Zaloguj się, aby obserwować  
Kryszek

Dungeon Siege

124 postów w tym temacie

Otworzyłem ten temat,bo nie ma żadnego o tej fantastycznej grze(tylko jeden jak ktoś miał problem z włączeniem gry).Będziemy tu mogli rozmawiać,o przedmiotach,gdzie doszliśmy,i problemów z misjami.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 16:02, j.a.c.i napisał:

chciałbym kupić te gre - teraz kosztuje ona tylko 25 zł. jednak, czy naprawde warto?

jeśli lubisz diablo,to powinieneś kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że warto kupić tą gierke.... ja dopiero kończe 2, ale jakieś 3 lata temu grałem w dodatek (Legends of Arana) do niej, natomiast mój braciak w podstaową. I jesli jush masz zamiar kupić ją to koniecznie z dodatkiem... zapewni Wam to kolejne godziny siekania ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 19:57, TwoSwords napisał:

Powiem Wam że warto kupić tą gierke.... ja dopiero kończe 2, ale jakieś 3 lata temu grałem
w dodatek (Legends of Arana) do niej, natomiast mój braciak w podstaową. I jesli jush masz
zamiar kupić ją to koniecznie z dodatkiem... zapewni Wam to kolejne godziny siekania ]:->


Ale własnie z dodatkiem nie sprzedawają,Cenega wydaje tylko zwykłą bez dodatku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kryszek ma racje. Ale i tak kupiłem tę którą wydaje Cenega ;D przynajmniej jako bonus dali polską łatke :)

ps. teraz jeste w Pieczarach górskich i własnie odbiłem Merika ;D Gra jest super, rzeźnia jakich mało ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 23:56, j.a.c.i napisał:

ps. teraz jeste w Pieczarach górskich i własnie odbiłem Merika ;D Gra jest super, rzeźnia jakich
mało ^^

Taaa... a ja jestem w zamku Ehb i siekam Secków :P
Jest nudno jak nie wiem, gra niczym się nie różni od tego co było na początku ^^
Wciąga przez pierwszą połowę, ale hack and slash to hack and slash.. długo się nie wytrzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm. chyba masz racje, ja sam gram już teraz mniej niz na poczatku ;)

a i mam pytanie. jak wzywac włse stwory? ;P bo poziomy już mam odpowiednie wszystko ładnie pieknie ale nie wiem jak je sie wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 17:38, j.a.c.i napisał:

hm. chyba masz racje, ja sam gram już teraz mniej niz na poczatku ;)

a i mam pytanie. jak wzywac włse stwory? ;P bo poziomy już mam odpowiednie wszystko ładnie
pieknie ale nie wiem jak je sie wzywa.



A to można wzywać?? ja w to gram i nic o tym nie wiedziałem:P chociaż ja nie mam ani jednego maga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 17:38, j.a.c.i napisał:

hm. chyba masz racje, ja sam gram już teraz mniej niz na poczatku ;)

a i mam pytanie. jak wzywac włse stwory? ;P bo poziomy już mam odpowiednie wszystko ładnie
pieknie ale nie wiem jak je sie wzywa.


Wybierasz zaklęcie przywoływania jako aktywne i klikasz prawym, powinno ci stwora przywołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz Diablo , to to jest pozycja obowiązkowa. Grałem w Dungeon Siege i Ci powiem , że gra bardzo fajna , dodatku już niestety raczej nie kupisz (chyba ,że na allegro). Gra ma duży świat (jeśli się zagląda wszędzie) , fajne potworki , u mnie ta gra ma 10/10. Za 25 złotych to myślę , że to rozsądny zakup. Gra ma swoje latka ,ale nadal bardzo wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 23:49, Uzupator napisał:

Jeżeli lubisz Diablo , to to jest pozycja obowiązkowa. Grałem w Dungeon Siege i Ci powiem ,
że gra bardzo fajna , dodatku już niestety raczej nie kupisz (chyba ,że na allegro). Gra ma
duży świat (jeśli się zagląda wszędzie) , fajne potworki , u mnie ta gra ma 10/10. Za 25 złotych
to myślę , że to rozsądny zakup. Gra ma swoje latka ,ale nadal bardzo wciąga.


Zgadzam się z uzupatorem,25 zł za taką gierke to nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macie racje, warto ;]
Kryszek można, i to na wyższych poziomach całkiem silne cholery ;P wezwiesz sobie dwoma magami ze cztery - pięc stworów, i jesteś niepokonany hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 18:34, j.a.c.i napisał:

macie racje, warto ;]
Kryszek można, i to na wyższych poziomach całkiem silne cholery ;P wezwiesz sobie dwoma magami
ze cztery - pięc stworów, i jesteś niepokonany hehe ;)


Ja jednak wole sam siekać,a magów nie posiadam,bo nie lubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 16:02, j.a.c.i napisał:

chciałbym kupić te gre - teraz kosztuje ona tylko 25 zł. jednak, czy naprawde warto?


dwa tygodnie temu kupiłem tą grę ... jest dobra ... dotej pory dotarłem do - jak sie nie myle lodowych jaskiń ... spodoba się tobie jeżeli lubisz dużo machać mieczem i ciskać zaklęciami ( osobiscie wole gry z dużym naciskiem na warstwę fabularną lecz tak dla odmiany pomachać mieczem bardziej intensywnie niż zwykle też można - co nie zmienia faktu że gra jest ciekawa ) ... a za tą kase naprawde warto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kupilem sobie Dungeon siege niedawno (jakies 4 dni temu)
i mam problem a mianowicie jestem na tych bagnach juz ten gosciu tał mi ta ksiege i porosił o oczyszczenie swiatyni to tez juz zrobilem ale co potem gdzie teraz mam sie udac bardzo prosze o pomoc bo juz nie mam pomysłu...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:57, Krzysiek26 napisał:

Witam.
Mam prośbe: możecie podac mi linki skąd moge ściągnąc polska łatke?? I jakies patche?



Gra jest już spatchowana, no chyba że masz wersję angielską to wtedy sorry ale nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was taki problem z DS jak ja? Mam wersję z KK, zainstalowałem spolszczenie z płytki, ale część napisów jest w ogóle nie przetłumaczona - np. nazwy niektórych przedmiotów, albo nazwy questów w dzienniku. Angielski znam, ale taka mieszanka języków jest wkurzająca.
Może trzeba coś jeszcze doinstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób mogę połączyć sie w muliplayerze przez neta z kimś, żeby sobie pograć? Skąd mogę wziąść adresy istniejących gier??
Od razu zaznaczam że jestem tylko użytkownikeim kompa i netu i zawiłe arkana informatyki sa mi obce, więc o odpowiedz poprosze w języku polskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować