 10 stanie się dostępny oficjalnie (29 lipca), będę miał
wybór uprzedniego sformatowania dysku czy nowy system zainstaluje się na dysku, a wraz
z nim przekopiowane zostanę wszystkie pliki, które dotychczas zainstalowałem na Windows
7?


A skąd mamy to wiedzieć ? :P

Normalna aktualizacja zmieni system z zachowaniem wszystkiego co masz aktualnie zainstalowane.

To dotyczy aktualizacji, które są obecnie wykonywane w WU.

A jak to będzie z WIN10 29 lipca ? trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2015 o 15:51, leven napisał:

A skąd mamy to wiedzieć ? :P

Jakoś nie śledzę tych informacji na temat nowego systemu. Z początku nawet nie myślałem o instalacji tego nowego Windowsa.

Dnia 12.07.2015 o 15:51, leven napisał:

Normalna aktualizacja zmieni system z zachowaniem wszystkiego co masz aktualnie zainstalowane.

Ech, to trochę komplikuje moje zamiary, bo zależało mi na uprzednim formacie. Z kolei jakbym się zabrał za format w tym momencie to straciłbym swoją licencję na premierowy download W10. Mam nadzieję, że dadzą jednak tę opcję instalowania systemu na czysto. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zarezerwowanego Windowsa 10 na moim 8.1 ale nie otrzymałem jeszcze informacji o możliwości instalacji. Dlaczego? Aplikacja mówi ze "aktualnienie jest zarezerwowane" i nic nie muszę już robić ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 18:29, WhiteMamba napisał:

Mam zarezerwowanego Windowsa 10 na moim 8.1 ale nie otrzymałem jeszcze informacji o możliwości
instalacji. Dlaczego? Aplikacja mówi ze "aktualnienie jest zarezerwowane" i nic nie muszę
już robić ;d

Premiera pełnej wersji (a aktualizację do tą zarezerwowałeś) będzie dopiero 29 lipca, aczkolwiek sama aktualizacja może nastąpić później ze względu na obciążenie serwerów. Tak wiec spokojnie czekaj, póki co piszą o wersjach dla testerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

Obecnie Insiderzy mają aktualizację do wersji TH1 10240.

To taki wstępny RTM.

Bardzo ładnie to pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować