Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Ale mam taki myk, że zniknęły opisy wszystkich którzy byli niedostępni. Śmiesznie to wyglądało jak się zalogowałem - ja jeden dostępny i zupełnie nikt nie ma opisu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. ja właśnie w przypływie furii spowodowanej nie-działaniem GG zassałem Tlena. Pierwsze wrażenie: spartański nieco wygląd, ale ogółem-ok :) .

GyGy teraz mi nie działa, choć poprzez Tlen mogę rozmawiać z innymi z GG :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas używam tlena i moim zdaniem jest lepszy od czystego gg. Choćby dlatego, że jednym klinknięciem możesz sobie sprawdzić maila. Jest też pełno różnych opcji do ustawienia, setki pluginów do zassania jak ktoś chce, dużo skórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e-miala mozna sobie skonfigurować też w Outloku. a pozatym tlen jest śmieszny. Dosc chaotyczny. Trdudno jest w nim cos znalesc. Choc ma wiecej mozliwosci od GG ale wole GG łatwy prosty i wiecej osob z niego korzysta.


Tylko dlaczego jeszcze GG umnie nei działa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 15:30, tyu10 napisał:

Ja używam gg, ale chyba zmienie na tlena


jesli masz zamiar zmienic na tlena to dobrze zrobirz, bo tlen jest o wiele lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2006 o 16:26, kowboj3 napisał:

Pewnie i to bardzo duzo. Wpisz w Google a Ci sie wyswietli :)


a moge zrobic tak ze ja bede miala inna skórke na gga i mój bracik bedzie mial inna na tym samym kompie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 15:31, Filip92 napisał:

e-miala mozna sobie skonfigurować też w Outloku. a pozatym tlen jest śmieszny. Dosc chaotyczny.
Trdudno jest w nim cos znalesc. Choc ma wiecej mozliwosci od GG ale wole GG łatwy prosty i
wiecej osob z niego korzysta.


Tylko dlaczego jeszcze GG umnie nei działa ;(


Kwestia przyzwyczajenia (jeden, moze dwa dni). Outlooka nie używam, bo mam właśnie tlena :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj GG padało mi kilkakrotnie, normalnie to korzystalem z Mirandy, ale teraz to przez GG musze rozmawiać poprzez PowerGG, bo wszystkie inne komunikatory mi nie mogą się połączyć z siecią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:31, Prażyna napisał:


> Pewnie i to bardzo duzo. Wpisz w Google a Ci sie wyswietli :)
>
>
a moge zrobic tak ze ja bede miala inna skórke na gga i mój bracik bedzie mial inna na tym
samym kompie???


Oczywiscie ze tak. Musisz zrobic ustawienia w Kontach Uzytkownikow GG i po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

?

Dnia 29.08.2006 o 19:26, kowboj3 napisał:


Oczywiscie ze tak. Musisz zrobic ustawienia w Kontach Uzytkownikow GG i po wszystkim.

czyli jak??;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować