Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Tak, ale jeżeli mam około 100 osób na GG to dziwnie by było im od razu powiedzieć żeby mogli zmeinić komunikator. Pozatym oni też mają znajmoych itd. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teksty typu: kiedy wymyślą coś porządnego, są dość dowcipne. Bo już wymyślono. Masz tego do wyboru i koloru. Osobiście wybrałem jabbera.
1. masz w nim możliwośc gadania z ludzmi, którzy mają tylko gg , czyli argument : znajomi mają gg odpada.
2. serwerów jest multum, którysz zawsze będzie działał
3. nie ma reklam
4. ma jakiś normalny, nadający się do zapamiętania ( bo sam go wymyślasz) numer : np. agaykhan@jabber.pl
5. mam wybór programów do obsługi jabbera, nie jestem skazany na jeden. Nie podoba mi się psi, to używam gajima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 07:55, 88Bonzo napisał:

mój opis na gg: "Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować jestem pod XXX@tlen.pl" - i sprawa
załatwiona :)"

A co robisz jak to Ty masz jakąś sprawę do kogoś kto nie ma tlena ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:21, dave03 napisał:

> mój opis na gg: "Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować jestem pod XXX@tlen.pl"
- i sprawa
> załatwiona :)"
A co robisz jak to Ty masz jakąś sprawę do kogoś kto nie ma tlena ?;)


Rzadko kiedy takie sytuacja występują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do jabbera. Jak ktoś ma konto na gmailu, to swój adres gmaila może potraktować jako adres jabbera ( jid) czyli np. agaykhan@gmail.com zalety:
1. serwery google są kilkaset razy bardziej stabilne od gg
2. masz powiadomienie o mailach przez komunikator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 23:21, FreakyBeaver napisał:

> 1. serwery google są kilkaset razy bardziej stabilne od gg

a znasz cokolwiek co jest mniej stabilne ? ;p

były rząd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 23:23, Tomek1120 napisał:

> > 1. serwery google są kilkaset razy bardziej stabilne od gg
>
> a znasz cokolwiek co jest mniej stabilne ? ;p
były rząd?


dobra, cios ponizej pasa... (hah ciekawe kto odnajdzie aluzje do premiera, oops pomyslalem czy napisalem??!! nvm :P)

dobra wygrales ;p

@topic:

KADU udostepnia strone ze statusem serwerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak włączę katalog publiczny, to jest, że nie znaleziono takiej osoby (nawet u osób, które mam zapisane na gg)
Jak szukam kogoś w katalogu, to też nie działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną sensowną możliwością jest to, że ta osoba ma włączoną opcję '' nie pokazuj statusu dla nieznajomych '' - i Twoją siostrę aktualnie na liście ma, ale Ciebie już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie gadu działa jak działa a co wyście chcieli za darmoche?
Gadu jest darmowe więc i serwery są liche, gdyby było płatne zapewne byłoby inaczej, ale po co płacić skoro to co teraz mamy jest w zupełności normalne i wystarczające (jak za darmo) mi tam awarie gg nie przeszkadzają nic nie jest idealne z gadu nie przesiadam się bo to jest najczytelniejszy komunikator jaki znam a jego prostota jest zadowalająca. A po co mam się na coś przesiadać i obsługiwać gg skoro i tak serwery panda i tak nie pogadam na gg.A z np; z tlena czy AQQ nigd w nie korzysta bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tlen jabber, AQQ są płatne? O to właśnie chodzi, żeby nakłaniać wszystkich do zaprzestania używania shitu jakim jest gg. Ty też tak jakby płacisz, bo oglądasz reklamy w czasie rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się bardzo. Gadu-gadu było jedną z lepiej zarabiających firm w 2006 roku.
Ja posiadam AQQ, który obsługuje wszystkie sieci popularne w Polsce: gg, tlen, jabber, icq, wpkontakt/spik oraz własną sieć. Duzo ludzi z gram.pl posiada właśnie AQQ, przynajmniej u mnie wszyscy na liście są wpisani jako kontakt AQQ, a jest ich 17 osób.
Polecam ten komunikator, ponieważ nie jest tak zapchany jak gg, jest rozbudowany, można funkcjonalność i obsługę innych siedzi poszerzyć za pomocą pluginów, no i ma sponsora wcale niebiednego [czyt: Wapster.pl]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 22:54, Carl92 napisał:

Ludzie gadu działa jak działa a co wyście chcieli za darmoche?
Gadu jest darmowe więc i serwery są liche, gdyby było płatne zapewne byłoby inaczej, ale po
co płacić skoro to co teraz mamy jest w zupełności normalne i wystarczające (jak za darmo)
mi tam awarie gg nie przeszkadzają nic nie jest idealne z gadu nie przesiadam się bo to jest
najczytelniejszy komunikator jaki znam a jego prostota jest zadowalająca. A po co mam się na
coś przesiadać i obsługiwać gg skoro i tak serwery panda i tak nie pogadam na gg.A z np; z
tlena czy AQQ nigd w nie korzysta bezsens.


zgodze sie zdecydowanie z tym co napisałes. pamietam że kiedyś było coś takiego że gg chciało aby im płacono ale ten pomysł szybko powstał jak i sie zakończył. Ja osobiście nic do gg nie mam, to prawda że czasami sie wiesza ale to normalne i nie jest zaraz takie częste żeby sie tego czepiać. I tu znowu masz racje bo niebywałym plusem gg jest właśnie ta prostota o której mówisz bo nawet dziecko jest w stanie obsługiwać gg z łatwością. Tlena kiedyś korzystałem ale stwierdziłem że po co mi dwa komunikatory jeżeli na tlenie prakycznie nie miałem zadnych bliskich znajomych. AQQ słyszałem ale nie korzystałem jednak że myśle, ze ten komunikator jest bardziej po to aby łatwo porozmawiać z obcokrajowcami z całego świata a nie tylko z swojego kraju. Korzystam ze Skype ale tylko dla tego że kilka osób mnie kiedyś zablokowało na gg i teraz aby znowu sie z nimi skontaktowac musze używać skypa. Gadu-gadu było i bedzie najlepszym darmowym komunikatorem w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować