Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 20:04, dave03 napisał:

GG znowu padło. To już przestaje być śmieszne. Chyba będzie trzeba pomyśleć o jakiejś konkurencji.

polecam Stefana - korzystam od ponad roku - efekt: :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no wczoraj straciłem swój stary numer nie mówiąc o kontaktach a dzisiaj znów gg padło zaczyna mnie to naprawdę irytować w szczególności, że to się dzieje codziennie o tej samej porze ;/ Trzeba pomyśleć nad innym komunikatorem bo gg jest niestety ale nie dobre jeśli tak dalej pójdzie to czas zbojkotować ten program ale nie wiem w jaki sposób ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy inne komunikatory mogą bez problemu łączyć się z numerami gg nawet, kiedy gg padło? (Inne osoby są online bo np. też zmieniły komunikator, ale numer gg zachowały).
GG jest dla mnie w ogóle dziwne. Dlaczego? Kiedy dostaję wiadomości pod moją nieobecność, to pokazują mi się błędne godziny ich otrzymania. Np. ostatnio dostałem wiadomości niby o 4:13 - kolega oczywiście stwierdził, że była godzina 14. I tak już parę ładnych razy.
wdowiakm - utrata numeru z powodu awarii gg? Uh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam tlen, świetny komunikator, łatwy w obsłudze . A tak wogóle to ile potrzebowaliście czasu aby obsłurzyć się gg <ja 2 minuty>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:06, Bartkula napisał:

GG przechodzi samego siebie... szkoda ze wszyscy moi znajomi maja gg, musze przekonac czesc
do tlena :)


W tym jest problem (nie tylko jeśli chodzi o tlena), że chcąc zmienić komunikator, trzeba i przekonywać ludzi... A to czasami nie jest łatwe...

GG = miliony złotych. A nie można popracować nad działaniem serwerów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi też w archiwum takie pierdoły pokazują z tymi godzinami. I jak mnie nie ma i coś dojdzie. Ja wam mówię ludzie zmieńcie na skype można gadać przez kamerkę można wszystko. Nawet kasę przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:14, PRINCE JANEK napisał:

Nie no GG znowu padło

Tak

Dnia 29.10.2007 o 20:14, PRINCE JANEK napisał:

czy tylko ja nie mogę zmienić statusu?

Nie ;]

Dnia 29.10.2007 o 20:14, PRINCE JANEK napisał:

Chyba zmienię komunikator ;/

To nic nie da- chyba że nakłonisz do tego samego swych znajomych... Bo nawet gdy masz Tlena, a serwery GG padną, to kaplica...

U mnie teraz jest dobrze, ale w ciągu ostatniego kwadransa padło dwukrotnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:10, WorldWar3PL napisał:

wdowiakm - utrata numeru z powodu awarii gg? Uh.


Nie wiem bo akurat byłem w trakcie rozmowy na gg i chciałem spytać coś koleżankę i gdy wszedłem w listę swoich znajomych do których mam znaczy miałem numery gg to sie okazało, że nie mam listy no cóż próbowałem listę ściągnąć z serwera ale na próżno bo sie okazało, że mój numer nie istnieje czy co kol wiek innego się z nim stało. Ale ogólnie nie mogę się dostać na numer bo hasło nie jest prawidłowe nawet przypomnienie nie działa a hasło, które podaje jest prawidłowe ;/

Ps. Mój nowy numer masz w podpisie więc sie odezwij bo ja Twojego nie posiadam niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:18, PRINCE JANEK napisał:

Dosyć długo mam GG i takiej plagi jeszcze nie było (plagi w sensie.. wiadomo czego :]

Pewnie GG to pierwszy program, jaki pobrał z Sieci każdy, kto się do niej podłączył ;] Co do plagi- masz rację. Różnie z GG bywało, ale żeby tak często...

Dnia 29.10.2007 o 20:18, PRINCE JANEK napisał:

Ale nic już jest dobrze!

Nie chwal dnia przed zachodem słońca... Które jednak już zaszło, aghhh, zima się zaczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat teraz nawaliło GG normalnie idzie od tego oszaleć !! Jest to tak wkurzające... alebo mryga niedostępny dostępny i nie chce się włączyć albo wyskakuje mi błą jakiś... naszczęście już go nie mam ale wyskakiwał... No cóż narazie kilka dni bez gadu albo na nowo instalka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:24, Spitfire14 napisał:

2 dzień od odzyskania neta: gg pada... przez chwile miałem ochote wyrzucic kompa przez okno


Podobno jest coś podobnego do gg nazywa się chyba AQQ... wyprubuj może okazać się lepsze od gg... kumpel mój korzysta więc pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:15, ostry3000 napisał:

Chyba chcą pobic jakiś rekord!
Padlo 19:55 a teraz 21:15 i dalej nic!

Widzę ze nie jestem odosobniony ... Teraz już u mnie git xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować