Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Raven`s Cry opóźnione po raz wtóry

11 postów w tym temacie

Trzymajcie mnie: "Autorzy Raven''s Cry nie mają litości dla graczy oczekujących na premierę tego tytułu" - po pierwsze nie wiem czy jest choć jedna osoba, która czeka na tą grę z wytęsknieniem. Po drugie nawet jeśli znajdzie się ktoś, kto wyczekuje premiery - będzie to zaledwie absolutna garstka osób. O tej grze było w miarę głośno przed premierą AC: Black Flag (promocję tej gry ciągnęła otoczka piracka, z której wtedy korzystał AC). Teraz? Wygląda to jak gra z kiosku, z animacjami gorszymi niż Early Accessy na silniku Unity, dodatkowo cały marketing to chyba jedynie przesuwanie premiery po raz setny (na światowych stronach ani widu ani słychu o tej grze). Załóżmy się, że to gracze nie będą mieli litości dla Reality Pump. Trochę szkoda, bo zagrałbym z pewnością w Two Worlds 3 czy kolejne Earth. Niestety to może być koniec tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 14:25, Mikko91 napisał:

Trzymajcie mnie: "Autorzy Raven''s Cry nie mają litości dla graczy...


Dobrze lecisz po bandzie, gra jeszcze nie wyszla a Ty juz wietrzysz klape i to nie samej gry ale i calego studia :)

I niby wszyscy pisza ze grafika nie wazna itp itd, a jednak pozniej okazuje sie ze jednak wazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika to tam pół biedy. Nikt nie czeka z utęsknieniem na tą grę, bo wiele osób o niej zapomniało. Na dobrą sprawę, nie wiadomo co ta gra oferuje. Nie ma gameplay''a żadnego, tak kiepsko z reklamą. Co z tego, że są jakieś tygodnie z grą. Na papierze wszystkie gry są takie super ekstra, a potem w praktyce wychodzi coś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wróży to dobrze tej grze przez takie przekładanie premier.

no niestety to samo pomyślałem, dopóki nie zobaczę solidnej recenzji albo dema nie pcham w to pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie wróży to dobrze tej grze przez takie przekładanie premier.
>
> no niestety to samo pomyślałem, dopóki nie zobaczę solidnej recenzji albo dema nie pcham
> w to pieniędzy
Ta. Po wyjściu Unity:
"Mogliby wydać nawet miesiąc później, ale bez bugów."
Teraz
"Przekładają premierę źli ludzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Nie wróży to dobrze tej grze przez takie przekładanie premier.
> >
> > no niestety to samo pomyślałem, dopóki nie zobaczę solidnej recenzji albo dema nie
> pcham
> > w to pieniędzy
> Ta. Po wyjściu Unity:
> "Mogliby wydać nawet miesiąc później, ale bez bugów."
> Teraz
> "Przekładają premierę źli ludzie"

Dokładnie popieram Twoje zdanie. Jeszcze się taki nie znalazł co by każdemu mógł dogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitem ta gra nie będzie, ale skoro przekładają po raz kolejny premierę, to może wyjdzie z tego dopracowany średniak. I tym pozytywnym akcentem kończę, w sumie chętnie bym w to zagrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować