Zaloguj się, aby obserwować  
Kryszek

Dungeon Siege

124 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2006 o 16:02, j.a.c.i napisał:

chciałbym kupić te gre - teraz kosztuje ona tylko 25 zł. jednak, czy naprawde warto?

Warto oj warto dla wszystkich fanów diablo i nie tylko ja za diablo nie lubiłem (chociasz nie moge powiedzieć że to gra kiepska) a tą gre odrazu polubiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:57, Krzysiek26 napisał:

Witam.
Mam prośbe: możecie podac mi linki skąd moge ściągnąc polska łatke?? I jakies patche?

hmm bym ci powiedział ale to chyba nie bedzie legalne ale www.google.pl to jest legalne reszty sie chyba domyslasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ktoś tu wejdzie i odpowie na moje pytanie. Otóż od pewnego czasu gram sobie w DS i już kilka razy spotkałem takie ''coś'' (załączone na obrazku). Wie ktoś z Was może co to jest i do czego służy?

20070323191030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem i pytanie z nim związane, gra działa strasznie niestabilnie średnio co 15 min. wyrzuca mnie na pulpit. Czy może to być związane z "zasyfieniem" OS''a? Czy gra podobnie jak morrowind jest wrażliwa stan systemu?
Jest to strasznie denerwujące;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

Gra: Dungeon Siege patch 1.11
Sprzet: Athlon 2400+, 1GB Ram DDR 400 (dual), gf 7600GT (AGP) sterowniki 93.xx,
Sys: WinXP pro SP2

Problem polega na tym, że gra ma strasznie małą wydajność jeśli chodzi o ilość klatek fps waha się w granicach 20-30fps. Wszystkie detale włączone na max. Grafika działa poprawnie gdyż w innych grach jak i np. 3D Mark05 osiągi ma dobre (5600pkt). Co może być przyczyna taki niskiej wydajności gry?

przykładowo daje linki jak gra zachowywała się na starszych kartach graficznych.
http://www.tomshardware.pl/graphic/20020819/radeon9700-09.html
http://www.tomshardware.pl/graphic/20030120/vgacharts-03.html

pozdrawiam i proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 12:49, XAD napisał:

witam,

Gra: Dungeon Siege patch 1.11
Sprzet: Athlon 2400+, 1GB Ram DDR 400 (dual), gf 7600GT (AGP) sterowniki 93.xx,
Sys: WinXP pro SP2

Problem polega na tym, że gra ma strasznie małą wydajność jeśli chodzi o ilość klatek fps waha
się w granicach 20-30fps. Wszystkie detale włączone na max. Grafika działa poprawnie gdyż w
innych grach jak i np. 3D Mark05 osiągi ma dobre (5600pkt). Co może być przyczyna taki niskiej
wydajności gry?

przykładowo daje linki jak gra zachowywała się na starszych kartach graficznych.
http://www.tomshardware.pl/graphic/20020819/radeon9700-09.html
http://www.tomshardware.pl/graphic/20030120/vgacharts-03.html

pozdrawiam i proszę o odp.



ale tak naprawde o co ci chodzi???? zacina sie ???
ta gra ma takie ,ale wymagania ze nie ma mozliwosci zeby nie dzialala poprawnie...
gralem na niej na laptopie i 3 roznych kompach i nie bylo proble nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz majac grafe o wiele lepsza od tych to tam testują i na nich gra chodzi 4 razy szybciej to chyba cos nie tak, a z zacinaniem to fakt jak mam większą zadymę to mam na ekranie animacje skokową <15fps, to komfort grania jest kiepski.

Pozwolisz, że zacytuje:
"Silnik tej gry posiada procedurę automatycznej detekcji oceniającą wykorzystywaną kartę graficzną i odpowiednio ustawiającą poziom szczegółów. Jeżeli karta nie jest rozpoznawana, silnik przechodzi do podstawowego ustawienia niskiej jakości. ATi dostarczyło nam zaktualizowany plik konfiguracji gry, który dodaje karty Radeon 9000 i Radeon 9700 do listy obsługiwanych układów. GeForce4 nVIDII jest już rozpoznawany."

wiec może w tym jest problem i ktos kto posiada kartę serii gf 7xxx już sobie z nim poradził dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 19:10, Belegdil napisał:

Mam nadzieję, że ktoś tu wejdzie i odpowie na moje pytanie. Otóż od pewnego czasu gram sobie
w DS i już kilka razy spotkałem takie ''coś'' (załączone na obrazku). Wie ktoś z Was może co
to jest i do czego służy?

jeżeli wejdziesz drużyną na niebieski no napełnia si się mana szybciej, na czerwonym to życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mozesz mi powiedziec ja ,,wywalic" z dróżyny postac która sie w trakcie dołączyla?
plz o szybką pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 21:28, Ziomós napisał:

siemka mozesz mi powiedziec ja ,,wywalic" z dróżyny postac która sie w trakcie dołączyla?
plz o szybką pomoc

Niestety nie wiem, ja generalnie nigdy tego nie robiłem, a w tej chwili nie posiadam egzemplarza gry także nie mam jak sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomós
Zdaje się, że trzeba zaznaczyć postać, której chcesz się pozbyć z drużyny i kliknąć na przycisku, który wskazuje strzałka na załączonym obrazku (choć nie mam pewności, bo też tego nie próbowałem :)).

Hm, orientuje się ktoś, jaką funkcję ;) spełniają te zwłoki dwóch minstreli w Wesrin Cross? Są tylko dekoracją czy też służą może także innemu celowi?

20070526140508

20070526140517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z rozdziałem czwartym podstawki (mam też dodatek. z kolekcji klasyki DS + dodatek. nie instalowałem łatki polonizującej).
Ma ktoś może jakąś mapę bagien lub coś w tym stylu? Pobłądziłem bowiem (tzn. ścieżka jakby się urywa). Przeczesałem chyba całe bagno w poszukiwaniu jakiegoś zejścia do podziemi lub czegoś w tym stylu. Zdołałem jedynie wrócić do niewielkiej świątyni (tej otoczonej cmentarzem), którą trzeba oczyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 11:55, Hopeless napisał:

Mam problem z rozdziałem czwartym podstawki (mam też dodatek. z kolekcji klasyki DS + dodatek.
nie instalowałem łatki polonizującej).
Ma ktoś może jakąś mapę bagien lub coś w tym stylu? Pobłądziłem bowiem (tzn. ścieżka jakby
się urywa). Przeczesałem chyba całe bagno w poszukiwaniu jakiegoś zejścia do podziemi lub czegoś
w tym stylu. Zdołałem jedynie wrócić do niewielkiej świątyni (tej otoczonej cmentarzem), którą
trzeba oczyścić.



pochodnie wskazuja droge - tak lekko rozswietlaja kierunek
smialo idz az dojdziesz do wejscia w podziemia to beda gobliny
swoja droga warto naprawde zwiedzic cale bagana jest to strasznie duzy obszar, mnie sie udalo odkryc cale
no mozesz pilnowac sie tez kładek jak jest przerwana to ja omin woda ale dalej w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 11:55, Hopeless napisał:

Mam problem z rozdziałem czwartym podstawki (mam też dodatek. z kolekcji klasyki DS + dodatek.
nie instalowałem łatki polonizującej).
Ma ktoś może jakąś mapę bagien lub coś w tym stylu? Pobłądziłem bowiem (tzn. ścieżka jakby
się urywa). Przeczesałem chyba całe bagno w poszukiwaniu jakiegoś zejścia do podziemi lub czegoś
w tym stylu. Zdołałem jedynie wrócić do niewielkiej świątyni (tej otoczonej cmentarzem), którą
trzeba oczyścić.


o i znalazlem mapke ;)

20070708123011

20070708123020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 19:10, Belegdil napisał:

Mam nadzieję, że ktoś tu wejdzie i odpowie na moje pytanie. Otóż od pewnego czasu gram sobie
w DS i już kilka razy spotkałem takie ''coś'' (załączone na obrazku). Wie ktoś z Was może co
to jest i do czego służy?


ty jak to odkryłeś co to jest sam nie wiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 11:55, Hopeless napisał:

Mam problem z rozdziałem czwartym podstawki (mam też dodatek. z kolekcji klasyki DS + dodatek.
nie instalowałem łatki polonizującej).
Ma ktoś może jakąś mapę bagien lub coś w tym stylu? Pobłądziłem bowiem (tzn. ścieżka jakby
się urywa). Przeczesałem chyba całe bagno w poszukiwaniu jakiegoś zejścia do podziemi lub czegoś
w tym stylu. Zdołałem jedynie wrócić do niewielkiej świątyni (tej otoczonej cmentarzem), którą
trzeba oczyścić.


to ciekawe jak ja grałem wogule nie pobłądziłem i od razu znalazłem jaskinie i zejście.A jak moj brat grał to szukał z godzinkę wejście i znalazł ale za to on znalazł to tajne (chyba)przejście tam są jakieś wiedzmy i jakiś fajny toporek taki fioletowy z krzyżem fajny mały xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 12:07, ceSSar napisał:

pochodnie wskazuja droge - tak lekko rozswietlaja kierunek
smialo idz az dojdziesz do wejscia w podziemia to beda gobliny
swoja droga warto naprawde zwiedzic cale bagana jest to strasznie duzy obszar, mnie sie udalo
odkryc cale
no mozesz pilnowac sie tez kładek jak jest przerwana to ja omin woda ale dalej w tym kierunku


Dzięki za sugestię. Dalej już powinienem sobie sam poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować