Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Shadow of Boston nową odsłoną serii Fallout?

22 postów w tym temacie

Trzeba przyznać że jak to ma być gra to tytuł mega nędzny. Podoba mi się określanie Falloutów numerkami lub nazwami większych miast które znajdują się na terenie zwiedzanym przez gracza. Fallout 4? Super, Fallout Boston też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się nowy Fallout. Zwłaszcza na konsole ósmej generacji.
Z wielką i nieukrywaną chęcią bym w niego zagrał.
Martwię się jednak jakie studio mogłaby nad nim sprawować pieczę. Mam nadzieję, że Obsydian, ale nie jestem tego pewien, ponieważ siedzą obecnie nad Pillars of Eternity. Jeśli mieliby się zająć tym świetnym uniwersum ludzie od trójki to niech od razu sobie odpuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Beth na to:

Update: Bethesda has taken to Twitter to confirm that the trademark filing is, in fact, a hoax.

"The German trademark filing that''s making the rounds is a hoax," the company wrote. "This didn''t come from our offices."

Czyli telenoweli ciąg dalszy.
Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez bym sie zajaral ale zrozumcie ze bethesda wytlumaczyla ze nie ma z tym nic wspolnego
chyba ze to po wycieku staraja sie nie popsuc niespodzianki (please lord)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 20:49, Miyokari napisał:


Dzięki stary za linka :)
Choć byłem wręcz przekonany, że to będzie podpucha. Czemu Beth miałoby rejestrować znak towarowy w Niemczech? :)

@ Katarzyna Dąbkowska

Pani Kasiu, wypadałoby zaktualizować newsa, coby ludziska nie robili sobie złudnej nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 3 słaba , historia nieprzemyślana. Dopiero NV trochę udał.

A mi właśnie 3 się dużo bardziej podoba niż NV który był za bardzo ograniczający.
A nową częścią Fallouta bym nie pogardził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 12:44, Gniewny1j napisał:

> 3 słaba , historia nieprzemyślana. Dopiero NV trochę udał.

A mi właśnie 3 się dużo bardziej podoba niż NV który był za bardzo ograniczający.
A nową częścią Fallouta bym nie pogardził :)

Też uważam, że "trójka" była znacznie lepsza. Radiostacja Enklawy mega klimatyczna, bo ukazuje sprytną indoktrynację ludzi sloganami. Moment wyjścia z Krypty 101, kiedy przed oczami ukazuje się ogromny teren do zwiedzenia, to jeden z najlepszych momentów mojej "growej kariery". No i Power Armory są w "trójce" ;) Jakoś nigdy nie udało mi się zdobyć takiego w NV, nawet nie wiem czy się da, a przeszedłem 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować