Zaloguj się, aby obserwować  
Kryszek

Dungeon Siege

124 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2007 o 18:43, SyNu510346071 napisał:

kupiłem wczoraj DS + LoA z KK za 24.90.
Z tylu opakowania pisze ze na dvd jest poradnik Gry-Online. Jak na razie widze tu tylko Manual.
Mam pecha czy tak jest z kazda gra tej serii.

temat o LoA ===> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2181&u=77
BTW mój chłopak też to kupił i też nie ma poradnika... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 18:48, Artystka napisał:

W tym wypadku to nie ma większego znaczenia wktórym temacie napisze :)

Dnia 27.08.2007 o 18:48, Artystka napisał:

BTW mój chłopak też to kupił i też nie ma poradnika... :/

Wywnioskować można, że to poporstu tania reklama z tym poradnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zainstalować łatkę polonizującą z dodatkowego CD, wówczas w folderze z grą pojawi się poradnik (tylko do DS) i instrukcja po polsku (oba formacie pdf). Gratulacje dla tego, kto wpadł na genialny pomysł, że do tych dodatków nie można się "dobrać" w inny sposób :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 18:43, SyNu510346071 napisał:

witam

kupiłem wczoraj DS + LoA z KK za 24.90.
Z tylu opakowania pisze ze na dvd jest poradnik Gry-Online. Jak na razie widze tu tylko Manual.
Mam pecha czy tak jest z kazda gra tej serii.

Ja trafiłem na promocję i kupiłem za 19.90. Gra wyśmienita. A co do poradnika... nie sprawdzałem gram bez, ciekawiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a no to rzeczywiście boski pomysł z ukrywaniem poradnika :/
ja tez gram bez poradnika, kodów itd, ale jak bym chciał sprawdzić czy znalazłem wszystkie bonusy i ukryte przejścia to poradnik sie przydaje.
Jaki jest sens dawania 2 wersji językowych do wyboru skoro żeby wykorzystać wszystkie materiały na dvd jestem zmuszony zainstalować polski patch? BTW polska wersja jest do bani. Angielska jest so much better dlatego nie bede instalować patcha.

Dzięki za wyjaśnienie sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:47, BoloMaster napisał:

aktualne gram w DS na normalnym poziomie trudności.Czy zmiana na niski/wysoki spowoduje wypadanie
gorszych/lepszych przedmiotów?

Nie. Jedyna różnica między poziomami trudności to ilość życia przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się obecnie męczę z "weteran" , lvl mam 68mele30ranger34nature20combat i pytanie takie: czy faktyczny poziom postaci wymagany do rozpoczynania gry w odpowiednim miejscu (np 83 żeby zacząć na elite) zawsze jest wyznaczany przez "najlepszy" poziom umiejętności , w moim przypadku walka bronią ręczną?? Czy np jeśli będe miał lvl 68/67/67/67 to i tak faktyczny poziom będzie 68 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 19:18, synu coodwa napisał:

hello !

czy to prawda ze jak mag combat / nature magic zamiast używać jakichś ofensywnych zaklęć leczy,
to wolniej zdobywa xp?


nie - pkt dosw przydzielane sa rowno dla kazdego czlonka druzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 19:18, synu coodwa napisał:

czy to prawda ze jak mag combat / nature magic zamiast używać jakichś ofensywnych zaklęć leczy,
to wolniej zdobywa xp?


Ni zgodzę sie z poprzednikiem - z moich obserwacji wynika, że wolniej zdobywa - no i punkty doświadczenia nie są po równo rozdzielane - każdy zdobywa za uderzenie - sprawdzałam na przykładzie wysłania jednego wojownika do walki... (i obserwacji jego statystyk w danym momencie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 19:18, synu coodwa napisał:

hello !

czy to prawda ze jak mag combat / nature magic zamiast używać jakichś ofensywnych zaklęć leczy,
to wolniej zdobywa xp?


Potwierdzam to, co napisała .Sabina. :). Wydaje mi się, że mag zdobywa też doświadczenie dzięki przywołanym pomocnikom (ale nie mam 100% pewności), ale za inne zaklęcia (np. podnoszące statystyki) na pewno nie. Inna sprawa, że tak czy inaczej mag będzie zdobywał doświadczenie wolniej od wojownika, bo ten ostatni prawie zawsze będzie zadawał większe obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w drodze na bagnach w jaskini gdzie są troki i kryształy i trzeba w trzbna tam polozyc jeden gold i w tedy idziesz dalej ja jestem w tym trzecim noo nie wiem screenu nie moge dac nie wiem czemu pisze zly format pliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 11:27, .Sabina. napisał:

> czy to prawda ze jak mag combat / nature magic zamiast używać jakichś ofensywnych zaklęć
leczy,
> to wolniej zdobywa xp?

Ni zgodzę sie z poprzednikiem - z moich obserwacji wynika, że wolniej zdobywa - no i punkty
doświadczenia nie są po równo rozdzielane - każdy zdobywa za uderzenie - sprawdzałam na przykładzie
wysłania jednego wojownika do walki... (i obserwacji jego statystyk w danym momencie)



poszukajcie w instrukcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 20:21, Keymil napisał:

jestem w drodze na bagnach w jaskini gdzie są troki i kryształy i trzeba w trzbna tam polozyc
jeden gold i w tedy idziesz dalej ja jestem w tym trzecim noo nie wiem screenu nie moge dac
nie wiem czemu pisze zly format pliku


bo screeny zapisuja sie w bmp a tu chyba musi byc jpg zamien w paint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować