Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Icewind Dale: Enhanced Edition ukaże się jeszcze w tym miesiącu

13 postów w tym temacie

Nowy poziom trudności - łatwy? Eee...? A to potrzeba jeszcze bardziej ułatwiać, obecny tam łatwy poziom? Myślałem, że Serce Furii trochę podrasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o stare IWD, którego instrukcja u mnie wygląda już gorzej niż Ewangelia wg. Judasza w oryginale? Miałem dosłownie tony notatek jak stworzyć idealna drużynę. Jeszcze dwójkę niech dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Icewind Dale: Enhanced Edition zaoferuje nowy poziom trudności (łatwy), w którym będzie można skupić się wyłącznie na opowieści (...)" - no to mnie zabiło. IWD i opowieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2014 o 02:07, Dandzialf napisał:

IWD i opowieść...


Na tle dzisiejszych cRPG przedstawia się całkiem solidnie - pewnie dlatego :D

Sama gra pewnie podzieli losy poprzednich, do komfortowej rozgrywki będzie wymaganych kilka poprawek - jak nie więcej. Szczególnie biorąc pod uwagę to, że tak szybko wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nowy poziom trudności - łatwy? Eee...? A to potrzeba jeszcze bardziej ułatwiać, obecny
> tam łatwy poziom? Myślałem, że Serce Furii trochę podrasują.

Wyobraź sobie, że są tacy ludzie którzy nie mają wiele czasu na granie (dom, rodzina, praca, obowiązki: życie = np. Ja) i nie mogą poświęcać X ilości godzin na dany tytuł, a nadal w sercu są Graczem. Ja po prostu chcę przeżyć w miarę przyjemną przygodę i mieć satysfakcję z ukończenia gry.

Gdy byłem młodszy rzeczywiście sprawiało mi dużą przyjemność i satysfakcję zdobywanie wszystkich możliwych osiągnięć, ukrytych misji, przedmiotów, itd itp. Teraz zwyczajnie dla mnie jest to niemożliwe. Może "EZ" nie jest zbyt ambitne ale wbrew pozorom przydatne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować