Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 21:49, wdowiakm napisał:

GG zaczyna mnie wnerwiać chyba zmienię komunikator ;/

Tlena polecam, mam go ponad dwa lata i NIGDY nie miał awarii, a do tego konto pocztowe, która można z komunikatora obsługiwać, bardzo poręczny jest Tlen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa nie działa i tak w kółko... Nawet ręczna konfiguracja serwerów na wypadek awarii nie pomaga. Cóż, w Tlenie nie ma takich problemów, tylko żeby jeszcze niektórzy dali się przekonać na zmianę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... u mnie ciągle działa i nie ma żadnych problemów. Podobnie google i gmail chodzą elegancko ale u kolegi w akademiku i na uczelni już nie idzie się połączyć. Może z gadu jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:57, Michał Raven napisał:

Działa nie działa i tak w kółko... Nawet ręczna konfiguracja serwerów na wypadek awarii nie
pomaga. Cóż, w Tlenie nie ma takich problemów, tylko żeby jeszcze niektórzy dali się przekonać
na zmianę...


zgadzam sie z tobą
tez mam tlena
ale znajomych uzywających go tylko dwóch
dobrze ze w tlenie jest opcja GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tlen mi nie odpowiada - po prostu NIE LUBIĘ (i dostałem szału gdy usłyszałem ten lokomotywowy gwizdek :))
Co do gg to chociaż się tnie, jest proste i ma ładny design, no i jest najbardziej popularne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:13, chew-bacca napisał:

tlen mi nie odpowiada - po prostu NIE LUBIĘ (i dostałem szału gdy usłyszałem ten lokomotywowy
gwizdek :))
Co do gg to chociaż się tnie, jest proste i ma ładny design, no i jest najbardziej popularne.
:)

Ja używam tlena i bardziej mi odpowiada niż gg, zresztą ten gwizdek można bez problemu wyłączyć, więc nie wiem skąd ta flustracja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:57, Michał Raven napisał:

Cóż, w Tlenie nie ma takich problemów, tylko żeby jeszcze niektórzy dali się przekonać na zmianę...

Nie tylko w Tlenie. Jest kilka innych komunikatorów lepszych od gg...z tym, że gg jest najpopularniejsze, bo niewielu chce się przestawiać na inne komunikatory, które często są ciekawsze/wielofunkcyjne/bezpieczniejsze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować