Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tylko w sklepie gram.pl! Zamawiając pecetową wersję gry Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymasz medalion!

34 postów w tym temacie

gram.pl

Każdy, kto zamówi (lub już zamówił) Wiedźmina 3 na PC w przedsprzedaży w sklepie gram.pl dostanie bonus dostępny tylko na gram.pl – medalion w formie breloka, którego wizualizację prezentujemy w rozwinięciu.

Przeczytaj cały tekst "Tylko w sklepie gram.pl! Zamawiając pecetową wersję gry Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymasz medalion!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne dodatki, wersja "standardowa" naprawę robi się coraz bogatsza :). Szkoda tylko że CDP RED w swojej wspaniałomyślności i uwielbieniu fanów nie pomyślał że są osoby które z chęcią zamówiłyby wersje pudełkową gry która podpina się pod steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jak chodzę nocą to nikt nawet z domu nie wychodzi. Ale medalion wiedźmiński to chętnie bym przygarnął, ot tak dla spokoju ducha jakby mnie miała jakaś strzyga napaść... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do tej kolekcjonerki to komedia roku masa frajerow sprzedaje samą rezerwacje n allegro i to po nawet 1000zl hahah brawo dla dystrybutora tej gry człowiek mieszka w polsce i tej edycj nie dostanie za normalną kase no ale jak jestes w usa to problemu nie ma bo edycje ma amazon dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@BS15
A co ma do tego CDP RED czy CDP.pl? Nic, bo tak naprawdę każdy może wystawić na allegr dowolną grę za dowolną cenę. Zawsze znajdą się takie cwaniaczki, bo raczej tak ich należy nazwać. Idiotą prędzej nazwałbym kogoś, kto za przykładową cenę 1000zł kupi taką grę (proszę się nie obrażać, ale chyba większość osób myśli tak samo. W3 kolekcjonerska jest bardzo bogata ale w swojej oryginalnej cenie - nie jest warta tysiaka jak to niektórzy chcieliby zgarnąć)

A co do trudnej dostępności kolekcjonerki również nie powinieneś narzekać. Z definicji jest to wersja dla kolekcjonerów, a więc musi być limitowana ilość. A to, że w PL wyprzedała się w ciągu paru godzin świadczy tylko o ogromnym zainteresowaniu tą grą w naszym kraju i jest spowodowane atrakcyjną ceną. Gdyby kosztowała 500-600 zł zapewne narzekałbyś, że za drogo i dlatego nikt nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> co do tej kolekcjonerki to komedia roku masa frajerow sprzedaje samą rezerwacje n allegro
> i to po nawet 1000zl hahah brawo dla dystrybutora tej gry człowiek mieszka w polsce
> i tej edycj nie dostanie za normalną kase no ale jak jestes w usa to problemu nie ma
> bo edycje ma amazon dramat
Nie dramatyzuj, widać część kolekcjonerek zarezerwowana dla USA nie sprzedała się bo mniej ludzi interesuje ta gra a w PL jako że to Polska gra to hype gigantyczny i w trymiga poszły kolekcjonerki :).

Co do medalionu, dorzućcie do EK i będzie spoczi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest śmieszne. Przecież medaliony miały być na wyłączność dla EK a tu gram sprzedaje do każdego egzemplarzu ? Można dyskutować czy to jest brelok czy nie, wystarczy dorobić łańcuch i medalion jak się patrzy. Identyczny do tego z EK W1. Porażka. Wychodzi na to, że kupiłem EK dla cegły w postaci figurki w pudełku ._.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 17:47, vegost napisał:

Wychodzi na to,
że kupiłem EK dla cegły w postaci figurki w pudełku ._.


Jeszcze nie kupiłeś, złozyłeś tylko zamówienie :) czy może jednak przypadkiem opłaciłeś zamówienie? Ja się nie załapałem :/ I teraz chyba się w końcu skuszę.

Jakby co do dawaj na mojego maila - zamienię się :D :D :D Odkupię (po rozsądnej cenie).

Git malina jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jest śmieszne. Przecież medaliony miały być na wyłączność dla EK a tu gram sprzedaje
> do każdego egzemplarzu ? Można dyskutować czy to jest brelok czy nie, wystarczy dorobić
> łańcuch i medalion jak się patrzy. Identyczny do tego z EK W1. Porażka. Wychodzi na to,
> że kupiłem EK dla cegły w postaci figurki w pudełku ._.

Wiesz, zawsze możesz zrezygnować z EK i zwolnić miejsce dla reszty ludzi. którzy nie zdążyli złożyć zamówienia w ciągu pierwszych godzin... Nikt Cię nie będzie osądzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 17:47, vegost napisał:

łańcuch i medalion jak się patrzy. Identyczny do tego z EK W1. Porażka. Wychodzi na to,
że kupiłem EK dla cegły w postaci figurki w pudełku ._.


Wow, wow, WOW. Ten jest fajny, ale nie porównuj go do tego wspaniałego breloka z EK W1! :)

@WoyKam
Mam tak samo.

20141027192349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 19:52, Faret napisał:

Chyba osobiście wolę nie mieć medalika i mieć wersję fizyczną gry w pudełku.

Ale medalik dodają właśnie do wersji pudełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować