Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Ej mam pytanko co mi sie z gg stało,że ja daje na dostępny a jestem ciągle nie dostępny ? Tak jakbym klikał a to tego kliknięcia nie odczuwały ??

Prosze o pomoc bo mi gg potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:11, wdowiakm napisał:

Te gg denerwuje mnie coraz bardziej co dziennie nie działa;/

No właśnie też to miałem napisać. Nawet zamienniki nie działają. Dawno bym się na skype przerzucił ale wszyscy moi znajomi maja tylko GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:11, wdowiakm napisał:

Te gg denerwuje mnie coraz bardziej co dziennie nie działa;/

I to zawsze o 20-21 :/ Akurat jak ludzie chą pogadać po całym dniu po szkole/pracy :/
Najgorsze jest to, że nikt nie chce zrozumieć że tlen jest lepszy, odkąd go mam nie złapał zwiechy ANI RAZU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:13, NuGGet napisał:

> Te gg denerwuje mnie coraz bardziej co dziennie nie działa;/
I to zawsze o 20-21 :/ Akurat jak ludzie chą pogadać po całym dniu po szkole/pracy :/
Najgorsze jest to, że nikt nie chce zrozumieć że tlen jest lepszy, odkąd go mam nie złapał
zwiechy ANI RAZU.

Ja nie zostawię tego tak bez rozgłosu jeszcze dzisiaj napiszę do nich meila niech to naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:18, wdowiakm napisał:

Ja nie zostawię tego tak bez rozgłosu jeszcze dzisiaj napiszę do nich meila niech to naprawią.

Tacy nigdy nie odpowiadają bo nie wiedzą co jest grane.

OOO kurcze mi sie też popsuło! jak daje dostępny to nic. To napewno nie problem z Firewall!

A po za tym GG to shit czytałem jak łatwo podsłuchac rozmowy w sieciach lan wystarczy głupi sniffer a do intetrnetu
program nie ważne jaki.!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2007 o 21:18, wdowiakm napisał:

Ja nie zostawię tego tak bez rozgłosu jeszcze dzisiaj napiszę do nich meila niech to naprawią.

Wątpię żeby to coś dało :/ No, ale zawsze można spróbować ;)
Nie wiem co oni robią z tymi serwerami gg, czy tam w ogóle ktoś siedzi i tego pilnuje... przecież od jakiegoś czasu w ogóle nie da sie korzystać z gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:12, Oskar 1994 napisał:

Ej mam pytanko co mi sie z gg stało,że ja daje na dostępny a jestem ciągle nie dostępny ? Tak
jakbym klikał a to tego kliknięcia nie odczuwały ??

Prosze o pomoc bo mi gg potrzebne


Ja mam to samo :/ GG ostatnio daje ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOO kurcze mi sie też popsuło! jak daje dostępny to nic. To napewno nie problem z Firewall!

A po za tym GG to shit czytałem jak łatwo podsłuchac rozmowy w sieciach lan wystarczy głupi sniffer a do intetrnetu
program nie ważne jaki.!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:33, Johnny007pl napisał:

SPAM jest karany


Nie zrozumiałeś mnie chodziło mi o to, że będę im wysyłał tego samego meila do póki nie odpowiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:39, wdowiakm napisał:

> SPAM jest karany

Nie zrozumiałeś mnie chodziło mi o to, że będę im wysyłał tego samego meila do póki nie odpowiedzą
;)

To w pewnym sensie spam ale w pewnym sensie aaa co tam rób co chcesz twoja wolna wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś to gg zawsze ma problemy ;p mnie już zaczyna wnerwiać ten komunikator <zły> ciągle dziś się nie mogłem połączyć albo wysłać do kogoś wiadomości ;/, mam nadzieje że ludzie z gg coś z tym zrobią!.
Jakoś w tlenie nie ma takich problemów jak w gg :|, szkoda tylko że najwięcej osób jest na gg :/ a nie na tlenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować