Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamów Dying Light przed premierą, a otrzymasz wyjątkową broń

14 postów w tym temacie

Musze pograć u znajomego albo poczytać recenzję bo sam grając w jeszcze w alphe boje się o ta grę. Żeby im się udało naprawdę bo starają się mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bajer jak złote klucze w Borderlands 2 , do preorderów dali AŻ 1, a potem dziesiątkami rzucali wszędzie na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajna rzecz ale na starcie mieć OP broń to chyba psuje zabawę ;p, mimo że nie jest gracz
> zmuszany do korzystania z niej to jednak kusi by jej używać.
No. To trochę jak miałem miejscami w Borderlands 2 jak za dużo grałem w DLC i w pewnym momencie miałem raz, że OP broń,dwa, ze za wysoki poziom. Prawie jak kody. 1 hit KO z pistoletu Yuppppiiii!!!!! U mnie jest tak, ze ra nie może być frustrująco trudna, ale musi być coś do roboty. Nie mogę się przebijać przez wszystko jak miecz świetlny przez masło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że od przybytku głowa nie boli :)
Lepiej mieć i nie użyć niż nie mieć i potrzebować.
Od tego są różne poziomy trudności, żeby sobie "poutrudniać" życie.
Z opisu wynika, że sposób/moment realizacji kwitów, zależy od gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale Techland jako jeden z nielicznych devów udostępnił możliwość zagrania w swoja grę przed premierą. Co prawda nie było to na zasadzie ogólnodostępnego demo, ale jak ktoś miał możliwość podjechać do Wrocławia albo Poznania to taką możliwość miał. Sam byłbym we Wrocku na Hall of Games i jakoś nie widziałem zawiedzionych ludzi odchodzących od stanowiska z Dying Light. Fabuły w ten sposób nie szło poznać ale cała reszta którą pokazali zasłużyła na solidne 9/10. Jeśli fabuła dorówna reszcie tego co pokazali to nie zdziwię się jak Dying Light będzie zgarniać w recenzjach 10/10.
Dlatego preorder z koszulką już kupiłem a i zamówienie na kolekcjonerkę złożone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodawanie uber broni jest niepotrzebne w tego typu grach. Wiadomo, nie musisz używać, ale jak powiedział Dracule-Mihawk kusi. Zamiast tego mogli by wymyślić jakiś fajny gadżet do pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preorder taki jak jest z koszulką do mnie trafia, elementy cyfrowe dodawane do gry to kpina jakaś. To najmniejsza linia oporu wydawcy. Zrobione w 5 minut bez starań dorzucane aby ludzie się rzucili.

Gdzie te czasy że to gadżety były wyjątkowe, mapy lub wisiorki w postaci danej broni itp. Teraz to wrzucić klucz i niech hołota się cieszy ;)

Na szczęście ten preorder z koszulką ratuje tą sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękne narzekanie w komciach <3
Hurr durr, nie chcę itemów, dajcie mi breloczek (którego i tak nigdy nie dołączę do klucz ale co tam!!!!!!!), nie chcę żadnych itemków!!! Chcesz fizyczny preorder? To kup koszulkową wersję.
Ja się Dying Lightem nie interesuję, ale naprawdę DOCENIAM pomysłowość - jeżeli ktoś chce kupić grę i tak, to preorder złożył dawno temu. To jest oferta głównie dla ludzi, którzy już są zdecydowani na zakup. Gdybym kupił, to bym się pewnie cieszył.

16 DLC za gratis do wiedźmina jest zajebiste, bo po premierze, a jak DLC do Dying Lighta w preorderze za gratis, to już źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest to, że zawsze narzekają Ci, którzy nie zamawiają :)
Jakoś nie słychać zwodzenia niezadowolonych kupujących w przedsprzedaży.
Ja spodziewam się doskonałej zabawy.
Mimo, że nie grałem w poprzednie produkcje Techlandu, to ta szybko mnie "kupiła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować