Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2006 o 16:41, ko?nik napisał:

> Czy nie da się wiecej niż 255 kB?

niestety nie :-(
większe obrazki trzeba przesyłać mailem




albo pomniejszać zdjęcia darmowym programikiem XnView

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i nieliczne Panie) - mam Uno Grande Problemo

włączam Gadu-Gadu, które po dosłownie dwóch sekundach samoczynnie się wyłącza. próbuję je odpalic, czasem nawet uda mi się zmienić status i zobaczyć, że mam nieodebraną wiadomość - jednak najczęściej program wyłącza się w chwilę po uruchomieniu.
próbowałem przeinstalowania i restartu kompa - nic to nie dało. firewall zezwala na używanie gg, antywirus nie wykrywa żadnych wirusów.
czasem też mignie mi okno zapisane informatycznym slangiem - jednak i ono zamyka się samoczynnie po góra trzech sekundach.

proszę o pomooooc.... [słodkie oczka Azry]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Miałem coś podobnego z najnowszą wersją - też nie chciała mi sie odpalić. Spróbuj zainstalować starszą wersję, to powinno pomóc. Jeśli jednak koniecznie chcesz mieć najnowsze GG, no to nie potrafię ci pomóc. Obecnie nie używam GG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy Ci się tak dzieje ? Bo właśnie ja dziś mam identyczny problem, próbuję się z nim uporać, myślałem że to jakiś wirus... ale chyba (bo zawsze to może być coś złośliwego co trudno wykryć) nie...

Dlatego dołączam się do Twojej prośby o pomoc ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

srx za drugi z rzędu (Twojego nie było jeszcze przed chwilą ;) )
Wszystko by się zgadzało, tylko ja (nie wiem jak Azrathel) nową wersję gg mam już od dawna.. i dopiero dziś zaczęło się coś takiego dziać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 17:06, Cieniek napisał:

A od kiedy Ci się tak dzieje ?


dzisiaj włączyłem kompa (około 14.00) - i "już tak było" (tonem rozpuszczonego bachora ;)).

wczoraj żadnych problemów nie miałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 16:57, Azrathel napisał:

dodaję jeszcze screena - oto to wyskakujące okno z tekstem (potem jest tylko maaaaaaasa cyferek)


Mam ten sam problem :( Dziś rano się to zaczęło. Tak jak piszesz, nie pomaga przeinstalowanie ani restart. Ba, nawet zainstalowanie 7.5 nie pomogło (miałem akurat na dysku i sprawdziłem :P)
Liczę, że się to poprawi a na razie przerzuciłem się na Tlen. Choć muszę powiedzieć, że trochę jest drętwy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi Gadu coraz mniej się podoba. Nowa wersja dłużej się wczytuje, brzydko wygląda i mam z nią częste problemy, m.in samowyłączanie. Starsze wersj były o niebo lepsze. Chyba zmienię komunikator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2006 o 17:11, Napek napisał:

Liczę, że się to poprawi a na razie przerzuciłem się na Tlen.


dziesięć minut temu zrobiłem dokładnie to samo :]

biorąc pod uwagę to, że (na stronie głównej tlenu) przeczytałem o możliwości komunikowania sie z ludźmi posiadającymi gg, doszedłem do wniosku, że w sumie śwista mi to, jaką ikonkę będę miał na pulpicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skoro 3 osoby (przypuszczam że nie tylko) mają ten sam problem w tym samym czasie to nie może być przypadek ;)
Przynajmniej jakieś pocieszenie... oby szybko to naprawili... akurat wtedy kiedy gg jest mi tak potrzebne pojawiają się problemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:43, szoko2 napisał:

Proszę o pomoc gdy włączam gg do wyskakuje błąd po wejści na konto .



Mógłbyś dokładnie napisać co się dzieje ?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------

Mi też gg troche szwankowało więc ...... mam teraz gg, tlen i icq
Tak na wszelki wypadek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:48, Turbo-Ptys napisał:

> Proszę o pomoc gdy włączam gg do wyskakuje błąd po wejści na konto .


Mógłbyś dokładnie napisać co się dzieje ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------

Mi też gg troche szwankowało więc ...... mam teraz gg, tlen i icq
Tak na wszelki wypadek .

Uruchamiam gadu gadu wchodzę na mój profil i jak chce zrobić dostępny do błąd i się wyłącza próbowałem przeinstalować i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 16:50, Azrathel napisał:

Panowie (i nieliczne Panie) - mam Uno Grande Problemo

włączam Gadu-Gadu, które po dosłownie dwóch sekundach samoczynnie się wyłącza. próbuję
je odpalic, czasem nawet uda mi się zmienić status i zobaczyć, że mam nieodebraną wiadomość
- jednak najczęściej program wyłącza się w chwilę po uruchomieniu.
próbowałem przeinstalowania i restartu kompa - nic to nie dało. firewall zezwala na używanie
gg, antywirus nie wykrywa żadnych wirusów.
czasem też mignie mi okno zapisane informatycznym slangiem - jednak i ono zamyka się samoczynnie
po góra trzech sekundach.

proszę o pomooooc.... [słodkie oczka Azry]



A u mnie ten sam problem też wczoraj problemów nie miałem dopiero od dzisiaj i taki sam komunikat i co naprawiłeś?

Proszę o pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2006 o 20:05, szoko2 napisał:

A u mnie ten sam problem też wczoraj problemów nie miałem dopiero od dzisiaj i taki sam komunikat
i co naprawiłeś?

Proszę o pomoc?


z tego co widzę, to wiele osób ma ten sam problem...
nie, nie naprawiłem - można tylko czekać i mieć nadzieję, że to chwilowe problemy.
na razie przerzuciłem się na Tlen. komunikator jest mniej czytelny i ogólnie trudniej się przestawić, ale lepszy taki niż żaden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem masowy, a ja zrobiłem to co zawsze w takich sytuacjach - wysłałem maila do ich pomocy technicznej ;)
Może nic to nie da... ale zwykle mi odpowiadają więc przynajmniej się czegoś dowiem.

Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyły takie rzeczy... owszem, często zdarza się że siedzę sobie najspokojniej w świecie na gg, gadam z kimś.. a nagle DUP, wywala... ale to raczej normalne i nie robię z tego problemu... ale to co stało się teraz wcale mi się nie podoba, tym bardziej że sprawdzałem wszystkie konta jakie mam na kompie i wszędzie to samo, a gdy zadzwoniłem do kolegi, to powiedział że u niego wszystko w porządku... jeżeli jutro problem nie zniknie.. będę histeryzował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, ja już problem rozwiązałem :D
Już tłumaczę. Zajrzałem do folderu, gdzie znajduje się plik flash.ocx, czyli ten, o którym mówił raport błędu. U mnie to było w: Windows\system32\macromed\ i tam znajdował się jakiś instalator GetFlash''a czy jak mu tam :P
Gdy na niego kliknąłem otworzyło się okno, które jakiś czas temu wyskoczyło mi podczas buszowania po sieci z prośbą o instalację (wtedy odruchowo kliknąłem "Don''t Install" :P). Tym razem zainstalowałem tego cusia i odpaliłem GG bez jakiejkolwiek nadziei na poprawę.
I tu niespodzianka. Gadu-Gadu zadziałało ;)
Pozdrawiam wszystkich z tym problemem i mam nadzieję, że u Was tez tak niewiele wystarczy, żeby znów móc cieszyć się słoneczkiem w tę nieświąteczną pogodę :)

Ale na wszelki wypadek nie usuwam na razie Tlena :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować